سه ماه. که به عنوان طولانی به عنوان دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت و درمان حاضر به صبر کنید برای دریافت یک واکسن نامزد در برابر آخرین coronavirus که او می تواند شروع به تست در مردم است.

از آنجا که ویروس شناسایی شد برای اولین بار در افرادی که بیمار مبتلا به پنومونی-مانند علائم در ووهان چین در ماه دسامبر گذشته سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است و این شیوع کروناویروس نام 2019n-CoV های اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی. در بیش از یک ماه بیشتر 11,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در 18 کشور جهان و بیش از 250 فوت کرده اند.

وقتی که می آید به بیماری های عفونی مثل این یکی واکسن قوی ترین سلاح است که مقامات بهداشتی داشته باشد. گرفتن واکسینه می توانید به حفاظت از مردم را از آلوده شدن در وهله اول, و اگر ویروس و یا باکتری ها هیچ جایی برای رفتن آنها هیچ راهی برای گسترش از فرد به فرد.

مشکل این است که واکسن زمان می برد. روش های سنتی در حالی که بسیار موثر در کنترل شدت بیماری های واگیردار مانند سرخک نیاز به رشد مقادیر زیادی از ویروس و یا باکتری است که ماه طول می کشد. کسانی که میکروب سپس تبدیل به عنصر کلیدی در یک واکسن موسوم به آنتی ژن است که هشدار سیستم ایمنی بدن انسان است که برخی از خارجی interlopers را مورد تاخت و تاز بدن و باید اخراج شود.

با این حال, محققان در مدرن درمان, Cambridge, Mass., توسعه بالقوه میانبر برای دسترسی به این روند دشوار است که می تواند کوتاه شدن زمان آن طول می کشد برای توسعه واکسن در برابر مداوم شیوع بیماری مانند زمان coronavirus. آنها در حال تبدیل بدن انسان به یک آزمایشگاه برای تان شدیدا از ویروسی شدن پرچم قرمز است که فعال کردن سیستم ایمنی بدن است.

واکسن اساسا به سیستم ایمنی یک دوره سقوط در شناخت و محوری دفاع در برابر میکروب های بیماری زا مانند باکتری ها و یا ویروس ها. آنها این کار را با بتونه کاری سلول های ایمنی با یک طعم و مزه از آنچه که آنها قرار است به رسمیت شناختن — در برخی موارد واکسن حاوی کشته و یا به خطر بیافتد باکتری ها یا ویروس ها هستند که قادر به ایجاد بیماری است اما هنوز تنظیم کردن آلارم به سلول های ایمنی است که آنها خارجی هستند و ناخواسته مزاحمان. هنگامی که بدن می بیند این میکروب, آنها می توانند آنتی بادی است که علامت آنها را برای تخریب و این آنتی بادی باقی می ماند به عنوان نگهبانان برای شناخت آینده تهاجم توسط همان میکروسکوپی غارتگران.

دیگر واکسن آموزش سیستم ایمنی بدن به سادگی در معرض سلول های ایمنی به میکروب اما تنها پروتئین است که ویروس ها یا باکتری ها; به اندازه کافی از این پروتئین های خارجی نیز می تواند نخست سلول های ایمنی به رسمیت شناختن آنها به عنوان ممنوع است.

محققان در Moderna داغ سیمی این روند با بسته بندی واکسن خود را با mRNA از مواد ژنتیکی است که می آید از DNA و پروتئین است. مدرن ایده برای بار آن coronavirus واکسن با mRNA که کدهای برای حق coronavirus پروتئین و سپس تزریق آن به بدن است. سلول های ایمنی بدن در غدد لنفاوی می روند که mRNA و شروع به ساخت پروتئین را فقط در راه حق برای دیگر سلول های ایمنی به تشخیص و علامت آنها را به نابودی است. دکتر استفان Hoge رئیس مدرن توضیح می دهد که “mRNA است که واقعا مانند یک نرم افزار مولکول در زیست شناسی.” “بنابراین ما واکسن مانند نرم افزار برای بدن است که پس از آن می رود و باعث می شود [ویروسی] پروتئین است که می تواند تولید یک پاسخ ایمنی است.”

از آنجا که این روش شامل نیست زنده یا مرده ویروس ها می تواند به سرعت یک ضرورت به ظهور بیماری های جدید و کار راه خود را به سرعت از طریق محافظت نشده جمعیت.

و مزایای بهداشت و درمان به این استراتژی به عنوان به خوبی. “یکی از چیزهایی که ما قادر به انجام این کار با یک mRNA واکسن نزدیک تر است شبیه آنچه در آن به معنی یک عفونت ویروسی می گوید:” Hoge. “راه بدن فرآیندهای ویروسی می تواند پروتئین و اغلب بسیار متفاوت از راه آن فرآیندهای همان پروتئین ساخته شده در یک مخزن استیل. بنابراین یکی از مزیت های نظری قرار دادن mRNA در یک واکسن است که بدن پس از آن باعث می شود پروتئین ویروسی در همان راه دقیق این ویروس را دستور میزبان به انجام است.”

اولین گام در توسعه این واکسن است که بودجه توسط ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری تصمیم گیری شد که پروتئین های ساخته شده توسط 2019-nCoV ویروس باید شامل واکسن. دانشمندان چینی برای عموم نوشته شده در توالی ژنومی به تازگی شناسایی coronavirus در Jan. 10 پس از آن محققان در NIH در حل و فصل ژنتیکی قطعه که رمزی برای پروتئین آنها معتقد بودند به احتمال زیاد به هشدار و باعث آلارم برای سیستم ایمنی بدن انسان. زمانی که آنها فرستاده می شود این تیم در مدرن خود را بر میدارد دانشمندان در این شرکت شروع به نوشتن ژنتیکی ‘نرم افزار’ به صورت واکسن خود را در فرم از mRNA دستورالعمل که انسان سلولهای بدن نیاز به کروناویروس پروتئین است. به امن این تیم برداشت پیشرو ویروسی پروتئین به بذر واکسن و شش پشتیبان گیری پروتئین نیز هست.

این روند در حال انجام است که این تیم با این نسخهها کار به طور مداوم اشکال زدایی نرم افزار اطمینان حاصل کرد که نهایی mRNA محصول به عنوان زیستی پایدار و قابل اعتماد به عنوان امکان پذیر است. در عرض چند هفته که رضایت بخش mRNA ساخته شده است آن را تبدیل به جزء کلیدی از واکسن است که توسعه یافته برای تست در مردم است. سپس می گوید: Hoge “ما بیشتر خواهد بود سنجیده و دقیق در تمام مراحل تولید تا مطمئن شوید که ما در حال انجام آن را در راه با کیفیت بالا را به دلیل در پایان روز, این است که برای رفتن به انسان است.”

اگر واکسن موثر در ایجاد واکنش ایمنی قوی در برابر این coronavirus آن می تواند در خدمت به عنوان یک الگو برای دیگر واکسن علیه این ناشناخته coronaviruses است که ممکن است ظهور در دهه های آینده. این است زیرا هنگامی که دانشمندان می دانم که آرایش ژنتیکی از ویروس آنها می توانید انتخاب کردن پروتئینهای خاص را با استفاده از آن به مردم را بیمار و ایجاد mRNA برنامه نویسی که برای پروتئین برای قرار دادن به یک واکسن. “اساسا و مفهومی, آن را نمی خواهد یک معامله بزرگ برای انجام این کار می گوید Fauci. “ما خواهد بود جلوتر از این بازی است.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de