‘شواهد کافی’: مورد تجاوز به عنف می شود کاهش یافته و در مقابل دکتر که به نظر می رسد در تلویزیون واقعیت

سانتا آنا کالیفرنیا. (AP) — دادستان ها به دنبال رد اتهامات که یک دکتر که به نظر می رسد در یک واقعیت نشان می دهد تلویزیون و دوست دختر خود را مورد تجاوز و دارو در کالیفرنیا پس از پیدا کردن کلید شواهد تصویری در واقع هرگز وجود یک مقام رسمی روز سه شنبه گفت.

جراح ارتوپدی اعطای Robicheaux ساحل نیوپورت — که قبلا به نظر می رسد در یک براوو برنامه تلویزیونی به نام “دوستیابی آنلاین آیین آمریکا نر” و دوست دختر خود را Cerissa رایلی متهم شدند در سال 2018 به عنف با استفاده از مواد مخدر و آدم ربایی و جنایات دیگر. در آن زمان مقامات ادعا شده که این جفت plied قربانیان خود را با مواد مخدر و تجاوز جنسی آنها را زمانی که آنها ناتوان از مقاومت در برابر.

اما با مشخصات بالا در مورد برداشت بین المللی عناوین فرو رفته در جنجال و غرق در ستیز سیاسی نبرد بین اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر که حدود یک سال پیش و سلف خود تونی Rackauckas. در طول مبارزات انتخاباتی اسپیتزر متهم Rackauckas از نادرست دست زدن به مورد و با استفاده از آن به منظور جلب تبلیغات.

در روز سه شنبه اسپیتزر گفت که پس از داشتن وکیل مدافع در دفتر بررسی شواهد گسترده ای از جمله های صوتی و تصویری, ضبط پیام های متنی و اسناد او تصمیم گرفت به درخواست دادگاه در مورد رد.

“وجود شواهد کافی برای اثبات این مورد فراتر از شک معقول” او در یک کنفرانس خبری گفت.

مورد قدمت آن به تحقیقات پلیس در سال 2016 به دو حادثه که نمی شد با اشاره محاکمه. سال بعد دادستان اطلاع داده شد وجود دارد DNA برای مطابقت با مدارک گرفته شده از یکی از مقتولین — اما آن را به متهمان اسپیتزر گفت.

مقامات جستجو Robicheaux در ژانویه 2018 و داشت مواد مخدر و اسلحه و, عکس ها و ویدئوها. در سپتامبر 2018, Rackauckas برگزار شد یک کنفرانس خبری به اعلام مورد به خبرنگاران گفت: محققان بودند الک را از طریق هزاران نفر از ویدئوها و تصاویر بر روی Robicheaux تلفن برخی که نشان داد زنانی که به سختی پاسخگو است.

نظرات جلب توجه گسترده رسانه ها. ماه آینده Rackauckas ثبت هزینه های اضافی به نمایندگی از پنج اضافی مقتولین که آمده بود به جلو.

دفاع وکلا به چالش کشیده وجود ویدئوها نشان دادن تجاوز جنسی. اسپیتزر تایید کرد که.

“وجود دارد یک قطعه واحد از شواهد و یا تصویری و یا عکس نشان می دهد که ناخودآگاه یا ناتوان زن بودن تجاوز جنسی. یکی نیست” اسپیتزر گفت.

اسپیتزر گفت Rackauckas اذعان کرد در طول مدنی رسوب سال گذشته که او امیدوار بود مورد خوب به دنبال دکتر و دوست دختر خود را خواهد او را به تبلیغات خود را در طول مجدد انتخابات.

یک پیام ارسال شد به Rackauckas شنبه به دنبال نظر.

ترس بالقوه تضاد منافع او پس از انتقاد از سلف خود اسپیتزر در سال گذشته خواسته کالیفرنیا دادستانی کل را به بیش از پیگرد قانونی از این مورد است. اما دولت مصمم مسئله وجود نداشت و شهرستان باید اقدام کرد.

اسپیتزر گفت: در هفته گذشته به وکلای او خواست تا به بررسی این مورد به او گفت که آنها احساس نمی ادعاهای هر یک از هفت اتهام قربانیان می تواند در دادگاه به اثبات برسد باعث او را به تصمیم می گیرید به دنبال اخراج.

اسپیتزر وی با اشاره Rackauckas’ رسیدگی به این پرونده به دولت برای بررسی و باز داخلی پرسنل بررسی است. او عذرخواهی کرد و به متهمان در نیوپورت بیچ اداره پلیس و مقتولین و گفت: “او را ملاقات و با آنها به بحث در مورد تصمیم خود را.

فیلیپ کنت کوهن Robicheaux وکیل گفت: تصمیم هیجان بود. کوهن گفت که او امیدوار است مشتری خود را که مشهور در دست جراح با یک عمل موفقیت آمیز پزشکی قادر خواهد بود برای بازسازی زندگی برای خود است.

“صرف پر کردن این مورد را نابود کرده است غیر قابل جبرانی دو زندگی” او گفت:.

وکیل مایکل کاهش یافت که نشان دهنده یکی از مقتولین گفت: او را ویران خواهد شد پس از کار کردن با مقامات برای دریافت هزینه ثبت.

“من مشتری معتقد است با تمام قلب او او sexually assaulted” او گفت:. “که تغییر نمی کند آنچه او را از طریق رفت.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر