نخستوزیر هند دعوت برای روز ولنتاین از قانون تابعیت معترضان

تظاهرات در دهلی شاهین باغ محله دعوت مودی برای جشن روز ولنتاین با آنها. دعوت نامه همچنین شامل یک “هدیه تعجب.”

یک گروه از دهلی نو معترضان در برابر هند قانون تابعیت در روز پنج شنبه دعوت نارندرا نخست وزیر برای بازدید از آنها را در شهر شاهین باغ محله است که دیده می شود به عنوان مرکز این جنبش در برابر این قانون بحث انگیز.

زن معترضان دعوت مودی به عنوان بخشی از آخرین رسانه های اجتماعی کمپین #TumKabAaogeمعنی “هنگامی که شما می آیند.” این کمپین که آغاز شده در ماه گذشته آغاز شد به عنوان یک پیشنهاد به رسم دولت در توجه به خواسته های خود است و از آنجا به دست آورد قابل توجهی کشش در اینترنت.

اعتراض رهبری یک گروه از زنان محلی, ویژه, یک اجرای موسیقی توسط یک آماتور گروه در آستانه روز ولنتاین. زنان مطرح شعار علیه شهروندی و قانون برگزار شد پوسترهای “روز ولنتاین در Shahneen باغ” دعوت مودی به “جشن جشنواره از عشق با هم.” معترضان نیز برگزار شد تا یک “هدیه تعجب” برای مودی بزرگ قرمز تدی خرس و پلاکارد درخواست او به آنها مراجعه کنید.

Indian protesters with a giant red teddy bear

ادامه مطلب: هند مهاجر در آلمان سنجی ‘فاشیستی’ قانون شهروندی

روز ولنتاین نیست به عنوان محبوب تجاری تعطیلات در هند به عنوان آن را در غرب شده است که اغلب با خشونت مخالف جناح راست گروه که اسمش خارجی پدیده در خط با آنچه به آنها تماس بگیرید سنتی هند ارزش.

“ما لزوما نمی خواهم مودی آمده است, اما به جای شنیدن صدای ما و آدرس نگرانی های ما” عابد شیخ یکی از معترضان در شاهین باغ گفت: DW.

طولانی ترین پیوسته اعتراض کا

شاهین باغ عمدتا مسلمان طبقه متوسط محل در هند در شهر و محلی که در آن زنان شده اند به طور مداوم در اعتراض به تابعیت متمم قانون از دسامبر 15 روز پس از این قانون تصویب شده توسط مجلس هند. با تظاهرات به مناسبت 60امین روز متوالی در جمعه شاهین باغ است این سایت از طولانی ترین پیوسته اعتراض به قانون بحث انگیز است.

“آیا مودی یا آمیت شاه یا هر کس دیگری آنها می آیند و با ما صحبت می کنند. اگر آنها می تواند ما را متقاعد کند که هر آنچه اتفاق می افتد این است که نه در برابر قانون اساسی ما به پایان خواهد رسید و این اعتراض” یکی از فعالان تاثیر سید احمد گفت: خبرگزاری پرس تراست هند.

ادامه مطلب: نخستوزیر هند حاضر به تکان دادن در تابعیت قانون با وجود تظاهرات گسترده

وزیر کشور Amit Shah یکی از مودی را مورد اعتماد ترین مشاوران روز پنج شنبه گفت که او خواهد بود مایل به پاسخ تمام سوالات در قانون تابعیت.

“هر کسی که می خواهد به بحث در مورد مسائل مربوط به کا با من می توانید به دنبال زمان از دفتر من; آنها خواهد شد زمان اختصاص داده شده در عرض سه روز” شاه گفت: در رسانه ها نشست. “هر کس حق اعتراض مسالمت آمیز,” او اضافه شده است.

سخنرانی نفرت

برخی از اعضای مودی ملی هندو Bharatiya Janata Party گرفته اند خصمانه علیه این معترضان و هدفمند آنها را در دهلی نو برگزار شد. Anurag Thakur یک BJP عضو مجلس تا به حال با اشاره به افرادی که در اعتراض به قانون تابعیت به عنوان “کشور را خائن” و باعث شد جمعیت به شعار بازگشت “ساقه آنها را.”

شهروندی متمم قانون یا کا سریع آهنگ تابعیت غیر پناهندگان مسلمان بنگلادش و افغانستان و پاکستان که وارد در هند قبل از 2015. منتقدان این قانون در نظر آن را به تبعیض علیه مسلمانان آن را به عنوان دین یک آزمون تابعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>