نخستوزیر هند می گوید: "Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن' با تجمع عظیم برای رئیس جمهور ایالات متحده

(احمدآباد) — Basking در چاپلوسی از عظیم, رنگارنگ, جمعیت, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر

توسط PATRIS-FUN در 5 اسفند 1398

(احمدآباد) — Basking در چاپلوسی از عظیم, رنگارنگ, جمعیت, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر هند نارندرا lavished هر یک از دیگر با ستایش شنبه در یک, تاکید مجدد آمریکا-هند روابط به عنوان قاره ریخت در این نمایش با شکوه در, شاد, خوش آمدید به رئیس جمهور آمریکا.

بیش از 100 ، 000 مردم بسته بندی شده به بزرگترین ورزشگاه کریکت در مودی دولت خانه به تهمت بزرگترین تجمع جمعیت سیاسی خود را حرفه ای. این بود که در اوج روز دلخواهی سه نفر از ریاست جمهوری عکس-ops ساندویچ بین تهمت و بازديد به خانه سابق استقلال رهبر Mohandas Gandhi و برنامه ریزی شده تور مشهور تاج محل.

تقریبا هر کس در تازه احداث ورزشگاه در احمدآباد در غرب هند sported یک کلاه سفید با نام رویداد "Namaste تهمت" و یا "خوش آمدید مغلوب ساختن پیشی جستن" و roared برای معرفی هر دو رهبران.

گام گذاشتن در یک گردباد 36 ساعته دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن را باز کرد در یک سخنرانی اعلام کرد که او تا به حال سفر از 8000 مایل به ارائه پیام است که "امریکا را دوست دارد و هند و امریکا احترام می گذارد هند و امریکا همیشه وفادار و دوستان وفادار به مردم است."

این صحنه های خشن و بی ادب ویژه نوازندگان بر شتر و موسیقی آمیزه ای از بالیوود بازدید و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع لیست پخش متعدد از جمله Elton John آهنگ ها که به نظر می رسید پازل بیشتر از جمعیت است. مغلوب ساختن پیشی جستن basked در خشن پذیرش است که بازداشته او را در بسیاری از سفرهای خارجی که برخی از آنها برجسته تظاهرات گسترده و یخی handshakes از رهبران جهان. در هند او به جای دریافت یک آغوش گرم — به معنای واقعی کلمه — از لحاظ ایدئولوژیک با هم تراز وسط قرار دارد اشاره کرد و درهم مودی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به عنوان نخست وزیر هند نارندرا امواج در طول 'Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن' تجمع در سردار پاتل ورزشگاه در Motera در حومه شهر احمدآباد در فوریه. 24, 2020.
Mamdel فا نگن–خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

خورشید پخته شهر احمدآباد سرو به عنوان تهمت وارد خیابان های آن پرتکاپو با مردم مشتاق به گرفتن یک نگاه اجمالی از رئیس جمهور آمریکا است. تمیز تازه جاده ها و گل کاشته نقطه جاده ها در میان صدها نفر از تابلوهای رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump. هزاران نفر صف خود را از کاروان مسیر خجالتی تا 10 میلیون که برنده این باورند خواهد بود در دست است.

اولین توقف گاندی که در آن تهمت ملبس به نماز شال و حذف شد کفش خود را به ایجاد نامتجانس تصویر از یک پر اب و تاب جمهور بی سر و صدا راه رفتن را از طریق فروتن آشرام. او در بازرسی از چرخ نخ ریسی استفاده می شود توسط مشهور صلح طلب و نگاه یک مجسمه از میمون ها به نمایندگی از گاندی شعار "See no evil, Hear no evil, Speak no evil" قبل از عزیمت به مراتب بیشتر خشن و بی ادب تنظیم: مگا تجمع در بزرگترین ورزشگاه کریکت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان سفر در میان به سلامتی از یک باتری با دقت و بررسی مودی وفاداران و کارگران از Bharatiya Janata Party که ایستادگی خواهد کرد برای ساعت ها در کنار منظمی آراسته 22 کیلومتر (14 مایل) کشش از جاده به توافق رئیس جمهور یک جایزه خوش آمدید در راه خود را به تازگی ساخته شده ورزشگاه. ده ها هزار نفر از افسران پلیس بودند با در دست برای حفظ امنیت و یک دیوار جدید آمده است تا در مقابل از یک زاغه ظاهرا به پنهان کردن آن از ریاست جمهوری عابران.

در راه به ورزشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان عبور از یک رودخانه که در آن یک بارج شد نابودسازی با "تهمت" و تماشاچیان شعار "مودی!" ورزشگاه بسته بندی شده بود با عیاشان بسیاری از آنها sported تهمت و مودی ماسک به عنوان آنها نشسته و در 80-درجه حرارت. نمرات شرکت کنندگان به خصوص کسانی که در آفتاب نشسته و جریان قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید و 27 دقیقه سخنرانی.

این "Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن" رالی بود در راه بازگشت نیمی از خانه-و-خانه رویدادها برای مودی و تهمت که با حضور "پرونده مودی" تجمع در هوستون در سال گذشته به خود جلب کرد که 50000 نفر. مغلوب ساختن پیشی جستن lavished ستایش در هر دو مودی و دموکراسی او منجر شعار تلاش برای بلند کردن ساکنان از فقر شدید و گفت: "هند می دهد امید برای همه بشریت است."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump گوش دادن به نخست وزیر هند نارندرا مودی به عنوان آنها را نشسته در کنار یک charkha یا چرخ نخ ریسی در طول سفر خود را در گاندی آشرام در احمدآباد در فوریه. 24, 2020.
مندل فا نگن–خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

"داستان هندی ملت است و داستان حیرت انگیز پیشرفت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "امروز من می گویم به هر, هندی, شمال و جنوب ... غرور را در افتخارات گذشته خود را. متحد برای حتی یک آینده روشن و اجازه دهید ما دو ملت همیشه با هم ایستاده به عنوان قدرتمند مدافعان صلح و آزادی."

مغلوب ساختن پیشی جستن خارجی بازدیدکننده داشته است به طور معمول شده است نور را در گشت و گذار اما او و بانوی اول شد و به بازدید از تاج محل بسیار زیاد سنگ مرمر سفید آرامگاه ساخته شده در آگرا در قرن 17th. داستان در رسانه های محلی هشدار می دهند از میمون ها که ساکن برجسته pestering گردشگران برای مواد غذایی و در مواردی شوم هر دو بازدید کنندگان و تیرکمان بچه گانه-حمل امنیتی سپاه پاسداران است.

تصاویر رئیس جمهور آمریکا در حال شرکت در صحنه جهانی ایستاده اند در مقایسه با کسانی که از رقبای خود در حزب مخالف slogging از طریق شام در اوایل رای گیری متحده و تضاد در بحث است. این سفر به طور خاص نشان دهنده یک مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی مبارزات انتخاباتی به نمایش گذاشتن او در انتخابات ریاست جمهوری نقش در دوران کوتاه مدیریت با دقت سفرهای است که ارائه counter-برنامه نویسی به دموکراتها اولیه مسابقه و تولید انواع تصاویری مبارزات انتخاباتی خود می توانید استفاده کنید در آینده تبلیغات. دستیاران خود را نیز بر این باورند که سفر می تواند کمک به رئیس جمهور وو ده ها هزار نفر هندی-آمریکایی رای دهندگان قبل از انتخابات ماه نوامبر.

ویژه داستان
مارتین لوتر کینگ جونیور میراث و مبارزه برای برابری در حال حاضر
نویسندگان رهبران و فعالان در معنای مارس در واشنگتن و دولت برابری امروز.

این دیدار نیز می آید در یک لحظه بسیار مهم برای مودی همکار پوپولیستی که به ارائه بیش از یک شیب رکود اقتصادی نشده و وعده های انتخاباتی در مورد ایجاد شغل. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن لمس کردن در دهلی نو بعد از آن در روز دوشنبه او را پیدا شلوغ و پر سر و صدا, رنگارنگ, سرمایه که همچنین با خال خال با نیم به پایان رسید ساخت و ساز پروژه های متوقف شده با توجه به ناپدید شدن بودجه.

رئیس جمهور خواهد شد و نتیجه گیری خود را در گردباد سفر به هند در روز سه شنبه با یک روز در پایتخت دهلی نو از جمله جلسات با مودی بیش از متوقف ایران و شام. این دو کشور در حال نزدیک متفقین در بخشی به عنوان سدی در برابر نفوذ روزافزون چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ورزشگاه که هند به زودی خرید 3 میلیارد دلار از آمریکا تجهیزات نظامی.

تجارت تنش بین دو کشور تشدید شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل تعرفه های فولاد و آلومینیوم از هند است. هند در پاسخ با مجازات های بیشتری در محصولات کشاورزی و محدودیت در ایالات متحده آمریکا دستگاه های پزشکی. آمریکا انتقام حذف هند از قدیمی دهه ترجیحی تجارت برنامه.

اشاره به زمان مذاکرات تجاری تهمت ابراز خوش بینی است که یک معامله می تواند رسیده بلکه lightheartedly گفت: تجمع جمعیت در مورد مودی: "هر کس او را دوست دارد اما من به شما بگویم این است. او بسیار دشوار است."

چشم ها نیز خواهد شد که آیا تهمت وزن در تظاهرات پوشاند هند بیش از آن تابعیت متمم قانون. آن را فراهم می کند یک مسیر سریع به تابعیت برای برخی از مهاجران که وارد این کشور به طور غیر قانونی در حالی که در حال فرار از آزار و اذیت مذهبی اما مانع کارش بالا بردن ترس است که این کشور در حال حرکت به سمت یک مذهبی آزمون شهروندی. گذشت باعث شده است تا در مقیاس بزرگ تظاهرات و خشونت سرکوب کرد.

تهمت خودداری از عموم rebuking رهبران جهان برای نقض حقوق بشر در طول سفرهای خارج از کشور. او ساخته شده هیچ خاص اشاره تابعیت بحث در این تجمع اما شامل عبور مراجع به تحمل مذهبی برای همه ادیان از جمله اسلام است. او همچنین به طور خاص اشاره به ایالات متحده موفقیت مبارزه با "رادیکال اسلامی تروریسم" به خصوص نشات گرفته از هند رقیب دیرین پاکستان است.

___

Sheikh Saaliq کمک گزارش. Lemire گزارش از دهلی نو. آسوشیتد پرس نویسندگان Deb Riechmann و Darlene Superville در واشنگتن کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب