اندونزی می گذرد 100,000 coronavirus موارد بسیاری در میان ملل آسیای جنوب شرقی

اندونزی روز دوشنبه اعلام کرد که در آن تایید coronavirus موارد پیشی گرفته اند 100,000 بالاترین مقدار در جنوب شر

توسط PATRIS-FUN در 7 مرداد 1399

اندونزی روز دوشنبه اعلام کرد که در آن تایید coronavirus موارد پیشی گرفته اند 100,000 بالاترین مقدار در جنوب شرقی آسیا.

موارد همچنان به افزایش در سراسر جهان چهارم-پرجمعیت ترین کشور به عنوان تست باقی می ماند به شدت محدود و کسب و کار در ادامه به بازگشایی شده است. وزارت بهداشت اعلام کرد: 1,525 بیشتر موارد در دوشنبه آوردن این کشور را تایید کرد و در مجموع به 100,303. تعداد واقعی تصور می شود بطور قابل توجهی بالاتر به دلیل پایین تست و عوامل دیگر.

با توجه به پیگیری توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده حداقل 4,780 اندونزیایی فوت کرده اند از COVID-19.

در حالی که کشورهای همسایه تحمیل مستندات و بسته خود را در مرزهای اندونزی رهبران منسوب آشکار موفقیت های اولیه با این بیماری همه گیر به نماز و در زمان چند اقدامات احتیاطی در برابر این ویروس را در سراسر مجمع الجزایر وسیع ملت تا زمانی که رسمی مورد تایید شدند در اوایل ماه مارس.

به عنوان ویروس شروع به سرعت گسترش — به خصوص در مناطق شهری — دولت برقرار مستند در شش منطقه از کشور است.

کسانی که محدودیت شروع می شود به آرامی برداشته و در اوایل ماه ژوئن است. مراکز و رستوران های بازگشایی بعد از نصب پلاستیک سپر و اجرای متوسط چک پرواز دوباره راه اندازی در سراسر کشور و موتور سیکلت و تاکسی از سر گرفته شد عملیات با پلاستیک سپر جدا رانندگان از مشتریان خود را.

اما صاحبان گفت: آنها می دانند که از هیچ ادم راه برای جلوگیری از گسترش این ویروس در کسب و کار خود را.

"به عنوان یک تاجر ما فقط قادر به گرفتن چنین گفت:" جاکارتا کافی شاپ صاحب امیر فیصل که نصب بنفش سپر در کافه جداول.

یک معلم پوشیدن چهره سپر و محافظ ماسک مذاکرات با دانش آموز خود را در خانه اش در Semarang, Central Java استان در تاریخ 22 ژوئیه به دنبال یادگیری آنلاین است که اتفاق می افتد در میان شیوع کروناویروس. (رویترز)

برخی از کارشناسان بهداشت و درمان باقی می ماند انتقاد از تصمیم دولت برای بازگشایی کسب و کار.

"دولت تنها به فکر اقتصاد نیست این موارد است. افزایش مردم فعالیت تجمعات و کار به طور بالقوه افزایش تعداد" گفت: اپیدمیولوژی متخصص Pandu Riono از دانشگاه اندونزی.

اندونزی پیشی گرفته 50,000 موارد تایید شده در پایان ماه ژوئن با دولت گفت: افزایش تعداد عفونت در ارتباط بود به محل های کار مانند دفاتر و کارخانه های. کمتر از یک ماه بعد این تعداد دو برابر شده است.

"من هم نمی دانم زمانی که اوج خواهد آمد. شاهد نوسان تحولات مناطق وجود دارد که باید کاهش موارد برخی افزایش یافته است" گفت: Doni Monardo رئیس ملی COVID-19 کاهش نیروی کار.

فقدان اطلاعات, اجرای

آزمایش ویروس باقی می ماند در یکی از بالاترین نرخ ها در جهان است. در مناطق روستایی کشور از نتایج آزمون می توانند روز به عقب بر گردیم. برخی از جامعه شناسان می گویند عدم هماهنگی بین ملی و محلی منجر به اشتباه.

"وجود دارد یک مشکل ارتباطی با توجه به انتشار از تلاش های دولت به مردم در جامعه گفت:" دیزی ایندیرا یاسمین, یک جامعه شناس در دانشگاه اندونزی. "در حالی که دولت در تلاش است به مردم بگویید به دنبال سلامت پروتکل برای COVID-19 وجود شکاف و اعوجاج بین آنها است."

وجود موانع فرهنگی نیز هست. نماز هنوز هم برگزار می شود در مساجد سراسر کشور که منجر به شیوع بیماری های جدید. مذهبی و آداب و رسوم کفن و دفن منجر به اجساد قربانیان در حال ضبط از بیمارستان ها منجر به آنچه که دولت خواستار "جسد خوشه."

یک مرد منتظر coronavirus آزمایش پادتن لازم به هیئت مدیره راه دور قطار در Senen در ایستگاه قطار جاکارتا. دولت در حال حاضر برگزاری coronavirus جلسات. (Dita Alangkara/آسوشیتد پرس)

دولت داده است هیچ نشانه روشنی از چگونه آن را برنامه ای برای کنترل گسترش ویروس و لغو روزانه تلویزیونی جلسات به عنوان آن را تبدیل توجه خود را به توسعه واکسن.

وزیر امور خارجه Retno Marsudi هفته گذشته گفت که دولت با هدف به دست آوردن دسترسی به واکسن هنگامی که آنها در حال توسعه از طریق مشارکت با حداقل سه شرکت های دارویی در کشورهای دیگر.

"ما در حال کار به صورت موازی با احزاب مختلف برای دریافت سریع ترین دسترسی به واکسن" Marsudi گفت.

اما با دوام واکسن و کافی تولید برای کل جمعیت حداقل هفته سلامت برخی کارشناسان مطمئن نیستند که تکیه بر یک واکسن است که این حرکت درست برای کشور اندونزی برای دریافت آن شیوع بیماری تحت کنترل است.

"به نظر می رسد مانند ما می خواهیم برخی از سحر و جادو در اینجا به حل همه گیر با پیدا کردن یک واکسن. اما این واکسن در واقع نه تنها راه حل" Riono گفت.

او گفت: دولت باید آماده راه برای کنترل پتانسیل جدید خوشه از عفونت.

در جاکارتا که در ادامه به یکی از بالاترین نرخ های تایید روزانه عفونت نگرش به این ویروس تبدیل شده اند بیشتر و سهل انگار. برخی از کافه های شلوغ و اجرا نمی توصیه می شود فاصله بین مشتریان مراکز بیشتر مردم بدون ماسک و سفر تبدیل شده است آسان تر بین قطعات از کشور است.

"زمانی که دولت برداشته محدودیت, مردم شروع به جمع آوری در اطراف مکان های که قبلا بسته بودند مانند مساجد و مکان های کاری" Riono گفت: با استناد به افزایش موارد در جاکارتا.

یک بیمار که از بهبود COVID-19 اما از دست او مادر در قانون در مارس سیمون جرارد گفت: اندونزی است که هنوز هم از پایان آن شیوع.

"افرادی که نیاز به انجام کار خود باید دقت بیشتری در مورد سلامت پروتکل" جرارد گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب