بازجوی درمانگر, پرستار: آنچه در آن طول می کشد تا یک Coronavirus تماس تحقیقی

(SALT LAKE CITY) — سلامت محقق مکنزی بری لبخند و خنده او به عنوان چت با گوشی با یک بازنشسته یوتا که فقط تست مثبت برای coronavirus.

او در تلاش برای نگه داشتن خلق و خوی نور چرا که او نیاز به پیدا کردن که در آن او شده است و کسی که او شده است در اطراف برای هفت روز گذشته. او به آرامی فلفل را با سوالات از جمله جایی که او و همسرش را متوقف به خرید گل در یک دیدار به یک گورستان. او را تشویق می کند او را به رفتن را از طریق بانکی برای دیدن اگر آن را به یاد او از هر فروشگاه بازدیدکننده داشته است او ساخته شده است.

ادامه مطلب: در اینجا این است که چگونه به سرعت Coronavirus در حال گسترش است در دولت خود را

میدوی را از طریق گفتگو امکان شکستن: همسر خود اجازه می دهد لغزش است که آنها تا به حال خانواده را برای روز مادر از جمله نوه که نمی تواند متوقف slobbering.

“وجود دارد مانند یک بشقاب و یا چیزی شبیه به آن؟” بری می پرسد. “وجود دارد: خوب آره … های مواد غذایی و یا نوشیدنی های حتی فقط در همان جدول گسترش آن می تواند که در راه است.'”

ناگهان با یک مشترک پانچ کاسه وب است گسترده تر شد و براي ده ها تن بیشتر مردم برای پیگیری کردن.

او در میان ارتش بهداشت حرفه ای در سراسر جهان پر کردن یکی از مهم ترین نقش را در تلاش برای محافظت در برابر حیات coronavirus. عمل به اصطلاح تماس با ردیابی نیاز به ترکیبی از بازجوی درمانگر و پرستار به عنوان آنها سعی کنید محور عصبی مردم به صداقت. هدف: برای ایجاد یک نقشه راه از همه جا افراد آلوده شده اند و کسانی که اطراف شده است.

در حالی که کشورهای دیگر را ابداع ملی رویکردهای یک درهم آمیخته از تلاش های پدید آمده در ایالات متحده آمریکا که در آن دولت ها به سمت چپ برای ایجاد برنامه های خود را.

بری به طور معمول این نوع از کار را به پیگیری اطلاعات تماس برای افراد مبتلا به بیماری های مقاربتی است. او در حال حاضر یکی از 130 نفر در دریاچه نمک شهرستان در بخش بهداشت و درمان اختصاص داده شده به مسیر coronavirus موارد در منطقه سالت لیک سیتی. محققان بسیاری از آنها را پرستاران هر حقه بازی از 30 به 40 نفر و سعی کنید برای رسیدن به هر شخص اصلی بود که در عرض 6 فوت (1.8 متر) برای 10 دقیقه یا بیشتر. آنها در تماس با برخی از افراد در طول 14 روز دوره کمون و تماس های می تواند 30 دقیقه یا بیشتر به آنها دقت از طریق یک لیست از سوالات.

برخی از برآورد به عنوان بسیاری از 300,000 تماس با ردیاب مورد نیاز خواهد بود در ایالات متحده به اندازه کافی محدود کردن گسترش. در حالی که برخی از ایالتها مانند ایالت یوتا گزارش داده اند که داشتن به اندازه کافی تماس با ردیاب دیگران صدها یا حتی هزاران نفر از مردم کوتاه است.

تماس با ردیاب اغلب خود را در یک وب سایت درهم از نیمه حقایق و واقعیت است که با هم مطابقت ندارند ، زبان و فرهنگی موانع بوجود می آیند که نیاز به مترجم و مالیات مکالمات که ترک محققان بدونم که اگر کسی می داند آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام.

زمین آنها را در مناسبت به خانواده پیچیده دینامیک که در آن مردم تمایلی به حقیقت را بگویید.

سلامت محقق ماریا DiCaro پیدا کردن روز به یک مورد است که یک پدر به خواب رفته بود در ماشین خود را چرا که او و همسرش جدا شد. مرد متوقف شده بود با بازگشت DiCaro تماس و اطلاعات کلیدی در آمد از فرزند خود.

“من مردم که دروغ در تمام زمان” DiCaro گفت. “من سعی می کنم به اطلاعات زیادی از آغاز, اما آن را فقط همیشه مورد نیست. و یکی از آن چیزهایی که شما نمی توانید به عقب زمانی که شما در حال تلاش برای جلوگیری و شما می دانید که آیا این تماس ردیابی تحقیقات است.”

هر تماس است که ورزش در پلیس خوب و پلیس بد. او نیاز مردم به همکاری, اما هیچ کس از نظر قانونی مورد نیاز برای پاسخ به سوالات. معمولا مهربانی بهتر از کلمات قوی.

برخی از مردم دروغ چرا آنها ترس و یا آنها را فراموش کرده ام تفرج. کارگران ساختمانی خانهدار و دیگران بدون پرداخت بیمار زمان ممکن است براق علائم به طوری که آنها می تواند بازگشت به کار. برخی از مهاجران بدون اسناد و مدارک مسواک کردن تست چرا که آنها از ترس آن می تواند منجر به اخراج.

“گاهی اوقات مردم فکر می کنم تماس با ردیابی سیاه و سفید است اما وجود دارد مقدار زیادی از رنگ خاکستری می رود که به آن” گفت: بری که اغلب فکر می کند در مورد پدر و مادر و 97 ساله مادر بزرگ به عنوان او کار می کند برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. “ما بدترین ترس است که ما فشار بیش از حد سخت و ما از دست دادن کسی. آن را نه تنها سلامتی خود را در خط آن مردم در اطراف آنها را.”

ادامه مطلب: ایالات متحده مسطح منحنی. تا بعدی این است که ” له ” آن — و نه خوب

بدون توجه به تنش بری و DiCaro را مکرر یادآور چرا این همه مهم: “با تشکر از شما برای آنچه شما انجام می دهند. شما در حال کمک به جامعه” DiCaro می گوید در طول یک تماس.

او می داند که در انتهای دیگر خط تماس اول از یک تحقیقی می تواند نامطلوب. گاهی DiCaro و بری باید برای شکستن این خبر که کسی بود و یا در معرض آزمایش مثبت است.

“این طبیعی به صحبت کردن مانند دکتر خود, اما شما لازم نیست همیشه انتظار داریم وزارت بهداشت به شما تماس بگیرید و مانند ‘شما در معرض یک بیماری جدی'” گفت: Anissa Archuleta.

23 ساله رو یک تماس از DiCaro پس از او خواهر و مادر او در زمان نادر از hunkering پایین برای کمک به سازماندهی یک درایو جشن تولد برای یک جوان ، آنها کاهش یافته است در حال حاضر پس از آن مجوف و پذیرفته بداهتا دعوت به رفتن در داخل به گرفتن برخی از مواد غذایی است.

آنچه نمی دانیم: پدر تولد پسر بود coronavirus و ندانسته در معرض بیش از ده نفر در این جمع.

پس از آن اولین تماس DiCaro چک در هر روز به مدت دو هفته. ترس به آرامی پژمرده پس از آزمون برگشتم و منفی آنها شروع به ایجاد یک رابطه دوستانه با DiCaro. او پرسید: در مورد علائم خود را و چگونه آنها احساس هر روز و در مورد چگونه Archuleta را از دست داده و صدای خود را به فیبرومیالژیا. Archuleta خواهد عبور همراه پیام های مادرش زمزمه در گوش او.

و بعد از مدتی Archuleta شروع به پرسیدن DiCaro در مورد زندگی خود را و چگونه او را نگه داشتن.

حدود یک هفته به تماس های خود را روزانه بررسی کنید-در Archuleta تشکر DiCaro برای مراقبت در مورد آنها و چک کردن در هر روز. اشک welled در DiCaro چشم. “آه با تشکر از او گفت:” او به عنوان برداشت از دستمال کاغذی برای پاک کردن چشم خود را.

پس از او گذاشت تا او در صندلی تکیه داد و چشمانش را بسته او را برای چند ثانیه.

“هنگامی که شما انجام این کار مانند 10-12 ساعت در روز … آن را به خوبی برای کسانی که واکنش های مثبت از افراد هستند که بسیار سپاسگزار که ببینید هدف از آنچه ما انجام می دهند” گفت: DiCaro. “آن را به خوبی قدردانی می شود.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>