آیووا باز کرده است رای گیری برای جنگ با حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی. جلو دونده هستند jostling برای موقعیت در آنچه که می تواند تعیین خواهد شد که در نهایت در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

مردم آیووا نمایندگان شان رهبری برای قفقاز روز دوشنبه برای اولین بار در مقدماتی حزب دموکرات نامزدی نبرد را انتخاب کنید که نشان دهنده این حزب در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

نتیجه قفقاز را تحت تاثیر قرار نامزدی حزب دموکرات را از طریق کمک به عدد کاهش انباشته میشه. در مجموع از 11 نامزد در حال حاضر در حال رقابت برای رهبری حزب دموکرات در ماه نوامبر رای دادن. شکست در آیووا به خصوص سنگین یکی, معمولا جادوها پایان مبارزات انتخاباتی قبل از کشورهای دیگر حتی خود را نگه دارید مقدماتی.

در سال های اخیر برنده در آیووا نیز به پایان رسید تا تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد.

برای نشان دادن چقدر حیاتی این قفقاز هستند نامزد حزب دموکرات الیزابت وارن پرداخت آخرین لحظه دیدار به دبیرستان تربیت بدنی در Des Moines به عنوان رای گیری شرکت کنند. ماساچوست سناتور گفت caucusgoers: “من کسی هستم که رفتار همه ما دموکرات با احترام” او شاداب.

حزب جمهوری خواه نیز برگزاری قفقاز در غرب دولت اما مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ رقابت جدی است. رییس جمهور وقت بود به سرعت تایید این حزب برنده است.

چه زمان از قفقاز?

از قفقاز آغاز شد و در 7 p. m. به وقت محلی (ساعت 1 صبح UTC). آخرین لحظه زمینهای برای نامزدها هستند و پس از دو دور رای گیری که ممکن است کشش یک ساعت یا بیشتر.

این قفقاز متفاوت در طول تجمعات کوچک را می توان کاملا به سرعت در حالی که آنهایی که بزرگتر می تواند تا دو ساعت. اکثر نتایج باید شناخته شود با 10 p. m.

Iowa USA (picture-alliance/dpa/Kyodo)

جو بایدن صحبت می کند و به هواداران خود در یک مبارزه انتخاباتی در Des Moines, فقط ساعت جلوتر از کلید قفقاز

آخرین:

  • نظرسنجی ها نشان می دهد ورمونت سناتور برنی ساندرز است باریک منجر شود اما هر یک از دیگر نامزدهای, از جمله جو بایدن الیزابت وارن و پیت Buttigieg می تواند نمره یک پیروزی است.
  • سازمان باید خود را آماده برای یک رکورد مشارکت در انتخابات با بیش از 200 ، 000 نفر انتظار می رود شرکت کنند.
  • میلیاردر و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار دیگر نامزد حزب دموکرات تصمیم گرفته است نه به شرکت در رای گیری اولیه متحده است و بنابراین پرش آیووا.
  • نامزدها به آخرین خندق تجدید نظر به رای دهندگان در ساعات منتهی به شب قفقاز.
  • دویچه وله کیرا لوین با اشاره به کمبود از مردم در خیابان های پایتخت دولت: “Des Moines, خیابان های خالی به عنوان مردم دنده تا برای #IowaCaucus.”

چگونه قفقاز کار می کند ؟

بیش از 1600 حزبی سایت اعلام خواهد شد برای حمایت از ریاست جمهوری مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای شهروندان قفقاز تقاضا تلاش بیشتر از رای گیری مبتنی بر مقدماتی که در آن مردم را علامت رای گیری مقاله مورد نظر خود را نامزد. در مورد آیووا کسانی که در حمایت از یک کاندیدای خاص باید صرف یک ساعت یا بیشتر ایستاده تا در هر دو استعاری و تحت اللفظی برای یکی از آنها پشتیبان گیری.

دو دور رای گیری رخ می دهد که در آن یک نامزد نیاز به دریافت حداقل 15% آستانه رای به منظور امن هر گونه نمایندگان به آن رای آنها را در کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای زمانی که نامزد نهایی انتخاب شده است بعد از تمام مقدماتی هیون به پایان رسید.

در قفقاز نیز یک لحظه به انتصاب نمایندگان به شهرستان کنوانسیون و کمیته های حزب در میان دیگر فعالیت های حزب.

Elizabeth Warren (Reuters/B. Snyder)

دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن بازديد حزبی در Des Moines, آیووا,

چرا آنها مهم هستند ؟

این قفقاز قابل توجه هستند و به عنوان اولین و مهمترین مسابقه از ایالات متحده ریاست جمهوری ابتدایی فصل است. برنده اغلب به پایان می رسد تا به دست آوردن نامزدی حزب دموکرات. چرا که حرکت های سیاسی جامد در پشت داوطلبانی که محل بالا در قفقاز رویداد ارائه خواهد شد نشانه ای روشن از کسانی که علاقه به رهبری حزب به امید شکست مغلوب ساختن پیشی جستن آمده نوامبر.

چه اتفاقی می افتد بعدی در انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه ؟

آیووا است که برای اولین بار از بیش از 50 مسابقه که برگزار خواهد شد در ماه های آینده. شمال شرقی ایالت نیوهمشایر بعدی است تا با یک رای در نظر گرفتن محل فقط هشت روز پس از آیووا.

کلید تاریخ خاطرات مارس 3 و یا “سه شنبه.” آن زمانی است که بیشترین تعداد متحده برگزاری انتخابات مقدماتی و قفقاز.

در این روز, آلاباما, آرکانزاس, کالیفرنیا کلرادو دموکرات در خارج از کشور, مین, ماساچوست, مینه سوتا, کارولینای شمالی, Oklahoma, تنسی, تگزاس, یوتا, ورمونت و ویرجینیا را تمام خود را نگه دارید و ریاست جمهوری شرکت کنند ،

Supporters of Pete Buttigieg (picture-alliance/Zuma Press/Sopa Images/M. Hatcher)

هواداران پیت Buttigieg جمع آوری در لینکلن دبیرستان در Des Moines, آیووا,

jsi/cmb (dpa, AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de