داخل مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus نمایشهایش در جنگ قدرت هواکش و جنرال موتورز

On, جمعه, Mar. 27 رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان آنچه به نظر می رسد جسورانه اقدام قاطع در مبارزه با کروناویروس جدید. برای رسیدن به زمان جنگ قدرت تحت دفاع تولید عمل مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور دولت فدرال به “استفاده از هر و همه اقتدار” به زور غول خودرو جنرال موتورز برای تولید هواکش های زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی به شدت مورد نیاز بیماران و بیمارستان ها در حال مبارزه برای زنده ماندن سریع-پخش COVID-19 بیماری تنفسی. برای اندازه گیری خوبی تهمت توییتی “جنرال موتورز باید بلافاصله خود را باز ابلهانه رها lore city گیاه در اوهایو و یا برخی دیگر از کارخانه و شروع به ساخت هواکش در حال حاضر!!!!!!”

اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه عملکرد منتقل ضرورت و اقدام بعد از چهار روز نه هر نقطه در شواهد. با وجود سختگیری و نیایش از قدرت ریاست جمهوری تهمت و تیم خود را با ظهر روز سه شنبه تا به حال هنوز به طور رسمی فایل یک سفارش برای یک جنرال موتورز ساخته شده ونتيلاتور. در حالی که مذاکرات ادامه دارد, آنها تا به حال مجموعه هیچ اجباری جدول زمانی برای تحویل ماشین آلات و یا حتی پیشنهاد داوطلبانه یکی. و آنها تا به حال مطلع GM چه قیمت دولت فدرال خواهد پرداخت هزینه برای ماشین آلات تحت تهمت اجرایی سفارش. به نوبه خود, GM ادامه داد: در پی طرح توجیهی تولید هواکش است که آن را تا به حال مورد بحث با کاخ سفید برای هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش یک طرح که در حال حاضر به خوبی در جریان زمانی که او آن را صادر با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده است.

GM قسمت است فقط آخرین آنچه که تبدیل به یک مشترک مغلوب ساختن پیشی جستن-led صحنه در طول همه گیر را گسترش. به عنوان ایالات متحده شناخته شده است موارد سر به فلک کشید از 98 به 177,300 گذشته بیش از چهار هفته مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده آوازی عمومی نشان می دهد که در موارد متعددی را به همراه داشت چند نتایج واقعی است. On Mar. 13 او اعلام کرد گوگل ساخت یک وب سایت برای کمک به مردم پیدا کردن محلی coronavirus تست سایت. تا کنون آن را به پایان رسید تا بودن کمی بیش از یک bare-bones aggregational سایت با یک سری از لینک ها. که همان روز به او وعده داده شده خرده فروشان بزرگ جعبهWalgreens خارج شده و CVSخواهد رول کردن درایو از طریق تست سایت خود را در پارکینگ یک مفهوم است که همچنین نشده به طور کامل محقق نشد.

ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن بر روی این لینک و لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected]

آن را غیر معمول نیست برای یک رئیس جمهور به استفاده از موقعیت خود به پروژه خوشبینی و پیشرفت در زمان بحران. FDR معروف اعلام کرد در سال 1932 در اعماق رکود بزرگ است که امریکا خواستار “جسورانه مداوم آزمایش” است و اگر اولین تلاش شکست خورده برای “اعتراف آن را رک و پوست کنده و دیگری را امتحان کنید.” مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران ادعا می کنند که تلاش های خود را در حال ترغیب اکشن و تنظیم یک لحن مثبت در بالا. اما جمهوری خواه و دموکرات منتقدان می گویند تهمت رویکرد به نظر می رسد کمتر متمرکز بر حل مسئله زندگی و مرگ مشکلاتی که COVID-19 تحمیل بر آمریکایی ها نسبت به چالش های سیاسی این بیماری ارائه شده است به او.

GM مورد خاص را گرد هم آورده چندین سیاسی آسیب پذیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اول آن که در میشیگان دولت او به سختی برنده شد و در سال 2016 که در آن جمهوری خواهان شانس ضعیف در سال 2018 اواسط شرایط و در مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر انتهایی جو بایدن با 3 یا بیشتر درصد در چندین نظر سنجی. به طور گسترده تر مغلوب ساختن پیشی جستن دستور آمد که او تحت انتقاد های مکرر برای مصرف بیشتر اقدام به کمک به کشورهای نومیدانه در نیاز به کمک. “آنها فشار زیادی می گوید:” میشیگان دموکراتیک Rep. الیسا Slotkin سابق وزارت دفاع و سازمان سیا رسمی که از حمایت دو حزبی قانون نیاز به رئیس جمهور برای اجرای DPA به سرعت تولید و توزیع لوازم.

به عنوان برگ برنده در ادامه به پروژه اقدام و دستاورد COVID-19 موارد همچنان به سنبله و بنابراین ضرورت تقاضا از شهرداران ، فرمانداران و رهبران در سراسر جهان برای هواکش. این بیماری همه گیر کوروناویروس به کشته شدن بیش از 41,650 مردم در سراسر جهان از جمله بیش از 3500 آمریکایی است. بدحال از کسانی که آلوده شدید التهاب در ریه ها است که stiffens آنها باعث می شود آن را غیر ممکن است برای تنفس بدون کمک دستگاه تنفس مصنوعی. برخی از این قربانیان نیاز دستگاه برای هفته در یک زمان. کارکنان بیمارستان می گویند که نگران کمبود تجهیزات تخصصی. اگر سیستم متورم بیش از ظرفیت پزشکان و پرستاران نگرانی آنها در نهایت ممکن است مجبور به جیره مراقبت های بهداشتی و تصمیم می گیرید که زندگی می کند و کسی که می میرد. مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران پزشکی روز دوشنبه گفت که حتی اگر همه چیز کاملا تعداد مرگ و میر در آمریکا می تواند ضربه 240,000.

برخی در جنرال موتورز می گویند آن است که ناعادلانه برای رئیس جمهور را به آنها مردمان بد. “این احساس ما شدن سوراخ در روده می گوید:” زمان GM کارمند بود که مجاز به صحبت علنی در مورد این موضوع. “ما همه چیز را در قدرت ما برای انتقال از ساختمان Tahoes به ساختمان پنکه بدون هر گونه تضمین فدرال قرارداد.”

در هر صورت این شرکت مقامات می گویند آنها در حال انتظار برای جهت از دولت فدرال و یا هر کس دیگری. GM جعلی مقابله با سیاتل-منطقه یک تولید کننده Ventec زندگی و سیستم های در حال حاضر آغاز شده است retooling یک کارخانه برای ساخت هزاران نفر از آنها آغاز ماه آینده. “ما در حال انتظار در اطراف برای هر کسی که به دیکته کند که چه تعداد هواکش نیاز ساخته شود می گوید:” کریس بروکس Ventec ارشد استراتژی افسر. “ما ستاره شمال همواره به عنوان بسیاری از هواکش به عنوان ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای جلو بازو-خط متخصصان پزشکی با ابزار آنها نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند.”

GM استراتژی برای ساخت هواکش آغاز شد که این شرکت مواجه شد خود را coronavirus بحران است. مانند دیگر شرکت ها در سراسر کشور آن را طرح ریزی چشمگیر انقباض تقاضا برای اتومبیل های خود را به عنوان بیکاری مشخصی و هزینه در سراسر کشور کاهش یافت. در همان زمان آن را مورد نیاز به طور موقت نزدیک گیاهان برای جلوگیری از گسترش ویروس. در 17 مارس ده روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام و روز قبل از جنرال موتورز اعلام کرد این امر شاتر همه از آن آمریکای شمالی کارخانه با توجه به کروناویروس, GM مدیر عامل مری بارا به نام کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow به بحث تبدیل فضای کارخانه برای یک تولید.

ویژه داستان
‘بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.’ آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

Kudlow و کاخ سفید تبدیل به یک تازه تشکیل سازمان از رهبران کسب و کار به نام StopTheSpread.org برای کمک به. این گروه به رهبری سابق امریکن اکسپرس مدیر عامل Kenneth Chenault و ریچل کارلسون بنیانگذار آموزش آنلاین شرکت انجمن صنفی آموزش و پرورش که به طور داوطلبانه برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مهار خصوصی میباشد. در اکتشافی تلفن تماس با جنرال موتورز این گروه کشف آنچه خودروساز مورد نیاز یک دستگاه پزشکی-ساخت شریک معتبر محصول.

StopTheSpread.org همسان آنها را با Ventec ساز از یک توستر-اندازه دستگاه شناخته شده توسط آن مخفف VOCSN (برای ونتیلاتور اکسیژن و سرفه مکش و نبولایزر). On Mar. 18 دو شرکت برگزار اولیه تماس های تلفنی به بحث در مورد آنچه می تواند انجام شود. روز بعد, GM اجاره اواخر پرواز در شب و چهار مهندسین از جمله فیل Kienle, ساخت, ارشد, برای, شمال امریکا, پرواز از دیترویت به سیاتل به صورت چهره به چهره شد.

GM تیم صرف سه روز آینده در Ventec دفتر مرکزی در بوتهل بشویید. بررسی ماشین آلات است که نفس زندگی را در تثبيت شده افرادی که نمی تواند آن را انجام دهد خود به خود. آنها pored بیش از نقشه نشان دادن که در آن هر یک از دستگاه 700 قطعات گرد هم می آیند تا حد زیادی توسط دست. تصاویر از قطعات بودند دست به یک GM عامل خرید ببینید که اگر تولید کنندگان می تواند تکرار کاردست. “ما منابع به معنای واقعی کلمه صدها نفر از قطعات و اجزای فقط در بیش از یک هفته است که نور با سرعت و ما شروع تولید تا اواسط مارس می گوید:” جرالد Johnson, GM, معاون اجرایی رئیس جمهور از تولید جهانی. “از آنجا تولید را در مقیاس 10000 یا بیشتر در هر ماه بسیار به سرعت.”

بعدی بودند کارگران است. جنرال موتورز به نام 1000 کارگران برای دیدن اگر آنها مایل به کار برای شرکت در هواکش. گرگ Wohlford, رئیس ایران خودرو کارگران محلی 292 که نشان دهنده توقیف جنرال موتورز کارخانه در Kokomo, Ind., گفت: Kokomo تریبون او فقط در حال انتظار برای شنیدن در مورد آموزش جزئیات. “آن را به اتفاق می افتد, ما فقط در تلاش برای کار کردن تمام جزئیات,” او گفت:. “اما همه هیجان زده است. هر کس واقعا هیجان زده است.” تولید جدید در فضا واقع شده بود در 2.6 میلیون فوت مربع تسهیلات با تمیز کردن اتاق کوچک که در آن قطعات الکترونیکی خودرو تولید می شوند. کارگران ساختمانی شروع به پاره کردن فرش و ضربه زدن به پایین پارتیشن به راه های اضافی برای ایستگاه های کاری. دوربین های نصب شده به سند در حال پیشرفت است.

تمام گفته ها آن را در زمان کمتر از یک هفته برای جنرال موتورز به شراکت با Ventec با توجه به ارتباطات داخلی, سفر, سیاهههای مربوط و مصاحبه با هر دو شرکت کردند. شرکت های تولید یک مجموعه کامل از تولید برنامه های که قوی تر اتحادیه های کارگری و صنعتی قدرت خرید و در سراسر جهان زنجیره ای از 700 تامین کنندگان. در نهایت این شرکت ادعا کرد که آنها خواهد بود قادر به تولید 21,000 هواکش یک ماه در صورت نیاز.

On Mar. 23 GM و Ventec ارائه شده از سازمان مدیریت اضطراری فدرال با استراتژی است. این شرکت ارائه شده دولت با جزء به جزء لیست که گذاشته چگونه بسیاری از هواکش می تواند تولید می شود, چگونه به سرعت و به چه قیمتی بسته به گزینه های دولت فدرال انتخاب شده با توجه به دو مقامات درگیر در قرارداد روند.

و سپس آنها منتظر شنیدن دوباره.

چهار روز بعد آنها رو پاسخ خود را. برای اولین بار در 11:16 a. m. در مارس 27, تهمت صادر شده یک سری از توییت انفجار جنرال موتورز و بارا. بعدا در کاخ سفید با او به تفصیل شرح داده. “ما نمی خواهیم قیمت به دو برابر آنچه که باید باشد,” او گفت. “پس از جنرال موتورز خواهیم دید چه اتفاقی می افتد اما در حال حاضر آنها در حال صحبت کردن است. اما آنها نمی صحبت کردن در راه حق در آغاز و نه در حق کشور است.” جنرال موتورز تحت فشار قرار دادند و در بیانیه ای گفت که تعهد شرکت به Ventec یک پروژه “هرگز منحرف” و “جنرال موتورز در حال کمک منابع خود را در هزینه.” مقامات اصرار داشت هیچ چیز را تغییر داده بود در برنامه خود را.

در روزهای منتهی به مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات فرمانداران و قانونگذاران از سخت ترین ضربه متحده التماس کرد با او به استفاده از DPA کمی شناخته شده جنگ سرد-عصر قانون را قادر می سازد که رئیس جمهور به نیروی کسب و کار به شرایط و اولویت بندی قراردادهای دولتی در طول بلایای طبیعی و حملات تروریستی و دیگر شرایط اضطراری. رو به کاهش منابع ماسک, ماسک روپوش و دستکش و اساسی دیگر تجهیزات حفاظتی در حال هل دادن کشور خط مقدم پزشکی کارگران نسبت به یک نقطه شکستن.

سیاستمداران از هر دو طرف متقاعد شدند که با استفاده از این قانون می تواند به جلوگیری از معکوس مناقصه جنگ بودند که شکستن در سراسر کشور به عنوان متحده به رقابت با یکدیگر برای به دست آوردن همان لوازم پزشکی از تولید کنندگان. فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: هواکش در بازار در حال حاضر هزینه بیش از $50,000 که نشان دهنده یک 150% افزایش از $20,000 زمانی که دولت خود را برای اولین بار سعی کردم به آنها را خرید.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد که با استناد به DPA بود نفس بیش از حد دولت و شرکت ها شد پله تا خود به خود. اما برداشت از ضعیف فدرال و پاسخ به بحران رو به رشد دیده می شود به عنوان یک مسئولیت سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کلید انتخابات متحده از جمله اوهایو و میشیگان. زمانی که در دریا. 26 برای مثال فرماندار میشیگان گرچن Whitmer یک دموکرات علنی گفت: دولت نیست گرفتن تجهیزات پزشکی لازم مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در توییتر که او “راه در بیش از او سر” و “سرنخ ندارد.”

دولت می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن Mar. 27 عود تا به حال هیچ چیزی برای انجام با سیاست است. با استناد به DPA رئیس جمهور مجبور جنرال موتورز به “قبول انجام و اولویت بندی در قرارداد یا سفارش برای تعداد هواکش” با توجه به اجرایی سفارش. پیتر ناوارو, مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور و هماهنگ کننده سیاست برای DPA گفت: در بیانیه ای که جنرال موتورز اقدام با هدف jumpstart کار بر روی هواکش. “قبل از DPA منظور در حال امضا GM/Ventec سرمایه گذاری شد کندوپاش. پس از DPA به منظور امضا شد, GM منتقل شده به دنده بالا. این پوستر کودک موثر DPA عمل” ناوارو گفت.

ناوارو نیز می گوید: رئیس جمهور اعلام شد طراحی شده به خار رقابت بين خودروسازان تبدیل به تولید هواکش. فورد در حال کار با GE Healthcare به افزایش جنرال الکتریک تولید خود را پیشرفته هواکش اگر چه ساخت جزئیات نامشخص باقی می ماند. فورد روز دوشنبه اعلام کرد این شرکت قصد دارد به عنوان بسیاری از 50,000 کوچکتر هواکش که مجوز توسط جنرال الکتریک در عرض 100 روز در یک کارخانه در ایپسیلانتی ، مایکل. در حال حاضر که GM رانده شده و علنا با مغلوب ساختن پیشی جستن ناوارو نشان می دهد وجود خواهد داشت فوریت به با حداکثر سرعت دویدن به بازار برای اولین بار. “حالا اجازه دهید ببینیم که سرمایه گذاری رول اول صد هواکش کردن جدید خطوط مونتاژ—فورد/GE یا GM/Ventec. ما انتظار داریم که ظرف 30 روز آینده آمریکا زندگی می کند در معرض خطر هستند و GM درس از این باید شما نمی توانید به خط پایان تا زمانی که شما برای اولین بار رسیدن به خط شروع. در حال حاضر یک مسابقه واقعی است.”

هر آنچه که منطق پشت مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی در مورد اظهارات جنرال موتورز و استفاده از قدرت اضطراری این شرکت مدعی است که مغلوب ساختن پیشی جستن سختگیری منجر به هیچ تغییر از دریا. 23 طرح آنها ارائه شده به دولت است. پس از او Mar. 27 اظهارات روز یکشنبه تهمت خواسته شده بود در کاخ سفید چگونه مذاکرات جنرال موتورز قرار بود پس از او استناد DPA دو روز زودتر. اگر چه هیچ چیز تغییر کرده بود او پاسخ داد که این خودروساز در حال حاضر انجام یک “کار فوق العاده.”

نوشتن به W. J. Hennigan در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>