هند کارخانه اپراتورهای متهم به قتل پس از 12 مردن از مواد شیمیایی نشت گاز

(حیدرآباد هندوستان) — پلیس هند روز جمعه ظ اتهام مقصر قتل از جمله سهل انگاری در دست زدن به مواد سمی در برابر کره جنوبی متعلق به کارخانه مواد شیمیایی که نشت گاز و کشته شدن 12 نفر و بیمار بیش از یک هزار.

شیمیایی استایرن مورد استفاده برای پلاستیک و لاستیک, به بیرون درز, پنج شنبه از LG پلیمرهای گیاهی متعلق به LG Chem در حالی که کارگران در حال آماده شدن برای راه اندازی مجدد این مرکز پس از coronavirus مستند کاسته شد. علت نشت در شهرستان ویساکاپاتنام در آندرا پرادش شد هنوز مشخص نیست و مقامات روز جمعه گفت.

دولت مدیر Vinay Chand گفت: مقامات پرواز در مواد شیمیایی از یک کشور همسایه برای خنثی کردن گاز به طور کامل قبل از اجازه دادن به مردم برای بازگشت به خانه های خود.

استایرن گاز سم می تواند در جمع کردن مردم در عرض چند دقیقه از استنشاق و می تواند کشنده باشد و در غلظت های بالا.

Chand گفت: 316 نفر از مردم هنوز در حال درمان در بیمارستان و در وضعیت با ثبات است. دولت رئیس پلیس Damodar Gautam سونگ گفت: 800 نفر آزاد شدند و پس از درمان در روز پنج شنبه.

پلیس اتهامات متهم این گیاه اپراتورها از به خطر انداختن عمومی از طریق سهل انگاری. تحت هندی قانون, مقصر قتل به عنوان قتل نمی بالغ به قتل است. مجازات طیف وسیعی از 10 سال در زندان به حبس ابد.

هند بالا در محیطی دادگاه نیز خواسته LG پلیمرها هند به پرداخت $6.6 میلیون دلار جریمه به دلیل “آسیب به زندگی و سلامت عمومی و محیط زیست است.” ملی سبز دادگاه گفت: این کارخانه به نظر می رسد که موفق به تطابق با محیط زیست و قوانین ایمنی.

دادگاه تشکیل کمیته ای برای بررسی حادثه و شناسایی ساقط.

Choi Sang-kyu ارشد سخنگوی LG Chem گفت LG پلیمرها هند اداره می شود گیاه “در حالی که مطیع مقررات زیست محیطی.”

ویدئوها و عکس ها پس از روز شنبه را نشان داد نشت ده ها تن از مردم دروغ ناخودآگاه در خیابان با رنگ سفید انتهایی کف از دهان خود را. مردم فرار با پای سوار بر موتور و در باز کردن کامیون خود را به عنوان افسر پلیس برخی از پوشیدن ماسک گاز با عجله به مردم از خانه های خود.

صحنه برانگیخته خاطرات تلخ از نشت گاز از اتحادیه کاربید آفت کش های گیاهی در شهر بوپال در سال 1984 که به کشته شدن حداقل 4000 نفر و مجروح شدن یکی دیگر از 500,000 بسیاری از آنها هنوز هم مشکلات سلامت با توجه به دولت است.

LG Chem., Ltd. است کره جنوبی بزرگترین شرکت شیمیایی و تولید طیف وسیعی از محصولات صنعتی از جمله پتروشیمی و پلاستیک و باتری های مورد استفاده در الکترونیک خودرو. آن است که بخشی از آن متعلق به خانواده LG Corp. کنگلومرا که همچنین دارای یک الکترونیک arm که در سطح جهانی فروش گوشی های هوشمند و تلویزیون ها و رایانه های شخصی.

کره جنوبی وزارت امور خارجه گفت: خود را سفیر ایران در هند به ابراز تاسف و تسلیت به بیش از نشت گاز. یک وزارتخانه در بیانیه ای گفت: کره جنوبی از دولت است که از نزدیک نظارت بر تلاش برای رسیدگی به پس.

LG Chem آغاز شد عامل این کارخانه در ویساکاپاتنام در سال 1997. آن هند عملیات یکی از پیشرو تولید کنندگان پلی استایرن در کشور است. در ویساکاپاتنام گیاه حدود 300 نفر از کارگران.

ساحلی شهر صنعتی hub شناخته شده به صورت مکرر نشت گاز و حوادث است. در دسامبر 2019 نشت از یک شرکت دارویی به کشته شدن دو نفر است.

آسوشیتد پرس نویسندگان کیم تانگ-hyung در سئول کره جنوبی و Aniruddha Ghosal در دهلی نو کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>