هند: دولت خارج عقیم سازی اجباری سفارش

هند در ایالت مادایا پرادش حمایت کردن پس از سفارش مقامات برای متقاعد کردن حداقل یک مرد به سترون مارس 31 و یا در صورت عواقب. دولت شکست خورده است برای پاسخگویی به آن هدف عقیم سازی.

دولت of Madhya Pradesh, هند روز جمعه انصراف عجیب و غریب دایره ای ارسال شده به مقامات در اوایل این ماه در هند رسانه ها گزارش کرده است.

دایره ای ارسال شده در فوریه 11, کارگردانی مقامات برای شناسایی کارکنان در سلامت آن ماموریت که تا به حال موفق به دریافت هر مرد سترون در سال مالی پایان مارس 31. مقامات دستور داده شد برای متقاعد کردن حداقل یک مرد به رضایت به عقیم سازی توسط مارس 31 و یا در مواجهه با از دست دادن حقوق و دستمزد و یا حتی مجبور به بازنشستگی.

با توجه به یک گزارش در سایت, Madhya Pradesh ملی بهداشت ماموریت 3,757 مردان عقیم شدند در دولت تا پایان سه ماهه دوم.

دایره ای ایجاد یک اضطراب عمومی در Madhya Pradesh, جذب, انتقاد از چندین چهارم. یک سخنگوی اپوزیسیون اصلی, Bharatiya Janata Party (BJP) گفت که آن را غیر قابل قبول بود به آزار و اذیت کارکنان این راه است.

در واکنش به furore, Madhya Pradesh وزیر بهداشت Tulsi Silawat گفت پرس تراست هند (PTI) که منظور شد و در نهایت لغو آن به عنوان زبان “مناسب نبود.” “هیچ کس مجبور خواهد شد تا استریل شود. هیچ کس از دست دادن شغل و ما فقط گسترش آگاهی” او اضافه شده است. مدیر که امضا کردن بر روی دایره ای گزارش شده است که در مواجهه با عمل است.

Indien Bhopal Kamal Nath (Imago/Hindustan Times/M. Faruqui)

وزیر کمال نات انتقاد شده است بیش از سیاست

عقیم سازی اجباری: انفجار از گذشته

بیش از چهار دهه پیش Sanjay Gandhi, پسر و کلید مشاور سابق نخست وزیر هند ایندیرا گاندی تحریک جرم عقیم سازی درایو در هند در طول دوره شناخته شده به عنوان اورژانس زمانی که حقوق اساسی و آزادی های مدنی متوقف شد. حدود 6.2 میلیون نفر استریل در یک سال با چند مرد در حال مرگ در طول botched ،

بی جی پی اتلاف وقت نیست رسم تشابه بین دایره و 1970s عقیم سازی اجباری برنامه. Madhya Pradesh فعلی وزیر کمال نات از حزب کنگره نزدیک به Sanjay Gandhi.

ادامه مطلب: عقیم سازی زنان در هند – ‘چالش ها باقی می ماند’

بسیاری از مردان در هند رد عقیم سازی

Madhya Pradesh مشکلات جلسه نر عقیم سازی اهداف جدید نیستند. هندی مقامات بارها اعلام کرده است که مردان در مناطق روستایی هند بر این باورند عقیم سازی اقدامات مانند وازکتومی صدمه خواهد مردانگی خود را. این نهاد فشار عقیم سازی در زنان که تحت یک روش پیچیده تر از مردان است.

عقیم سازی اردوگاه به طور منظم سازماندهی شده توسط دولت های ایالتی در هند برای کنترل جمعیت کشور رشد. این اردوگاه ها جذب افراد با ارائه مشوق های خوش تیپ و مزایای.

چندین زن مجبور هستند با شوهران خود را برای دریافت استریل برای دسترسی به این منافع است. با توجه به theNational سلامت خانواده بررسی 2015-16 سه در هشت مردان در هند بر این باورند که پیشگیری از بارداری به عهده زنان است.

با 1.34 میلیارد نفر از مردم هند دومین کشور پرجمعیت جهان پس از چین است و به رسیدن به آن, آسیایی رقیب در سال 2030.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>