هند نخست وزیر مودی تجدید نظر برای آرامش پس از دهلی شورش

به عنوان تلفات افزایش به 20 در دهلی نو پس از خشونت های این هفته نارندرا نخست وزیر درخواست کرد برای آرام در حالی که دهلی وزیر شده است خواستار یک حکومت نظامی.

پس از دو روز خشونت بیش از یک ستیز قانون تابعیت در هند ادعا کرد 20 زندگی و مجروح شدن حدود 200 نفر نخست وزیر نارندرا نظر برای اولین بار در روز چهارشنبه, به tweeting, یک تماس برای آرام است.

زودتر دهلی وزیر Arvind Kejriwal به توییتر گرفت به تماس با دولت هند به اعمال حکومت نظامی و استقرار ارتش در مناطقی از پایتخت که مبتلا شده بود.

به ویژه در حالی که دهلی نو governmet رهبری است Kejriwal, پلیس دهلی است که تحت کنترل مستقیم وزارت امور رهبری توسط Amit Shah است که از یک رقیب ،

چندین جلسات در سطح بالا صورت گرفته است بیش از 24 ساعت گذشته و جلسه نخست وزیر نارندرا ارشد وزیران است که میله میله برای بعد از آن در روز چهارشنبه.

یک نیمه شب جلسه در دادگاه عالی دهلی دیدم قضائیه کارگردانی پلیس به “اطمینان از عبور امن [برای بیمارستان ها] برای قربانیان مجروح با استقرار تمام منابع” با توجه به اخبار آژانس آنی.

دانش آموزان از جامع و دانشگاه جواهر لعل نهرو جمع خارج Kejriwal محل اقامت یک شبه و خواستار اقدام در وضعیت تنش رو به سرمایه است. دهلی پلیس با استفاده از خودروهای آب برای متفرق کردن جمعیت.

آرام آزمایشی بازسازی پس از درگیری

لرزان ظاهر آرام ترمیم شد در دهلی نو صبح روز چهارشنبه بلافاصله پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ این کشور پس از 36 ساعت بازدید.

ادامه مطلب: با مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید جهان نمی تواند چشم پوشی از هند تظاهرات

مترو دهلی شرکت راه آهن بازگشایی شد تمام ایستگاه ها پس از چند توقف بسته شد در سراسر دوشنبه و سه شنبه هنگامی که گروه های معترض و مخالف شهروندی متمم قانون (CAA) درگیری در چندین بخش از شمال شرقی دهلی نو است.

در همان زمان بسیاری از مردم محلی جمع آوری شده در دروازه هند به درخواست تجدید نظر برای صلح پس از یکی از بدترین بروز خشونت پس از تظاهرات علیه لایحه آغاز شده و در دسامبر سال گذشته است.

مدارس در شمال شرقی دهلی نو باقی می ماند بسته با ملی هیئت مدیره CBSE, به تعویق انداختن تا پایان سال فارغ التحصیلی امتحانات برای دانش آموزان در این منطقه است.

این کشور اطلاعات و نشرات وزارت همچنین از قرار دادن یک مشاوره اصرار تمام رسانه های خصوصی به انتشار محتوای که تحریک به خشونت های “ضد ملی نگرش” یا ترویج “اجتماعی نگرش است.”

مرزهای دولتی در نزدیکی منطقه آسیب دیده بسته شده اند.

گردآورندگان: این نسخه به روز شده از مقاله قبلی.

هر روز DW می فرستد مجموعه ای از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>