هند مخابرات بحران: Vodafone تلاش برای زنده ماندن

هند در بخش مخابرات در تنگه وخیم است با بقای Vodafone ایده چپ حلق آویز در تعادل است. بحران می تواند صدمه دیده است چشم انداز رشد ایجاد شغل و همچنین در این کشور مشکل بانکی.

هند بیمار حامل تلفن همراه دریافت تازه و رابطه جنسی در روز سه شنبه زمانی که شرکت ها مجبور به پرداخت 146.97 میلیارد روپیه هند ($2.1 میلیارد €1.95 میلیارد دلار) به هند بخش ارتباطات از راه دور (نقطه). پرداخت پس از دیوان عالی کشور در هفته گذشته به دستور بالا شرکت های مخابراتی به پرداخت میلیاردها دلار پرداخت نشده طیف و هزینه های صدور مجوز توسط مارس 17 یا مجازات است.

دادگاه همچنین تهدید شرکت ها و مقامات با تحقیر برای رسیدگی به عدم اجرای قبلی حاکم است. طولانی در حال اجرا ردیف بین دولت و هند بزرگ مخابراتی شرکت های دارای محور در تنظیم درآمد ناخالص (AGR) — و یا چگونه مجوز و سایر هزینه های پرداخت شده توسط شرکت باید محاسبه شود.

شرکت ها استدلال می کنند که آنها باید بر اساس درآمد از تنها هسته ای خود مخابرات کسب و کار در حالی که دادگاه حکم داد که آنها باید محاسبه مقدار به دست آمده از تمام معاملات کسب و کار از جمله فروش گوشی و دیگر درآمد.

در سال گذشته شرکت های مخابراتی بودند لرزاند که دادگاه عالی دستور داد آنها را به پرداخت غرامت پرداخت نشده به ارزش 13 میلیارد دلار مربوط به هزینه مجوز. جلسه بعدی در مورد برنامه ریزی شده است برای 17 مارس است.

Vodafone's potential exit from India will likely benefit its rivals Bharti Airtel and Reliance Jio, which is owned by Asia's richest man Mukesh Ambani

وودافون پتانسیل خروج از هند به احتمال زیاد به نفع رقبای خود Bharti Airtel و اعتماد Jio

بزرگترین بازنده است… Vodafone

این شرکت شده است که ضربه سخت توسط AGR پرداخت Vodafone ایده با مسئولیت محدود است که به طور مشترک متعلق به انگلستان Vodafone Group و Aditya Birla گروه هند کنگلومرا.

وودافون ایده مدیون دولت 7 میلیارد دلار در AGR حق. این شرکت که وضعیتی وخیم تحت یک بدهی خالص از $168 میلیارد دلار از مارس 2019, تهدید به بستن آن هند عملیات اگر آن را دریافت نمی کند زمان بیشتری برای پرداخت.

اگر دولت هند بخواهد به اقدام علیه Vodafone آن را تحت تاثیر قرار نیست فقط شرکت و صنعت مخابرات بلکه بخش بانکی این کشور ،

هند بانک ها در حال حاضر تلاش شده است با موجی از وام های بد و غیر نمایشی دارایی تخمین زده می شود ارزش حدود 140 میلیارد دلار است. آنها را یکی دیگر از ضربه بزرگ اگر Vodafone ایده مجبور است به ورشکستگی است.

بانک ها در هند بدهکار هستند حدود 4.2 میلیارد دلار توسط Vodafone ایده با توجه به Macquarie گزارش از سال گذشته است.

“اگر Vodafone ایده فایل برای ورشکستگی صنعت مخابرات هند را تبدیل به یک duopoly. حتی اگر فرض کنیم که وودافون ایده باقی مانده در جریان سناریوی آن را دشوار است برای آنها را به حفظ پایه مشترک خود را در” بمبئی-بر اساس تحلیلگر یک شرکت کارگزاری که می خواست ناشناس بماند گفت: DW.

مطیع قانون زمین

وودافون ایده استخدام بیش از 10 ، 000 نفر در هند و مدیون میلیاردها دلار به این کشور بانک ها. خروج آن خواهد شد یک ضربه برای اقتصاد هند و نخست وزیر نارندرا مودی که وعده داده شده برای ایجاد مشاغل بیشتر در طول انتخابات سال گذشته است.

“دیوان عالی کشور را adjudicated بر اختلاف قبل از آن است و با توجه به یک معنی به چه تنظیم درآمد ناخالص معنی. تصمیم honoroble دادگاه نهایی و الزام آور در همه طرف. آن است که قانون زمین” Arijit پراساد وکیل ارشد در دیوان عالی کشور گفت: DW.

او افزود: “من مطمئن هستم که شرکت های مخابراتی باید برای ارائه این مسئولیت در کتاب های خود را به عنوان هر محتاطانه کسب و کار را داشته باشد. کسی که انجام کسب و کار در کشور است که انتظار می رود با رعایت قوانین.”

یک duopoly در صنعت مخابرات?

وودافون پتانسیل خروج از هند به احتمال زیاد به نفع رقبای خود Bharti Airtel و اعتماد Jio است که متعلق به شرکت آسیا ثروتمندترین مرد Mukesh Ambani.

Jio نسبتا جدید شرکت کننده به بخش مخابرات آن را راه اندازی در سال 2016. با این وجود این طرح میتوانست بازار را با کاهش قیمت عرضه می کنند و در حال حاضر به عنوان یکی از اپراتورها در نظر مشترکین و درآمد.

Jio را قیمت گذاری تهاجمی تاکتیک مجبور رقبای خود به کاهش قیمت های خود را در نتیجه یک دندانه در حاشیه سود خود را و تحکیم در این بخش است.

اگر Vodafone ایده تصمیم به تعطیل, فروشگاه, آن می تواند منجر به بازار هند تبدیل شدن به یک duopoly که محدودیت انتخاب برای این کشور 900 میلیون مشترک. آن را نیز می تواند منجر به افزایش نرخ تعرفه و بر دولت 5G طیف تخصیص.

بحث در اطراف AGR

این AGR شده است یک موضوع بین شرکت مخابرات و دولت هند. می توان آن مورخ به سال 1994 زمانی که دولت مقرر پرداخت سالانه ثابت هزینه مجوز در ازای مخابرات مجوز های صادر شده برای شرکت ها.

در سال 1999 پس از درخواست از شرکت های مختلف برای کاهش شیب هزینه مجوز دولت به شرکت های مخابراتی گزینه ای برای حرکت به یک درآمد هزینه-های مدل.

شرکت هایی که تصمیم گرفتند برای این مدل تا به حال به پوسته از 15 درصد از درآمد ناخالص خود را به عنوان موقت هزینه مجوز. این درصد کاهش یافته در طول سال — در سال 2013 از آن قطع شد به 8 درصد. دولت تعریف درآمد ناخالص به درآمد کل شرکت به استثنای خدمات عمومی تلفن شبکه هزینه پرداخت شده به دولت و یا متعلق به دولت شرکت مخابرات و خدمات مالیات جمع آوری شده توسط یک شرکت از مشترکین خود.

در سال 2003 انجمن اساسی اپراتورهای مخابراتی همراه با برخی از شرکت های مخابراتی رقابت تفسیر تنظیم درآمد ناخالص بیان کرد که مجوز هزینه باید پرداخت شود بر درآمد که در آن شرکت کرده بود “در واقع به دست آمده است.” شرکت ها استدلال می کنند که درآمد حاصل از بهره و سود سهام و یا “غیر عملیاتی درآمد” نباید تحت AGR.

این contestation بیش از تعریف AGR ادامه داد: تا سال 2015 زمانی که مخابرات حل اختلافات و دادگاه استیناف (TDSAT) حکم به نفع شرکت های مخابراتی. اما در 2019 در دیوان عالی کشور تایید دولت تعریف AGR شرکت های پیشرو به افزوده شدن هزینه های پرداخت نشده به ارزش میلیاردها دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>