جاکارتا به تازگی اعمال محدودیت در زندگی عمومی برای مقابله با گسترش COVID-19. اما یک کمبود در آزمون همراه با عدم اجرای قانون و مه آلود داده ارقام طاعون اندونزی را مدیریت بیماری همه گیر.

Cisya Satwika شد دل پس از تماشای یک ویدئو از سلامت کارگران در محافظ مناسب دفن او دایی بدون هر گونه اعضای خانواده ایستاده در اطراف قبر او. به جای خانواده او سوگواری 25 متر (82 فوت) دورتر از محل دفن. “او به تنهایی زندگی می کردند و در خانه خود در حال حاضر او به تنهایی درگذشت,” Satwika گفت: DW.

عموی او درگذشت در آمبولانس در راه بیمارستان پس از ابتلا به کوروناویروس. در روز قبل از مرگ او او رد شده بود توسط سه بیمارستان که گفت: آنها در حداکثر ظرفیت.

ادامه مطلب: چرا اندونزی بالا COVID-19 مرگ و مير?

Gynecs آریو نیز احساس درد جدا بودن از یک مرگ عزیزان زمانی که مادر او که از بیماری های کلیوی به خاک سپرده شد با توجه به COVID-19 پروتکل با وجود نداشتن درگذشت ویروس.

“ما او را از جاکارتا به Magetan, East Java (643 کیلومتر از جاکارتا). در ابتدا مردم نمی خواهد اجازه دهید ما دفن او وجود دارد. در نهایت ما تنها مجاز به دفن او هنگامی که ما موافقت به انجام این کار با توجه به COVID-19 پروتکل. تنها افسران اجازه دفن او را و ما را ایستاده بود دور از قبر” گفت: Ario.

اگر چه دردناک بود برای ایستادن خیلی دور از قبر آریو خانواده رعایت دفن قوانین آنجا که او می گوید: آنها درک اهمیت در نظر گرفتن چنین احتیاطی در میان شیوع کروناویروس.

اشتراک, به, تاج, جمع و جور — DW خبرنامه ردیابی coronavirus در آسیا

مرگ و میر بالا, حداقل, تست

با مرگ و میر 280 و بیش از 3200 مورد تأیید اندونزی COVID-19 میزان مرگ و میر یکی از بالاترین در جهان است.

پایتخت شهرستان به تقریبا 10 میلیون نفر و مناطق اطراف آن هستند بیشتر تحت تاثیر coronavirus داشتن ثبت شده نزدیک به نیمی از کشور را رسمی شمارش از عفونت با توجه به داده ها از Coronavirus بیماری کاهش شتاب نیروی کار اندونزی آژانس اختصاص داده شده برای مهار گسترش این بیماری است.

تعداد گزارش تدفین در پایتخت رسید بیش از 60 درصد به حدود 4,400 در مارس سال 2020 با توجه به آمار و ارقام از جاکارتا پارک جنگلی و گورستان بخش. در سال گذشته متوسط تعداد مجالس ترحیم در هر ماه تنها 2,745.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

در پایان ماه مارس جاکارتا فرماندار Anies Baswedan با ابراز سوء ظن است که تعداد قربانیان که مرده بود از coronavirus بود بسیار بالاتر از آنچه که دولت تا به حال ثبت شده است.

“این به این معنی است که وجود دارد ممکن است برخی از کسانی که نمی شد تست شده و درگذشت در حالی که دیگران که تست شده اند و درگیری ها قبل از اینکه نتایج این آزمون در دسترس قرار گرفت” او گفت:.

اندونزی نرخ پایین coronavirus تست به احتمال زیاد یک عامل کمک به بالا بودن ميزان مرگ و مير با توجه به بری Sianturi یک ریاضیدان با دانشگاه اندونزی. Sianturi همچنین از دولت خواست برای افزایش تست.

“در میان محققان ما در حال بدبینانه در مورد داده های جمع آوری شده توسط دولت است. تعدادی از آزمایشات است که هنوز هم بیش از حد کوچک است. در آغاز وجود دارد خواهد بود 100 یا 200 [آزمون در روز] پس از آن وجود دارد 1,000 اما این رقم پایین رفت دوباره,” او گفت:.

“کشورهای دیگر مانند ایالات متحده می تواند انجام 10,000 coronavirus آزمون در روز, در حالی که تا به حال در اندونزی کمتر از 15000 نفر در کل تست شده اند.”

تنها 65 از هر میلیون نفر در حال آزمایش برای coronavirus در اندونزی و با توجه به همه گیر داده سایت Worldometer. که بدان معنی است که اندونزی با جمعیت 264 میلیون دلار یکی از پایین ترین نرخ از تست در میان کشورهای با جمعیت 50 میلیون یا بیشتر. در مقایسه کره جنوبی دارای یک تست میزان 9,812 در هر میلیون نفر در حالی که مالزی دارای یک رای از 2,153 و ویتنام نرخ 1,174.

ادامه مطلب: چرا جهان گرسنه است برای یک coronavirus مواد مخدر ساخته شده در هند

فقدان اطلاعات دقیق

رسمی نرخ مرگ و میر متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر سازمان های مختلف در اندونزی. اطلاعات منتشر شده توسط جاکارتا پارک جنگلی و گورستان گروه متفاوت از شماره های صادر شده توسط آژانس مرکزی آمار ،

که تفاوت در داده های آماری به شمار موانع عمده برای محققان با توجه به Sianturi.

“برای مثال محققان از دانشگاه های دیگر نیز پیدا کردن آن دشوار است برای گرفتن اطلاعات در مورد تعداد واحد مراقبت های ویژه و یا فن های موجود در اندونزی. این است که یا به دلیل جمع آوری داده ها ناقص است یا نشده است مشترک عموم,” او گفت:.

در اواخر کاهش و عمل

عدم تست و مبهم و مه آلود داده ها مجموعه ای هستند که نه تنها مشکلات بودجه ای کشور را مدیریت بیماری همه گیر در این دولت نیز نقش بودن به کندی واکنش نشان می دهند به این ویروس گسترش یافته است.

فرماندار جاکارتا نیز با انتقاد از دولت مرکزی پاسخ اضطراری در یک مصاحبه تلویزیونی. “سرعت که در آن ما حرکت را تعیین خواهد کرد که چگونه بسیاری از مردم آلوده چگونه بسیاری از مردم باید درمان شود و چگونه بسیاری از مردم خواهد مرد گفت:” Kompas تلویزیون.

بیش از چند ساعت پس از Baswedan با ابراز انتقاد اندونزی وزیر بهداشت تایید فرماندار درخواست برای اجرای تماس با محدودیت در سراسر جاکارتا استان را در منطقه برای اولین بار در کشور به اتخاذ چنین اقداماتی.

ادامه مطلب: Coronavirus و اسلام: پاکستان روحانیون حاضر به تعطیل کردن مساجد

تلفات در پزشکی کارگران

بسیاری از اندونزی COVID-19 قربانیان نیز بهداشت و درمان کارگران برخی از آنها در تلاش برای متقاعد کردن بیماران به رعایت اقدامات ایمنی. یک دکتر در یک بیمارستان در دپک یک شهرستان در جنوب جاکارتا گفت که او بیمار با کروناویروس پس از یک بیمار به طور ناگهانی حذف ماسک خود را در طول یک معاینه.

“گاهی اوقات آن را بسیار دشوار است به درخواست مردم برای نظم” که خواست ناشناس بماند گفت: DW.

با وجود داشتن تب و تنگی نفس, او گفت که او هنوز هم احساس خوش شانس در مقایسه با همکاران خود در دیگر بیمارستان ها.

“وجود دارد پزشکان در بیمارستان ما که خرید خود را به تجهیزات حفاظت شخصی و به اشتراک گذاشتن آن با همکاران خود را. اما برادر من که یک پزشک در تانگرانگ با استفاده از پلاستیک برای پوشش کمبود لباس های حفاظتی,” او گفت:.

اقدامات ناکافی

حتی با اجتماعی فاصله اقدامات در محل فردی و پایبندی به آن دسته از اقدامات است که یک نقطه نگرانی برای محققان که پیش بینی است که اوج این بیماری همه گیر رخ می دهد در ماه ژوئن یا جولای. با توجه به Sianturi این coronavirus منحنی فقط می توانید شروع به پهن کردن زمانی که مردم شروع به تمرین های اجتماعی فاصله و زمانی که مقررات سختگیرانه تر اجرا می شوند.

“نگاه حتی mudik [کارگران مهاجر در بازگشت به زادگاه خود قبل از تعطیلات مهم] ممنوع است. حتی اگر مورد نیاز است وجود دارد که کسانی که در mudik باید خود را منزوی برای 14 روز هیچ کس وجود دارد که می توانید آن را,” او گفت:.

“در اخبار ما می بینیم که هزاران نفر از مردم را شروع کرده اند قصد بازگشت به خانه خود را در روستاها برای استقبال از ماه مبارک رمضان. که موج [جنبش] را آغاز کرده است. اگر آن است که توسط دولت, آن می تواند خطرناک باشد.”

ادامه مطلب: Coronavirus: می توانید ژاپن ‘نرم مستند’ توقف COVID-19?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de