ما فقط از برنی ساندرز’, West Des Moines, زمینه, اتاق کار و سختی سفر یک بلوک زمانی که امی Jerman 54 ساله داوطلب از روچستر, n. y., شروع به پاره کردن.

Jerman یک زن شیک پوشیدن یک عرقچین با “برنی” دکمه بر روی آن یک برنی پیراهن با یک روسری گره خورده به دور گردن او پشته از حلقه های نقره ای بر روی انگشتان دست خود را و شلوار جین پاره پاره نورد بالاتر از او اردک ، او به طور معمول نه احساسی او می گوید: اما گاهی اوقات او غرق می شود توسط چه ساندرز و حرکت خود را در حال کار به سمت.

“یکی از سوالات که برنی قرار دارد خارج وجود دارد در یک زمان بود آیا شما مایل به مبارزه برای شخص دیگری؟” Jerman می گوید. “هر کس که مایل به مبارزه برای هر کس دیگری. و این خیلی زیبا است.”

Jerman نشسته در صندلی مسافر یک مینی ون, عنوان, به, بوم, برای Sanders. او و یک دوست کشیده در Des Moines شب گذشته پس از یک رانندگی طولانی. (در یک نقطه شروع كردند به عنوان شرق دوباره پس از کشیدن در گاز در جایی در اطراف شهر آیووا و نمی دانستم آن را تا زمانی که آنها تقریبا در ایلینوی.) او تاب اطراف به صحبت کردن با کاتلین گورهای 37 یکی دیگر از نیویورک اجرا می شود که یک “بئب برای برنی” Instagram حساب و ملاقات آنها را در این زمینه دفتر تازه از فرودگاه.

Jerman و قبرها در میان بیش از 1700 خارج از دولت داوطلبان کمپین برآورد نازل شده در آیووا برای کمک به در فشار نهایی به Feb. 3 قفقاز. ساندرز’ کمپین اتحاد نزدیک به 10 ، 000 درب-ضربه زدن شیفت برای برنامه ریزی بیش از نهایی آخر هفته. (به عنوان یک زن و شوهر از سال پیش آن را می گوید آن را زدم و در بیش از 400 ، 000 درب در آیووا در ماه ژانویه به تنهایی.) این کمپین هدف در آغاز ماه ژانویه به آمار 500,000 و تعداد بی شماری از داوطلبان در حال نشان دادن تا برای کمک به این تلاش و مطمئن شوید که خود را حامیان طرح برای شب از قفقاز. این کمپین با شعار “نه من و ما” اشاره به جنبش مردمی که آن امید را بلند ساندرز به پیروزی.

ساندرز’ قدرت بر روی زمین در آیووا سال ساخت: او را به بیشتر یا کمتر شده است در حال اجرا برای رئیس جمهور در اینجا پس از 2015. در این مهم نهایی روز قبل از قفقاز به سناتور دهکدهای تکیه بر هواداران خود را برای انجام مبارزات انتخاباتی به عنوان ساندرز شنبه به دام افتاده در میز خود را در کف مجلس سنا برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه.

ساندرز متکی است کنگره متحدان به عنوان به خوبی. روز جمعه Rep. Ilhan عمر از مینه سوتا لگد کردن یک canvassing تغییر در ساندرز’ Des Moines زمینه ، هنگامی که او و دوربین های تلویزیونی چپ داوطلبان درنگ. کسانی که با تکالیف در زمان های مختلف به محله آنها تا به حال به ضربه. برای اولین بار داوطلبان گیر در اطراف برای یک جلسه آموزش که در آن یک ساندرز زمینه کارمند راه می رفت و آنها را از طریق چگونه به استفاده از مینی ون برنامه که مبارزات انتخاباتی استفاده می کند به جمع آوری اطلاعات.

داوطلبان دستور به رتبه رای دهندگان در لیست خود را در یک مقیاس از یک تا پنج. (یک معنی آنها حامیان سه معنی آنها مردد و پنج بدان معنی است که آنها نمی خواهد حمایت ساندرز.) داوطلبان گفت: برای دریافت شماره تلفن و ایمیل به طوری که آنها می توانید اطلاع رای دهندگان از هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه تغییرات به جلسه محل.

قبل از داوطلبان جفت کردن به تمرین اسکریپت خود را کسی می پرسد کارمند اگر او هر گونه راهنمایی او می تواند به اشتراک گذاری پس از او آن را انجام داده بسیار است. این کارمند جوان نازک است لود شده با مشاوره. آیا راه رفتن را از طریق چمن. احترام به فضا در راهرو تا مردم احساس نمی کرد. نمی معطل شدن بیش از حد طولانی است. بدون شما نه loitering. اگر آنها تهدید به تماس با پلیس نشوید چرا که شما در حال انجام کاری اشتباه است. سه تغییر ساعت برابر با حدود 50 درب. دور ماندن از صندوق های پستی.

مبهم Rebik کمپین را در ایالت آیووا مدیر می گوید: کمپین اتحاد متعهد به داشتن بیش از یک روت حوزه کاپیتان در هر آیووا حوزه. دوم-به-آخر هفته گذشته قبل از قفقاز به همراه داشت 130,000 درب می زند در کمتر از 36 ساعت او اضافه شده است.

“در برخی از نقطه برای پنج ساعت متوالی ما ضربه زدن دو درب در هر ثانیه. من خواهد بود بسیار شگفت زده اگر هر نامزد دیگر به حال کسانی که همان آمار” Rebik به خبرنگاران گفت: شنبه شب. “هیچ کدام از این ماده … اگر ما بزرگترین مردم در انتخابات در روز دوشنبه. استراتژی ما شده است مخاطره آمیز و از جمله, اما شما می دانید به منظور به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما باید برای گسترش دهندگان ما بوده است مایل به گرفتن خطر آن.”

درب-ضربه زدن در هوای سرد می تواند آهسته و خسته کننده کار می کنند. برای این ساعت من با Jerman و گورهای آنها به عنوان crisscrossed یک محله در واوکی آیووا هیچ یک از پاسخ های درب. این جمعه در طول روز کار و خیابان پس از سکوت که صدای خود را تکرار. در یک نقطه و در حالی که canvassing, Jerman سفر بر روی یک تکه از بتن به اندازه یک مشت است که خراب کردن یک پیاده رو. نوبت آن میدارد و pats آن را به محل. در هر خانه را در لیست خود آنها را ترک کمپین ادبیات و دشنه گور طراحی شده و دستور داده است.

ویژه داستان
“شما رو به هدف.’ جو بایدن 2020 کمپین است که آخرین آزمایش در یک عمر از دست دادن
چیزهایی که او از دست داده است هرگز دور از بایدن ذهن.

سپس آنها را در رسیدن به درب در فهرست خود را با یک پیت Buttigieg ثبت نام در حیاط. آنها پاره شده که آیا به دست کشیدن بر روی آن در همه.

“من قطعا مخالف نیست به صحبت کردن به آنها را, اما من تعجب می کنم اگر قرار می دهد که مردم کمی؟” Jerman عجایب. او می رود اما هیچ یک پاسخ. “همه من می خواهم بگویم این است که من می بینم شما یک پیت ثبت نام فقط می خواهم به مطمئن شوید که شما در حال برنامه ریزی در caucusing برای ما دموکراسی است.”

ما چت به عنوان ما باد در امتداد خیابان (و در اطراف بلوک به یک زن و شوهر از ساختمان های آپارتمانی. یکی از این درها یک علامت ضبط بر روی آن: “هیچ درخواست!! مبارزات مردم حتی نمی امتحان کنید!”

از من خواسته Jerman و گورهای اگر هم تا به حال ملاقات Sanders.

“اگر ما او را ملاقات من به معنای واقعی کلمه مرگ” Jerman می گوید. “که فقط می تواند مانند یک لحظه زیبا. اگر من می تواند او را ملاقات کند که بزرگ خواهد بود اگر من می تواند لرزش دست خود را که خواهد بود اما من فقط در اینجا برای او کار کند. چرا که او سزاوار آن است. او سزاوار همه چیز. او مرد.”

نوشتن به Lissandra ویلا در lissandra.villa@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de