DES MOINES, آیووا — ابری با شک و تردید در هرج و مرج بعد-پس از آیووا حزب دموکرات شروع به انتشار بخشی از نتایج این دولت برای اولین بار-در-این-ملت در انتخابات پارلمانی روز سه شنبه.

اطلاعات عمومی ساخته شده برای اولین بار نزدیک به 24 ساعت پس از رای گیری به این نتیجه رسیدند منعکس نتایج حاصل از 62 درصد از حوزه در دولت است.

در حالی که مبارزات مشتاق بودند به چرخش نتایج را به نفع خود وجود دارد کمی فوری نشانه ای که ناقص نتایج کاسته سردرگمی و نگرانی که loomed بیش از افتتاحیه مسابقه از دموکرات ریاست جمهوری سال 2020 اولیه فصل است.

معلوم بود که آیووا نتایج کامل منتشر خواهد شد.

در طی یک کنفرانس خصوصی تماس با مبارزات پیش از آن در روز دولت رئیس Troy قیمت کاهش یافته و به پاسخ اشاره کرد و به پرسش در مورد جدول زمانی خاص — حتی این که آیا این امر می تواند یک ماده از روز یا هفته.

“ما کار کرده اند داده و شب را به مطمئن شوید که این نتایج دقیق قیمت” گفت: پس از آن در یک کنفرانس مطبوعاتی.

نامزدهای فشرده در آینده-up, New Hampshire است که آرا در فقط هفت روز به عنوان میلیاردر دموکرات مایکل بلومبرگ احساس فرصت تعهد خود در حال حاضر کمپین تبلیغاتی گسترده و گسترش خود را وسیع کارکنان متمرکز در یک سری از نماینده غنی متحده رای گیری در ماه آینده.

این حزب حزبی بحران شرم آور و تاب پس از ماه از ترویج این مسابقه به عنوان یک فرصت برای دموکرات ها برای پیدا کردن برخی از وضوح در یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری زمینه با هیچ روشن پیشتاز. در عوض پس از یک تجمع که برجسته هفت دور از بحث های نزدیک به 1 میلیارد دلار صرف شده در سراسر کشور و یک سال و سیاسی مانورهای رندانه, انجمن روز به پایان رسید و با هیچ برنده و هیچ نتایج رسمی و بسیاری از تازه سوال در مورد اینکه آیا آیووا می توانید خود را حفظ آرزو “اول” وضعیت.

آیووا مشخص شده اولین مسابقه مقدماتی فصل است که دهانه تمام 50 ایالت و چند تن از مناطق ایالات متحده به پایان در حزب ملی کنوانسیون در اواسط ماه جولای.

مبارزه در نیوهمپشایر روز سه شنبه دیابت الیزابت وارن گفت که او “احساس خوب” در مورد عملکرد خود در آیووا اما در مورد سوال دولت حزب قصد دارد به انتشار نتایج قسمی.

“من فقط نمی فهمم چه این بدان معناست که حداقل نیمی از داده ها. من فکر می کنم آنها باید برای به دست آوردن آن با هم و انتشار تمام اطلاعات,” او گفت:.

ایالت ورمونت برنی ساندرز’ کمپین گفت که حامیان داخلی آن نظارت نشان داد او در سرب با نزدیک به نیمی از آرا را در. ساندرز خود گفت: اواخر روز دوشنبه “امروز نشانه آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, اساسا اعلام کرد که در آیووا پیروزی.

“بنابراین ما نمی دانیم که تمام نتایج, اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه, ملت,,” او گفت: قبل از ترک آیووا. “با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت که او “احساس خوب” و پیش بینی نتایج خواهد بود ،

این حزب گفته مبارزات شنبه که این مشکل ناشی از یک “موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی” است که در آن گفت: تا به حال از آنجا که ثابت شده است. آن را در گفت و گو با تایید صحت اطلاعات جمع آوری شده و گفت: مشکل این بود نه نتیجه “یک هک یا نفوذ است.”

یک بایدن نماینده کمپین اعتراض به این حزب برنامه ای برای انتشار نتایج قسمی قبل از چک کردن آنها را در برابر پرونده های کاغذی و گفت: در این کنفرانس که طرح آدرس نیست “رو به رشد گزارش” در مورد مشکلات در جلسه شب مانند حوزه کاپیتان قادر به دریافت از طریق تلفن برای گزارش نتایج.

“داستان و مشکلات فقط ضرب بنابراین احتمالا شما در حال رفتن به برخی از راه پرداختن به آن و توضیح به ما به عنوان شما انتشار این نتایج قسمی چرا شما راحت” بایدن کمپین وکیل دانا ریموس گفت. “شما باید به اندازه کافی شفافیت است که دیگر مردم احساس راحت در مورد آن در حال حاضر و ما نه تنها وجود دارد در حال حاضر.”

ساندرز مشاور جف ویور تشکر شده حزب عدالت و تشویق دیگر کمپین نه به تضعیف حزب.

“مردمی که در حال تلاش برای تاخیر در بازگشت از این به دلیل موقعیت نسبی در نتایج شب گذشته من فکر می کنم که کمی ریاکارانه” ویور گفت.

برای اولین بار حزب دموکرات آیوا گزارش سه مجموعه نتایج: چوب خط حساب کردن از caucusgoers اولیه نامزد ترجیح; مجموع رای از نهایی “تراز” پس از حامیان کاهش-رتبه بندی از نامزدها قادر به انتخاب دوم و تعداد کل هيئت دولت معادل هر نامزد دریافت کرده است.

آسوشیتد پرس اعلام خواهد شد و برنده بر اساس تعداد نمایندگان ایالت هر نامزد برنده است که استاندارد و سنتی.

ویژه داستان
در داخل شرکت مشغول کار بر روی یک واکسن Coronavirus
محققان بالقوه میانبر است که می تواند کوتاه شدن زمان آن طول می کشد برای توسعه واکسن

اولیه رای گیری پیشنهاد کرده بود ساندرز وارد شب با باریک منجر شود اما هر یک از این چهار نامزد — ساندرز بایدن وارن و Buttigieg — قرار شد به نمره یک پیروزی است. سناتور. ctq که نشان دهنده همسایه, مینه سوتا, نیز در حال اجرا در حالی که خارجی نامزدها از جمله کارآفرین اندرو یانگ میلیاردر فعال تام Steyer و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard عقب مانده.

سنجش فرصت در میان هرج و مرج بلومبرگ انتخاباتی اعلام کرد قصد دارد به دو برابر ملی تبلیغات تلویزیونی هزینه — که در حال حاضر بیش از $100 میلیون — آن را به عنوان گسترش آن پرداخت کارکنان به بیش از 2000 نفر است.

بلومبرگ به دنبال ماه آینده پس از تصمیم به دور زدن آیووا مسابقه و سه ایالت دیگر رای گیری این هفته در حمایت از نماینده غنی متحده در ماه مارس است.

“پس از بیش از یک سال از این اولیه در این زمینه است که به عنوان بی قراری مثل همیشه” بلومبرگ سخنگوی سابرینا سینگ گفت. “هیچ کس ساخته شده است و فروش و یا حتی نزدیک به آن است. در همین حال مایک گرفتن مبارزه به ناروا هر روز دو برابر را در کمپین ملی استراتژی ما شده است در حال اجرا از آغاز است.”

فراتر از سال 2020 افتضاح دعوت تازه انتقاد در مورد آیووا قفقاز یک مجموعه ای پیچیده از جلسات سیاسی برگزار می در یک دولت است که سفیدتر و از حزب دموکرات است. بسیاری از استفاده می شود لحظه ای به سوال که آیا آن را عجیب و جالب یک سنت سیاسی که زمان آن گذشته بود.

این حزب در تلاش است به جای منتقدان قبل از این سال توسط امیدوار به گزارش سه امتیاز داده در مورد ترجیحات رای دهندگان احتمالا بهبود شفافیت. اما سیستم جدید ایجاد شده جدید سردرد.

“من فکر می کنم آیووا یک آشغال آتش” گفت: دیک Harpootlian کارولینای جنوبی, سناتور و دیرین بایدن حامی که در خدمت به عنوان یک آیووا حوزه کاپیتان برای بایدن روز دوشنبه.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de