دادگاه عالی هند زده کردن بانک مرکزی بخشنامه که به طور موثر قانونى مجازی ارزهای در آسیا سومین اقتصاد است.

سه قاضی نیمکت رهبری عدالت Rohinton F. نریمان موافقت با درخواست توسط cryptocurrency مبادلات شروع یو پی اس و صنعت بدن است که به چالش کشیده بود بانک مرکزی هند در مارس 2018 تصمیم به ممنوعیت بانک ها از ارائه هر گونه خدمات به پشتیبانی از ارزهای دیجیتال.

حکم افزایش برای ارز مجازی سرمایه گذاران و کسب و کار در هند که در آن شک و تردید دولت فدرال خانههای گلی خالی دقیق قوانین و مقررات. دیوان عالی کشور است به طور جداگانه شنیدن یک مورد دیگر که در آن تصمیم خواهد گرفت که در مقررات برای ارزهای دیجیتال و جمعه را قضاوت ضعیف در مورد سخت هنجارهای.

در همین حال هند بانک مرکزی شده است کاوش ایجاد یک حاکمیت مورد حمایت ارز دیجیتال حتی آن را به عنوان تشدید آن سرکوب خصوصی ابزار مانند بیت کوین با استناد به پتانسیل برای پول شویی و دیگر فعالیت های غیر قانونی. RBI نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مخالفان محدودیت استدلال کرد که بانک مرکزی نبود قدرت به موضوع ممنوعیت و آن بخشنامه تا به حال به اندازه کافی مورد مطالعه این موضوع است.

Kunal Barchha از بنیانگذاران CoinRecoil.com گفت: خود cryptocurrency ارز را در حال حاضر رویکرد یک زن و شوهر از سرمایه گذاران بالقوه که در ابتدا شده به انتظارنشسته بودند تا برای بودجه اما حمایت کردن پس از RBI ممنوعیت. “در حال حاضر crypto معامله گران و سرمایه گذاران معدن می تواند با افتخار صحبت کردن در مورد آنچه انجام می دهند برای زندگی. در حال حاضر آنها نمی تواند در نظر گرفته به عنوان جنایتکاران,” او گفت:.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im