هند COVID-19 مستند است که در میان دقیقترین در جهان است اما در عین حال به سرعت گسترش

مدت کوتاهی پس از گسترش آنچه که در حال حاضر یکی از دقیقترین COVID-19 مستندات تقریبا سه هفته نارندرا نخست وزیر هند مطمئن باشید کسانی که به تماشای تلویزیونی خود آدرس این هفته که “این کشور است که بسیار به خوبی مدیریت موقعیت.”

این وضعیت بر روی زمین نشان می دهد در غیر این صورت: در حالی که متناسب با جمعیت آن 1.38 میلیارد هند COVID-19 caseload کوچک آن بوده است با وجود افزایش مستند و پیشی گرفته است 16,000 با 2,154 موارد جدید گزارش روز شنبه, بالاترین افزایش در یک روز.

در حال حاضر وجود داشته است گزارش ها از گرسنگی و پریشانی در میان فقرا شده اند که در سخت ترین ضربه از مستند و خبری که 21 روز در سراسر کشور تعطیل خواهد بود توسعه یافته توسط یکی دیگر از 19 روز به مه 3 موجب هرج و مرج بیشتر.

صدها نفر از کارگران مهاجر — عصبانی در حال قفل شده است و با دسترسی به ملزومات روزانه و درآمد — اعتراض در خیابان های بمبئی و سورت یک پارچه تولید hub در غرب هند خواستار مقامات حمل و نقل آنها را به بازگشت به روستاهای خود را.

محدودیت در حرکت بوده است به شدت اجرا توسط پلیس و شامل خاموش کردن مسافر قطار و اتوبوس و همه پروازهای داخلی و بین المللی و همچنین مدارس و اجتماعی و نهادهای مذهبی.

دولت مجاز است “را انتخاب کنید فعالیت های لازم” برای از سرگیری در مناطقی که نمی COVID-19 “نقاط مهم” از 20 آوریل در علاوه بر این به کسانی که در حال حاضر ضروری. اجازه فعالیت های شرکت عبارتند از, کشاورزی, شیلات, بانکداری روستایی کار-برای-برنامه امداد و برخی از ساخت و ساز صنعت و تولید است.

افسران پلیس به زنان توصیه به حفظ فاصله به عنوان آنها صبر کنید به جمع آوری مواد غذایی در احمدآباد در شمال غربی ایالت گجرات. فیزیکی فاصله و محدودیت در حرکت بوده است به شدت به اجرا گذاشته است. (Amit دیو/فردا نیوز)

دولت وعده کمک بیشتری

هند تحت مستند از مارس 24. در 8 p. m. آن شب مودی اعلام کرد در تلویزیون که در چهار ساعت او خواهد بود توقف تمام فعالیت در کل کشور برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“اگر شما را این 21 روز به طور جدی و سپس این کشور را 21 سال” او هشدار داد.

اما عدم وجود هر گونه اطلاع و یا با مشورت با دولت های ایالتی و فقط محدود به کمک های مالی و جیره غذایی برای آسیب پذیر ترین اعلام این خبر موجب یاس و ناامیدی در میان هند میلیون ها نفر از کارگران به ویژه کسانی که شناخته شده در هند به عنوان روزانه شرط.

این کارگران که عملا روز به روز کار در سایت های ساخت و ساز در کوچک و متوسط و واحدهای تولیدی و صنایع روستایی و در هتل ها و خانه های.

مهاجران و کارگران در بمبئی بقیه در داخل یک کارگاه پس از آن تعطیل شد. هند متکی به میلیون ها نفر از کارگران مهاجر که برای آمدن به شهر برای کار می کنند. بسیاری از آنها زندگی می کنند که در آن کار می کنند و باقی مانده بودند بدون دسترسی به درآمد و یا نیازهای اساسی پس از بیشترین فعالیت را در این کشور تعطیل در ماه گذشته. (Prashant Waydande/فردا نیوز)

بسیاری از نیروی کار در هند شهرستانها ساخته شده است تا از بین ایالتی اقتصادی مهاجران از روستاها در سراسر کشور (حداقل 45 میلیون نفر از آنها با توجه به سرشماری سال 2011) و به عنوان حمل و نقل و معنی خود را از اشتغال زمین به توقف تعداد زیادی مانده بودند با هیچ چاره ای جز به راه رفتن صدها کیلومتر به روستاها در یک پیشنهاد از جان گذشته برای زنده ماندن است.

محققان وارد موارد تقریبا 200 سرخپوستان که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از مستند مربوط به پریشانی و رسانه های اجتماعی مملو از SOS تماس و تلفن همراه ویدئوها از کارگران داخل خود اتاق های اجاره ای یا تنگ کار سایت که به عنوان محل اقامت برای برخی از.

دولت بسته امداد که شامل مواد غذایی و گاز و نقدی برای خانواده های فقیر و بیمه درمانی برای کارکنان پزشکی مورد انتقاد قرار گرفته توسط برخی به عنوان بیش از حد متوسط در حدود 0.8 درصد از تولید ناخالص داخلی بدون احتساب میلیون ها نفر از کسانی که به آن نیاز دارید. وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: در روز جمعه کمک های اضافی خواهد بود اعلام کرد در روزهای آینده.

با هیچ راهی برای کسب درآمد و سیستم حمل و نقل عمومی تعطیل, برخی از کارگران مهاجر تا به حال کمی چاره ای جز رفتن به روستاها. (دانمارکی صدیقی/مهر)

این کار?

این مستند تحت فشار قرار دادند در حال حاضر تضعیف اقتصاد هند به کاهش بیشتر با مرکز نظارت, اقتصاد هند, یک بمبئی-بر اساس فکر می کنم تانک برآورد که بیکاری شات از کمتر از هفت درصد در اواسط ماه مارس به بیش از 23 درصد در هفته اول آوریل است.

بارکلیز برآورد هزینه به اقتصاد خواهد بود $234.4 میلیارد دلار و صفر درصد رشد تولید ناخالص داخلی برای سال 2020 است.

دستمزد روزانه کارگران در دهلی نو صف به صورت رایگان مواد غذایی در یک سایت ساخت و ساز که در آن فعالیت متوقف شده است چرا که از سراسر کشور مستند. برخی از فعالیت های ساخت و ساز خواهد شد مجاز به شروع در مناطقی که لازم نیست بزرگ COVID-19 شیوع است. (Muralidharan/فردا نیوز)

در ضمن بهداشت عمومی مزایای نامشخص باقی می ماند. هند است و نه “مسطح منحنی” در گذشته سه و نیم هفته با موارد افزایش از حدود 600 به بیش از 16000 در آن زمان.

تعداد موارد جدید همچنان به رفتن تا به عنوان نشانی از تعداد مرگ و میر است که با افزایش از 13 در 25 مارس به بیش از 520 در حال حاضر.

در حالی که بیش از نیمی از موارد در شهرهای دهلی نو و بمبئی و پونا ایندور و بوپال آزمایش نشان داده است که COVID-19 در حال حاضر تقریبا در تمام هند 28 متحده و هشت اتحادیه سرزمین.

دکتر اسکن ساکنان از Dharavi یکی از آسیا بزرگترین محله های فقیرنشین با یک دماسنج مادون قرمز برای بررسی درجه حرارت خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش COVID-19 در بمبئی. (فرانسیس Mascarenhas/فردا نیوز)

“سه هفته مستند قرار بود به خرید دولت وقت به سطح شیب دار بالا, تست افزایش نظارت و ردیابی تماس به دست آوردن PPE (personal protective equipment) کیت در شرط اعداد به صورت خط مقدم کارگران قطار سلامت پرسنل بيمارستان آماده برای دریافت COVID-19 بيمار و تدوین یک برنامه جامع برای کنترل گسترش ویروس” گفت: Anant Bhan یک محقق در بهداشت جهانی اخلاق زیستی و سیاست های بهداشتی.

“شده اند وجود دارد جیب مهار اما هیچ نشانه ای وجود دارد که مقامات این سه هفته پنجره به آدرس تصویر بزرگ.”

وزارت بهداشت و شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) است که نظارت بر تست پروتکل ها و همه گیری های مربوط به سیاست نمی پاسخ به سوالات از CBC News.

گچ محافل قابل مشاهده هستند در خیابان های بسیاری از شهرهای هند این روزها به عنوان وسیله ای برای نگه داشتن مردم از هم جدا. در اینجا مردم جسمی از راه دور به عنوان آنها صبر کنید برای خرید دارو در کلکته. (Rupak د Chowdhuri/فردا نیوز)

به کندی پاسخ

اولین COVID-19 مورد گزارش شده در هند در ژانویه. 30 دانش آموز که در بازگشت به خانه اش در کرالا از ووهان چین اما به عنوان اواخر به عنوان مارس 13یک روز پس از هند برای اولین بار coronavirus مرگ و دو روز پس از این اعلام کرد که یک بیماری همه گیر از دولت گفت: این ویروس نیست و بهداشت و درمان اضطراری.

یازده روز بعد از آن به عنوان مرگ و میر افزایش در بخش هایی از اروپا و شمال امریکا مودی اعلام کرد او قفل کردن کشور است.

یک مهاجر کارگر حمل پسر خود را به عنوان آنها راه رفتن در امتداد یک دهلی نو جاده به بازگشت به خود را ایجاد کرد. قطار و اتوبوس و سایر وسایل حمل و نقل عمومی تعطیل شده اند در کشور است. (دانمارکی صدیقی/مهر)

“آن را مانند گرفتن یک پتک به این مشکل با هیچ توضیح روشنی طرح و یا یک استراتژی برای خروج” گفت: ویکرام پاتل, استاد بهداشت جهانی در دانشکده پزشکی هاروارد که در حال حاضر تحت مستند در کوچک غربی دولت هند گوا.

“این سه هفته شده اند به طور کامل به هدر می رود چرا که در صورت عدم وجود یک نظام تست پروتکل در سراسر کشور ما هنوز درک درستی از گسترش … و ما هیچ راهی برای بررسی مستند.”

با این وجود, به عنوان موارد ظهور در جهان در پرجمعیت ترین کشور یک مستند همچنان از پرطرفدارترین ابزار برای فدرال و دولت های ایالتی.

مردم گرفتار نقض مستند نشستن یو پی اس به عنوان مجازات در حالی که پلیس در چنای پایتخت شرقی ایالت تامیل نادو. (S. Ravikumar/فردا نیوز)

مستند ترجیح رویکرد در کشورهای

یک روز قبل از مودی اعلام ماهاراشترا دولت با بیشترین تعداد موارد گفت: این امر گسترش مستند تا آوریل 30 پس “شده است وجود دارد هیچ کاهش موارد است.”

ماهاراشترا گزارش شده بیش از 3,600 موارد تا کنون شامل بیش از 2100 در بمبئی پر بسته بندی شده کلان شهر و مالی این کشور سرمایه است.

شرقی هند در ایالت اوریسا یک اکثریت روستایی منطقه که گزارش شده فقط 60 نفر و یک مرگ به تصویب رسید همان رویکرد اعلام شبیه پسوند هفته گذشته است.

مردم صبر کنید برای دریافت مواد غذایی رایگان در حال توزیع مرکزی ذخیره نیروی پلیس در چنای. (S. Ravikumar/فردا نیوز)

“یک اندازه متناسب با همه مستند به ارمغان آورده است ناگفته بدبختی و درد و رنج به میلیون ها نفر از کشاورزان مهاجر کارگران روزانه شرط و صاحبان کسب و کار” مخالفت MP راهول گاندی توییتی یک روز قبل از مودی تمدید lockdwon.

“آن ‘هوشمند’ ارتقا با استفاده از توده تست برای جداسازی ویروس نقاط مهم و اجازه می دهد کسب و کار در مناطق دیگر به تدریج بازگشایی شده است.”

طرح دولت اجازه می دهد تا برخی از بخش های اقتصاد بازگشایی در مناطق بدون COVID-19 شیوع شروع دوشنبه تلاش برای انجام این کار است.

کشاورز آنیل Salunkhe تغذیه توت فرنگی به گاو در روستای Darewadi در ایالت مهاراشترا که دارای بالاترین تعداد COVID-19 موارد میان هند 28 متحده و هشت اتحادیه سرزمین. (راجندرا Jadhav/فردا نیوز)

محدود تست

دولت انجام داده است یک کار خوب بالا بردن آگاهی عمومی از COVID-19 می گوید: Partho Sarothi ری یک زیست شناس مولکولی در موسسه آموزش علوم و تحقیقات کلکته اما کند بوده است به سطح شیب دار تا تست.

در مورد 386,000 افراد آزمایش شده اند در هند تا کنون ICMR گفت: یکشنبه (با نرخ های متفاوت به طور گسترده ای در میان متحده). که حدود 280 آزمون برای هر میلیون نفر — در میان بالاترین نرخ در جهان است.

هند با جمعیت 1.38 میلیارد دلار انجام شده است حدود 280 coronavirus آزمون برای هر میلیون نفر است. (S. Ravikumar/فردا نیوز)

دولت در تنظیم قیمت از آزمون در 4,500 روپیه (حدود 82) برای همه اما فقیر که ثبت نام در طرح بیمه سلامت دولت.

“4,500 روپیه گران است” گفت: ری. “و آزمون نیاز به هزینه بیش از 800 روپیه. با توجه به وجود تقاضا در سطح جهانی برای تست کیت, ما نیز نیاز به توسعه بومی خود ما تست ظرفیت.”

روز جمعه در جنوب هند در ایالت کارناتاکا کاهش قیمت به نصف به 2,250 روپیه.

سفارش 650,000 کیت تست قرار داده شده در اواخر ماه مارس با مقامات هندی با چین شد و در نهایت اعزام در روز پنج شنبه با توجه به سفیر هند به چین Vikram Misri.

در اوایل این هفته, Dr. R. R. Gangakhedkar از ICMR گفت: این کشور تا به حال به اندازه کافی کیت “برای شش هفته” اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از.

“ما صادر دقیق پروتکل های که باید تست شده,” او گفت: در یک جلسه سه شنبه. “من نمی توانم بگویم که چرا بیشتر مردم در حال گرفتن تست شده است.”

پرستاران به دنبال بهتر اقدامات حفاظتی

نه نخست وزیر و نه وزیر بهداشت برگزار شد در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از این مستند آغاز شد اما در جلسات روزانه, سلامت, مقامات وزارت شده اند, خوش بینانه, حتی اصرار دارد که این کشور “بیش از حد آماده” وقتی که می آید برای مثال برای در دسترس PPE و تخت بیمارستان.

او در سخنرانی های تلویزیونی این هفته مودی زده لحن مشابه. “مسیر که در هند گرفته شده در منابع محدود ما تبدیل به یک موضوع بحث در کل جهان امروز است,” او گفت:.

یک مرد در دهلی نو ساعتهای نخست وزیر نارندرا آدرس به این کشور در مارس 14, که در آن او اعلام کرد که 21 روز مستند خواهد بود توسعه یافته توسط 19 روز تا زمانی که ممکن است 3. (Anushree Fadnavis/فردا نیوز)

اما جزئیات در سراسر کشور سیاست برای مقابله با ویروس باقی می ماند گریزان پاتل می گوید.

وقتی پرسیده شد که برای مثال چرا وزارت بهداشت و درمان ساخته شده است نه عمومی لیست اختصاصی بیمارستان ها برای درمان COVID-19 موارد مقام وزارت Lav Agarwal گفت: “ما نمی خواهیم مردم را به بی ارزش احساس وحشت و سیل کسانی که در بیمارستان است.”

او گفت: هر کسی که با علائم باید تماس رسمی کمک.

مقامات نیز اعلام نشده چگونه بسیاری از کارکنان بهداشتی آلوده شده اند و حتی در میان گزارش از پزشکان و پرستاران پیمانکاری ویروس و برخی در حال مرگ از آن و حداقل یک بیمارستان خصوصی نیاز به مهر و موم شده به دلیل شیوع در میان کارکنان.

روز چهارشنبه ایالات انجمن پرستاران یکی از بزرگترین پرستاران اتحادیه های کارگری در این کشور درخواست دیوان عالی کشور گفت: دولت تا به حال نه خطاب به خطرات روبرو شده توسط کارگران خط مقدم.

کادر پزشکی ایستاده در خارج از بیمارستان در کلکته برای نشان دادن همبستگی با افرادی که مبتلا به کروناویروس و دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران از سراسر جهان است. (Rupak د Chowdhuri/فردا نیوز)

دولت گفت که دادگاه آن را راه اندازی یک خط تلفن و پاسخ به هر گونه شکایت مطرح شده توسط یک پرستار در عرض دو ساعت.

“زمانی که دولت می گوید وجود دارد کافی است PPE آنها شاید خود را محدود به COVID-19 اختصاص داده شده و بیمارستان و چه در مورد بقیه؟” Joldin فرانسیس دبیر کل اتحادیه دهلی شعبه گفت: CBC.

“ما شاهد شیوع بیماری در بیمارستان های دیگر. در شرایطی که توده تست ما نمی دانیم که بیمار ممکن است حامل ویروس و ما در حال کار در شرایط خطر بزرگ.”

کرالا به نظر می رسد مسطح آن COVID-19 منحنی

یک دولت که به نظر می رسد که استفاده از تست به طور موثر برای جلوگیری از گسترش کرالا است.

کشور ساحلی از 35 میلیون نفر در نوک جنوبی از هند دارای بهترین شاخص توسعه انسانی و بهداشت عمومی زیرساخت در کشور است. به عنوان به زودی به عنوان اولین مورد از COVID-19 شناسایی شده در Jan. 30 دولت نقل مکان کرد و به سرعت به آزمون و تماس با ردیابی راه اندازی قرنطینه امکانات و موسسه مهار اقدامات در مناطق گزارش موارد متعدد.

کارکنان پزشکی در یک دولت-اجرای کالج پزشکی جمع آوری سواب از مردم را به آزمون برای coronavirus در یک پیاده روی در نمونه کیوسک (WISK) در Ernakulam در جنوب ایالت کرالا که شروع تست برای coronavirus و جداسازی موارد اولیه است. (Stringer/فردا نیوز)

سلامت اقدامات شده اند و با حمایت یک رفاه خالص ایمنی از جمله حمایت مالی جیره غذایی جامعه آشپزخانه و امداد رسانی ویژه ای برای کارگران مهاجر.

کرالا رویکرد به نظر می رسد به کار با تعداد فعال موارد پایین آمدن و بیماری منحنی شروع به پهن کردن دولت وزیر دارایی توماس اسحاق توییتی این هفته است.

 

با مرگ دو نفر از 399 موارد آن است که کمترین مورد مرگ و میر در کشور را در رقم 0.5 درصد است.

کرالا نسبی موفقیت می ایستد در یک کشور که در آن عمومی داخلی هزینه های بهداشت و درمان است که کمتر از دو درصد از تولید ناخالص داخلی در مقایسه با حدود هشت درصد در کانادا و سه درصد در کشور همسایه چین است.

بهداشت عمومی زیرساخت به خصوص در سراسر مناطق روستایی هند رنج می برد از چند دهه غفلت و عدم وجود پرسنل آموزش دیده. صدها هزار نفر از مردم مرگ سالانه از بیماری های قابل پیشگیری مانند سل و سوء تغذیه.

“سوء تغذیه قابل توجهی co-مير coronavirus. اگر virus اسپرد به فقرا یا به جمعیت مانند Adivasi (جوامع بومی) مناطق ما بهداشت عمومی فاجعه در دست ما” گفت: ری.

او خواست مقامات به سطح شیب دار تا تست.

“بیشتر شما در آزمون بیشتر زندگی شما را نجات دهد و هر چه زودتر شما به ارمغان خواهد آورد و این کشور از این مستند.”

یک اسکرین شات از یک نمودار نشان می دهد که تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در هند بین ماه های ژانویه و آوریل سال جاری تولید شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی در بالتیمور. (دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی Coronavirus مرکز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>