اندونزی بالی جزیره شروع به بازگشایی بعد از 3 ماه Coronavirus مستند

(دنپاسار اندونزی) — اندونزی رفت و آمد مکرر جزیره بالی بازگشایی پس از سه ماه virus مستند پنج شنبه, اجازه می دهد مردم محلی و رشته گردشگران خارجی برای از سرگیری فعالیتهای عمومی خارجی قبل از ورود رزومه در ماه سپتامبر.

به طور معمول شلوغ سواحل و خیابان در روستایی در جنوب شرق آسیا جزیره خالی در اوایل ماه آوریل به جز ویژه گشت برای اطمینان از سلامت پروتکل شامل coronavirus مشاهده شد. مقامات محدود فعالیتهای عمومی از بسته شدن فرودگاه و توقیف تمام مغازه ها, میله, نشسته, رستوران ها, عمومی استخرهای شنا و بسیاری از جاهای دیگر در این جزیره است که خانه را به بیش از 4 میلیون نفر است.

دولت محلی آغاز شد لغو محدودیت شنبه اما گردشگران را دقیق قوانین در هتل ها و رستوران ها و در سواحل بالی رژیم صهیونیستی. من Wayan کستر گفت.

کستر گفت: در یک کنفرانس خبری پیش از بازگشایی این جزیره را به تدریج بازگشایی توقیف مکان برای مردم محلی و خارجی ها در این رشته وجود دارد در طول شیوع بیماری است. این جزیره باز خواهد شد به اندونزی از دیگر نقاط کشور در جولای 31 و خارجی جدید ورود در سپتامبر. 11.

دولت تاسیس دستورالعمل برای بازگشایی نقاط توریستی و ممکن است برخی از مناطق دوباره اگر عفونت سنبله, او گفت:.

“همه گیر ضربه بخش گردشگری بدی در حالی که هیچ اطمینان وجود دارد که آن را به پایان خواهد رسید” کستر گفت. “ما باید برای احیای فعالیت های اقتصادی برای جلوگیری از بالی از مشکلات اجتماعی به دلیل افزایش فشارهای اقتصادی.”

گردشگری منبع اصلی درآمد برای این جزیره که عمدتا هندو در بیشتر مسلمان الجزایر کشور است.

مشهور سواحل شن سفید و محبوب ترین مناطق خرید در “جزیره خدایان” متروک تقریبا از دو دهه پیش زمانی که بازدید کنندگان ترسیده بودند با تروریسم است. ابر تیره از بمب گذاری های انتحاری که به کشته شدن 202 بیشتر گردشگران خارجی در سال 2002 درنگ برای سال, اما این جزیره مشغول به کار برای غلبه بر آن تصویر.

بیش از 5 میلیون خارجی وارد در بالی هر سال قبل به این بیماری همه گیر که ناشی از اعداد به شیرجه رفتن.

تعداد کل رشته گردشگران در بالی شناخته شده نیست اما بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس مسافران آمد به بالی در ماه مارس قبل از این جزیره بسته درهای خود را با توجه به دولت داده است. داده ها نشان داد که برخی از 2500 مسافران بود تمدید ویزای خود را برای جلوگیری از مجازات برای overstaying آنها را قبل از اندونزی را به دولت اعطا تمام گردشگران خودکار پسوند در اواخر ماه مارس است.

بالی مدیریت داده ها نشان داد که نرخ اشغال در بالی هتل های ستاره دار سقوط به 2.07% در ماه مه از 62.5 درصد در ماه دسامبر قبل از وقوع ضربه. آن را از 51.56% در ماه مه سال گذشته است.

بالی است ثبت بیش از 1,900 موارد COVID-19 از جمله 25 مرگ و میر. اندونزی تایید کرده است بیش از 68,000 موارد و 3,359 مرگ و میر بیشتر در جنوب شرقی آسیا.

______

آسوشیتد پرس نویسنده Niniek Karmini کمک به این گزارش از جاکارتا.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر