ایندیانا استاد دانشگاه به حالت تعلیق پس از تماس با پلیس, سیاه, دانشجو که حاضر به تغییر صندلی

(مونسی, Ind.) — یک استاد در یک دانشگاه ایندیانا که به نام پلیس به کلاس درس خود را پس از یک دانش آموز سیاه و سفید حاضر به تغییر صندلی نخواهد بود تدریس باقی مانده از ترم مدرسه گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

هیچ اتهام رسمی و یا اقدام انضباطی شد و بلافاصله در برابر Ball State University بازاریابی استاد شاهین برنا و او همچنان به تدریس بعد از کلاس درس حادثه Jan. 21, ستاره پرس گزارش داد با وجود پردیس تظاهرات.

“این تصمیم به نفع دکتر برنا و دانشگاه” مدرسه گفت: از تعلیق در بیانیه ای.

دانش آموز که کاهش یافته است به سوئیچ کرسی سلطان “Mufasa” بنسون, مشخص, معلم, مجازات به عنوان یک کافی “با کف دست زدن در مچ دست است.” بنسون گفت: او معتقد است که او به طور خاص در کلاس چون از نژاد او و که او می ترسید برای ایمنی خود را هنگامی که پلیس نامیده می شدند.

“من می خواهم عدالت و موقت را برای همه از سیاست های او را شکست و هنوز هم فقط حداقل,” او گفت:. “اما حداقل آن را یک گام رو به جلو در مسیر درست است.”

در نامه ای به دانشگاه, دانش آموز, روزنامه, اخبار روزانهحدود 30 برنا را همکار اعضای هیات علمی تا به حال حمایت و خواست کسانی که نمی دانم, او را به قضاوت او بر اساس این یکی عمل می کنند اشاره کرد برنا شناخته شده است به عنوان یک “by-the-کتاب” فرد است.

گفتند برنا تصمیم به رسیدگی به کلاس درس حادثه بر اساس درک خود از کد دانشجویی حقوق و مسئولیت های ضمیمه س: در پاسخ به اختلال در محیط علمی.

کد می دهد دانشکده اقتدار به دستور یک دانشجو به طور موقت ترک کلاس درس اگر آنها مخل که کد را تعریف می کند به عنوان “هر گونه رفتار یک فرد معقول و منطقی مشاهده خواهد به عنوان به احتمال زیاد به طور قابل توجهی و یا بارها و بارها تداخل با رفتار محیط دانشگاهی است.”

“اگر دانش آموز حاضر به ترک دانشگاه پلیس باید به نام و درخواست برای حذف دانشجو از محیط علمی,” کد می خواند.

بنسون داده شد اولتیماتوم به حرکت و یا پلیس نامیده می شود. زمانی که دو افسر وارد بنسون در سمت چپ کلاس درس.

بیش از 100 عضو هیات علمی امضا نامه دوم به روزنامه دانشجویی “محکوم کردن سوء استفاده از پلیس در کلاس درس فراخواندن نژادپرستی نهادی در پشت آن و گفتن شما دانش آموزان ما که ما با شما هستیم.”

“ما برای اولین بار نگرانی برنا سریع تشدید اوضاع و دخالت پلیس برای حل و فصل یک اختلاف نظر در مورد صندلی” در این نامه گفت. “هیچ اختلال یا فیزیکی تهدید وجود داشته است. استفاده از پلیس برای دریافت یک راه در کلاس درس است نهادی خشونت است. ما از دانش آموزان ما از رنگ به عنوان آنها مقابله با عواقب ناشی از این حوادث و حرکت آن ذرات است.”

NAACP نیز خشم تماس برنا تصمیم یک مثال از “weaponizing پلیس علیه مردم رنگ impetuously.”

“اقدامات انجام شده توسط پروفسور شاهین برنا هنوز آخرین نمونه از فکر و رفتار است که بازده آسیب زا و اغلب مضر نتایج” این سازمان گفت: در انتشار اخبار. “تعداد بیشماری از مردان و زنان در سراسر کشور ما را تجربه کرده اند تبعیض نژادی پروفایل و پلیس در دست از تعصب و عدم تحمل.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>