سنسور. کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) و Cory Booker (D-N. J.) صحبت کردن در روز پنج شنبه در برابر دیابت رند پل (R-Ky.) و تلاش خود را برای اضافه کردن متمم به ضد مجازات قانون.

این امت تا ضد مجازات, قانون پس از 14 سال سیاه, نوجوان که به قتل رسید در می سی سی پی در سال 1955 را مجازات یک جرم فدرال. آن را به تصویب در مجلس نمایندگان در ماه فوریه اما پل می خواستم برای اضافه کردن یک اصلاحیه که “به سادگی اضافه کردن یک آسیب جدی بدن استاندارد” او در بیانیه ای گفت. چهار پل به خبرنگاران گفت: او می ترسد که “کبودی می تواند به عنوان مجازات. که یک مشکل برای قرار دادن کسی در زندان برای 10 سال برای نوعی از درگیری.”

پل اقدام به ایجاد تغییرات به اندازه گیری روز پنج شنبه در همان زمان یک مراسم یادبود برگزار می شد در مینیاپولیس برای جورج فلوید, گزارشی مردی که هفته گذشته پس از یک افسر پلیس قرار داده و زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت. پل گفت: با تعریف معنای مجازات به طوری گسترده این لایحه را “تحقیر” این یک نکته که در سمت چپ هریس حیرت زده کرد.

او نام خود را به نظر “مضحک” و توهین به اعضای مجلس سنا. تغییرات خود را “تضعیف” لایحه, او گفت:, و قرار دادن یک “بار بیشتر قربانیان از مجازات است که در حال حاضر مورد نیاز تحت فدرال جرم و جنایت نفرت قوانین.” وجود دارد هیچ دلیلی برای پل به پیشنهاد اصلاحیه او افزود: فراتر از “بی رحمانه و عمدی انسداد در یک روز عزای عمومی.”

بوکر گفت: پل بود “ایستاده در راه قانون از زمین در حال تغییر به دلیل تفاوت در تفسیر” و پل را به عقب رانده و گفت: “شما فکر می کنید من هر تبلیغ خوب از این ؟ هیچ. من خواهد بود excoriated ساده فکر مردم در اینترنت است که فکر می کنم به نوعی من نمی خواهم امت تا یا درک تاریخ و حافظه از امت تا.” اصلاح موفق و اندازه گیری است و در حال حاضر در برزخ است. آن را به سرعت تصویب کند مجلس سنا را به توافق به اتفاق آرا و اضافه کردن هر گونه اصلاحات. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de