هند: تاج محل به مقبره تمیز برای اولین بار در 300 سال برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

معروف مقبره در تاج محل هستند که با توجه ویژه بسته خاک رس درمان به افتخار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینی

توسط PATRIS-FUN در 5 اسفند 1398

معروف مقبره در تاج محل هستند که با توجه ویژه بسته خاک رس درمان به افتخار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید. رودخانه Yamuna در پشت تاج محل نیز دریافت 17 میلیون لیتر آب است.

پس از ساخت یک دیوار در احمدآباد به پنهان محله های فقیرنشین هند انجام پروژه دیگر قبل از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید: کپی از دو قبر در داخل تاج محل هند معروف ترین بنای تاریخی هستند که با توجه به رس-بسته درمان است.

این اولین بار است که کپی از گور در حال تمیز بودن پس از نصب و راه اندازی آنها بیش از 300 سال پیش.

درمان شامل استفاده از یک لایه ضخیم از خاک رس پس از شستشو با آب مقطر.

رس بسته است در اصل الهام گرفته از سنتی بسته صورت, هندی, زنان اعمال می شود به نظر می رسد عادلانه تر. تاج محل خود را تمیز شده است با یک بسته خاک رس درمان پنج بار اما کپی از گور شدند تمیز نیست. واقعی, قبر امپراتور مغول شاه جهان و همسرش ممتاز محل در یک اتاق زیر کپی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دلیل بازدید از تاج محل با همسر خود, دختر و پسر-در-قانون در طول سفر خود به هند با شروع در روز دوشنبه ممکن است بازدید واقعی قبر چون ورودی است که فقط پنج فوت ارتفاع دارد. رئیس تیم امنیتی که برای بازدید از تاج محل به تازگی گفت که تهمت نمی خواهد bow down, حتی اگر آن است که برای دیدن یک قرن 17 قبر.

بیشتر بخوانید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد هند رو به رشد در میان صنایع دفاعی دست یافته است

هندی, گور

اصلی تاج محل گورهای تنها به روی عموم باز است به مدت سه روز در سال به مناسبت سالگرد مرگ شاه جهان نیز شناخته شده به عنوان Urs. Yakub Habeebuddin Tucy که ادعا می کند به فرود از بهادر شاه ظفر آخرین امپراتور مغول نیز بازدید گور به تأیید خود را نسب به مغول.

لوستر بالای قبرها نیز تمیز بودن با تمبر هندی آب. باستان شناسی نظرسنجی از هند (ASI) است که در انجام این پروژه است که برای تمیز کردن کل بنای یادبود برای حذف لکه های تیره بر روی دیوار و کف.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به شهر آگرا در جایی که تاج محل واقع شده است بالا-امنیت رویداد به ارمغان آورده است که تعدادی از فرآورده ها با آن است.

رودخانه Yamuna به طور مستقیم در پشت تاج محل بود که تا به تازگی یک دریاچه خشک شده دریافت 17 میلیون لیتر آب است. مغلوب ساختن پیشی جستن را گزارش استقبال رقصنده در فرودگاه و تاج محل بسته است برای گردشگران در بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید. دیوار از فرودگاه به تاج محل نقاشی شده با رنگارنگ توصیفاتی از هند میراث فرهنگی. برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن از میمون ها در آگرا پنج langurs (بزرگ میمون ها) به گزارش مستقر می شود برای ترساندن میمون کوچک در مسیر تهمت را به تاج محل.

مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای سفر به هند از فوریه 24 تا 25 برای دیدار با نخست وزیر هند نارندرا. مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سفر رسمی به هند می آید در زمانی که هر دو کشور سهم همیشه نزدیک تر دفاع مشارکت بلکه باید اختلاف شدید بر تجارت و سرمایه گذاری, موانع.

A billboard in the city of Ahmedabad in India before Trump's visit. (picture-alliance/AP Photo/A. Solanki)

یک بیلبورد در شهر احمدآباد در هند قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب