هندی مقامات ساخت دیوار در احمدآباد به پنهان محله های فقیرنشین از مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد برای ساخت یک دیوار در امتداد مرز مکزیک شناخته شده در هند. پیش از سفر رئی

توسط PATRIS-FUN در 25 بهمن 1398

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد برای ساخت یک دیوار در امتداد مرز مکزیک شناخته شده در هند. پیش از سفر رئیس جمهوری آمریکا به هند احمدآباد مقامات در حال حاضر عجله به احداث دیوار — گفته را پنهان مىكند.

کمیساریای از احمدآباد شهری شرکت در هند در ایالت گجرات به تایید DW روز جمعه که یک دیوار بود که در شهر ساخته شده است قبل از ورود رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این شهر در اواخر این ماه.

دیوار که کشش و نیم کیلومتر خواهد بود 4 فوت (1.3 متر) بلند است. پشت دیوار دروغ زاغه منطقه است که خانه را به حداقل 2500 نفر رسید.

Vijay Nehra محلی شهرداری شرکت براق کردن گزارش های رسانه ها که دیوار ساخته شده بود برای پنهان کردن زاغه منطقه از رئیس جمهور ایالات متحده.

Nehra گفت که این پروژه در حال حاضر راه اندازی شده است و دو ماه پیش و قبل از اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن هند مراجعه کنید. این پروژه گفت: در حال انجام است به تعمیر دیوار های موجود, و آن را نمی خواهد مانع مشاهده از زاغه منطقه است.

Nehra در ادامه می گویند که ساکنان حلبی آباد منطقه بودند آگاه ساخت و ساز از دیوار و دیوار در نظر گرفته شده برای جلوگیری از زاغه از گسترش بیشتر. چند رسانه ها قبلا گزارش شده که ارتفاع دیوار بود و 6-7 پا و ساکنان شده بود مطلع ساخت.

ایالت گجرات است 43% مردم ساکن در مناطق شهری که 20% زندگی در محله های فقیرنشین با توجه به گزارش مرکز آب و فاضلاب از CEPT دانشگاه در احمدآباد. محله های فقیرنشین به طور معمول عاری از زیرساخت ها و کمبود خدمات اساسی مانند آب و حمل و نقل.

مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای سفر به هند از فوریه 24 تا 25 برای دیدار با نخست وزیر هند نارندرا. در طول سفر او را به دو شهر - پایتخت دهلی نو و احمدآباد پایتخت ایالت غربی گجرات.

India's PM and the US President holding hands

نارندرا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مودی در سفر به آمریکا در سال 2019.

رییس جمهور کاروان به همراه جداره-در منطقه از سردار Vallabhbhai Patel فرودگاه بین المللی به Motera ورزشگاه که مغلوب ساختن پیشی جستن است برای افتتاح.

این Motera ورزشگاه که دارای ظرفیت حدود 100000 نفر است و سپس به میزبان یک رویداد به نام "Kem چو مغلوب ساختن پیشی جستن" (حال شما چطور تهمت?).

در فوریه 12 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مودی قول داده بود که او خواهد بود و مورد استقبال میلیون ها نفر از مردم در راه خود را از فرودگاه به ورزشگاه.

پیش از قریب الوقوع خود دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مایل به جوهر یک معامله تجاری با هند اگر coutnry تبدیل به "یک حق."

آمریکا به طور سنتی می بیند هند را به عنوان یک متحد استراتژیک به خصوص با توجه به مقابله با نفوذ چین در آسیا است و به شدت سرمایه گذاری در بزرگترین دموکراسی هم از نظر نظامی و اقتصادی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im