اندونزی به تعویق انداختن انتخابات منطقه ای با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

(اندونزی) — coronavirus شیوع مجبور اندونزی برای به تاخیر انداختن آن همزمان با انتخابات منطقه ای میله میله برای سپتامبر. 23 که رسیدن به بیش از 100 میلیون نفر از رای دهندگان.

رئیس جمهور Joko Widodo به امضا مقررات دولت به جای قانون در روز دوشنبه است که به تنظیم تعویق افتادن این انتخابات از سپتامبر تا دسامبر یا حتی بیشتر بسته به وضعیت COVID-19 همه گیر در جهان چهارم پرجمعیت ترین ملت, وب سایت رسمی دبیرخانه دولت گفت: اواخر روز سه شنبه.

انتخابات برنامه ریزی شده برگزار می شود به طور همزمان در 270 مناطق در سراسر مجمع الجزایر کشور به انتخاب 9 فرمانداران 37 شهرداران و 224 منطقه ستاد با تعداد رای دهندگان واجد شرایط به حداقل 105 میلیون.

مقررات صادر شده در این کشور را به طور کلی کمیسیون انتخابات تصمیم به تعویق انداختن آن مراحل آماده سازی منطقه ای انتخابات در پایان ماه مارس پس از آشکار است که انتخابات سازمان نیز گرفتار COVID-19 بیماری و ذینفعان نقل مکان کرد برای به تاخیر انداختن انتخابات.

“به تعویق انداختن این سال انتخابات منطقه ای بود مناسب ترین گزینه برای جلوگیری از COVID-19 از بیشتر گسترش به مناطق روستایی” انتخابات اقتدار است گفت: پیش از آن.

اندونزی است که به حدود 270 میلیون دلار را ثبت کرده است در مجموع 12,071 تایید COVID-19 موارد و 872 مرگ و میر از شنبه بعد از ظهر

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>