ایندیانا به قبول درخواست آمریکا برای در نقش نوه سقوط از کشتی کروز

ایندیانا مرد متهم در او جوان نوه مرگبار سقوط از کشتی کروز پنجره باز در پورتوریکو توافق به اعتراف به گناه در ماه جولای سال 2019 مرگ توضیح داد که او انجام شده بود تا “به سعی کنید برای کمک به پایان دادن به بخشی از این کابوس برای خانواده من است.”

سام Anello بود که برگزاری چوپان Wiegand زمانی که او تضعیف و از درک خود و سقوط حدود 150 فوت به مرگ او از باز 11th-کف پنجره در رویال کارائیب کروز, کشتی, ثبت تغییر درخواست اسناد و مدارک دوشنبه در پورتوریکو دادگاه. او موافقت کرد به اعتراف به گناه به قتل غفلت شارژ در 18 ماهه از مرگ گفت: خانواده, وکیل مایکل Winkleman.

تحت این درخواست موافقت Anello نمی خدمت پشت میله های زندان و خدمت خود را مشروط در ایندیانا Winkleman گفت:, و اضافه کرد که یک جلسه که در آن یک قاضی در نظر گرفتن درخواست نشده بود برنامه ریزی شده است.

“من در زمان درخواست معامله امروز سعی کنید برای کمک به پایان دادن بخشی از این کابوس برای خانواده من در صورت امکان” Anello, از, Valparaiso, Ind., گفت: در این بیانیه است. “حمایت آنها همچنان به من شده است فراتر از طاقت فرسا و من نمی توانم به شما بگویم که چگونه سپاسگزار من برای آنها.”

چوپان Wiegand کاهش یافت و به او در جولای 8, مرگ, از Royal Caribbean Cruises’ آزادی دریاها کشتی بود که لنگر انداخت در پورتوریکو. Anello متهم شد در سال گذشته در پورتو ریکو با قتل غفلت در مرگ او و در ابتدا التماس کرد گناه نیست.

Anello, 51 کرده و اصرار داشت که او نمی دانست پنجره باز بود هنگامی که او چوپان تا به آن گفت: او تا به او اجازه دهد به درب شیشه ای مانند او در آن بازی هاکی.

او گفت فردا صبح در ماه نوامبر که او در تلاش بود برای ایستادن چوپان در پنجره نرده زمانی که او سقوط از پنجره. او همچنین گفت که او کوررنگ است و ممکن است به همین دلیل او نمی دانستم رنگی پنجره باز بود.

“از نقطه نظر من در لحظه حادثه اتفاق افتاد این بود که اگر این دیوار از شیشه محافظ ناپدید شد. من در کامل ناباوری” Anello گفت: در روز چهارشنبه در بیانیه ای.

“این یک کابوس بود که من هرگز نمی تواند تصور کرده اند قبل از. من نبود و من آویزان او را از یک پنجره. من فقط می خواستم به دست کشیدن بر روی شیشه ای با عنوان ما با هم در بسیاری از مواقع قبل از.”

پدر و مادر کودک تحت پیگرد رویال کارائیب

چوپان Wiegand پدر و مادر شکایت رویال کارائیب در ماه دسامبر متهم اپراتور سهل انگاری در مرگ او اجازه می دهد 11-کف پنجره در کشتی, بازی کودکان منطقه باز شود.

Winkleman گفت Anello پیشنهاد گناه در چوپان مرگ را “کم و یا هیچ اثری بر مدنی طرح دعوی در دادگاه” اشاره کرد که Anello را که مورد

“او نه یک حزب به آن صورت و در نتیجه آن مربوط نیست,” Winkleman گفت.

رویال کارائیب Cruises در دادگاه گفت که براده های نظارت تصویری نشان می دهد که Anello تکیه کردن 11th-پنجره طبقه در منطقه بازی کودکان در کشتی در حدود هشت ثانیه قبل از او برداشته نوه اش به پنجره. محققان می گویند دختر تضعیف و از Anello دست و کاهش یافت به مرگ او.

این گرنجر خانواده دختر هر چند ادعا در ژانویه دادگاه تشکیل پرونده در پاسخ به این خط کروز اتهامات که این امر شده اند “از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است” برای Anello به تکیه کردن آن پنجره.

Winkleman گفت Anello تصمیم به موافقت با درخواست گناه “است که در بهترین منافع خانواده به طوری که آنها می توانید این وحشتناک فصل روشن کنید و تمرکز خود را برای عزاداری چوپان زن.”

Winkleman گفت: خانواده نیز خواهد بود که با تمرکز بر “مبارزه برای کروز ایمنی مسافر با بالا بردن آگاهی در مورد نیاز برای تمام حمل شایع به پایبندی به پنجره پیشگیری از سقوط قوانین طراحی شده برای محافظت از کودکان از سقوط از ویندوز است.”

یک پیام به دنبال اظهار نظر در Anello درخواست توافق باقی مانده بود روز شنبه با سخنگوی Royal Caribbean Cruises.

بیانیه ای از پورتوریکو دادستانی کل به خبرنگار CBS در روز سه شنبه گفت: Anello تصمیم را تبدیل به اتصال “تنها بر او ظاهر می شود قبل از دادگاه به طور داوطلبانه اعتراف به گناه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>