شرکت های بیمه می تواند از دست دادن میلیاردها اگر coronavirus باعث می شود بازی های المپیک لغو

جهانی بیمه در صورت سنگین بیل اگر coronavirus نیروهای لغو بازیهای المپیک تابستانی در توکیو با برآورد هزینه بیمه ورزشی قرار گرفتند در حال اجرا به میلیاردها دلار است.

ژاپن بیش از 200 مورد از coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و حدود 2,800 عمدتا در چین است.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد دولت دستور داده است متعدد, رویدادهای ورزشی, لغو آن را به عنوان تلاش برای مهار این بیماری همه گیر است اما متعهد شده است که بازی های المپیک را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده شروع جولای 24.

ژاپن سرمایه گذاری حدود 16 میلیارد دلار کانادا تا کنون به بازی اما ترس باقی بماند که آنها ممکن است به تعویق افتاده نقل مکان کرد و یا حتی به نام خاموش.

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس در این هفته کمیته بین المللی المپیک (IOC) عضو دیک پوند گفت: تصمیم گیری خواهد نیاز به ساخته شده است.

ضرر و زیان بالقوه از لغو یک رویداد به طور کلی خواهد بود بالاتر بعد از تصمیم گیری ساخته شده است گفت: Adrian توماس یک مدیر در کارگزار بیمه Aon.

“اگر آنها را مجبور به انصراف از دو سه هفته قبل از تاریخ شروع رویداد آنها را صرف همه چیز آنها را به صرف” توماس گفت.

“اگر شما باید سه ماه قبل از تاریخ شروع رویداد آنها را یک فرصت برای صرفه جویی در برخی از رویداد هزینه ها.”

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت: در یک کنفرانس تلفنی با رسانه های ژاپنی روز شنبه که این کمیته است “کاملا متعهد” به توکیو بازی.

کمیته بین المللی المپیک را بیرون می کشد حدود 1 میلیارد دلار برای حفاظت از هر یک از بازی های تابستانی را پوشش می دهد که بسیاری از حدود 1.3 میلیارد دلار سرمایه گذاری در آن باعث می شود در هر شهرستان میزبان. بیمه منابع برآورد آن خواهد پرداخت حق بیمه از حدود دو تا سه درصد برای کل هزینه 32 میلیون دلار برای بیمه توکیو رویداد.

سیاست را پوشش موانع اعم از جنگ به بلایای طبیعی است.

به راحتی گسترش عفونت کروناویروس اغلب خارج از استاندارد رویداد بیمه لغو اما Alli MacLean از آلیانز جهانی شرکت و تخصص در لندن گفت: بزرگ ترین رویداد policyholders خواهد خرید پوشش اضافی.

سازمان دیده بان | چگونه بازی های المپیک برنامه های تنظیم شده است را به دلیل coronavirus:

CBC Sports’ اسکات راسل توضیح می دهد که چگونه بازی های المپیک برنامه های تنظیم شده است را به دلیل coronavirus. 5:17

Allianz آلمان بیمه های غول پیکر به توافق با کمیته بین المللی المپیک تا مطمئن شویم که بازی های المپیک از سال 2021 به 2028 اما نه توکیو بازی.

محلی سازمان دهندگان بازی های المپیک حامیان merchandisers مدیران هتل ها, ماشین, استخدام شرکت ها و سفر شرکت نیز به طور معمول خرید بیمه هر چند که ممکن است خود را پوشش کامل هزینه در صورت coronavirus مربوط به لغو.

Munich Re عضو هیئت مدیره Torsten Jeworrek گفت: در روز جمعه آن را ارائه لغو بیمه برای توکیو در صدها میلیون یورو است.

او نمی خواهد می گویند که آیا این رقم بیشتر و یا کمتر از آن €250 میلیون ($369 میلیون دلار کانادا) قرار گرفتن در معرض از بازی های المپیک زمستانی 2018 یا اگر سیاست تحت پوشش coronavirus با استناد به محرمانه بودن.

Jefferies تحلیلگران برآورد هزینه بیمه از بازی های المپیک 2020 در حدود 2.7 میلیارد دلار از جمله تلویزیون حقوق و حمایت به علاوه بیش از 800 میلیون دلار برای مهمان نوازی.

بیمه منابع می گویند سیاست های عمده ترین رویدادهای ورزشی هستند تحت لوید لندن و یا گسترده تر لندن تجاری بازار بیمه.

لوید بیمه گر Beazley گفت: در یک دادهنمایی که لغو رویداد بیمه برای سال 2014 و 2018 فوتبال جام جهانی تحت پوشش ضرر و زیان بالقوه تا 2 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>