هند واردات اسلحه حساب برای نزدیک به 10 درصد از جهانی کل با روسیه به عنوان کشور اصلی تامین کننده. اما دهلی نو در حال حاضر به دنبال تبدیل شدن به یک صادر کننده بزرگ سلاح به بقیه جهان.

هند در تنظیم یک هدف بلند پروازانه از دو برابر آن دفاع صادرات بیش از پنج سال آینده به عنوان یک کاهش اقتصاد مجبور است این کشور برای کاهش واردات است.

اعلام شده توسط نارندرا نخست وزیر هند در یک دفاع عادلانه در چهارشنبه بخشی از دهلی نو “را در هند” ابتکار است.

مودی گفت: این کشور در حال حاضر ساخت توپخانه و اسلحه و ناوهای هواپیمابر و زیردریایی و هند را به اشتراک در دفاع جهانی صادرات افزایش یافته بود.

“در حال حاضر هدف ما این است که برای افزایش دفاع صادرات به 5 میلیارد دلار” مودی گفت: در نمایشگاه دفاع در لکهنو پایتخت شهرستان از شمال هند در ایالت اوتار پرادش است.

“کسانی که می دانند در مورد دفاع و اقتصاد قطعا می دانیم که هند نه فقط در بازار است.,” او گفت:.

بزرگترین دفاع وارد کننده

هند در جهان است دومین اسلحه واردکنندگان پس از عربستان سعودی و از آن حساب برای نزدیک به 10 درصد از بازار جهانی سهم با توجه به تحقیقات صلح بین المللی استکهلم موسسه. آن را قبلا برگزار شماره یک نقطه با روسیه حسابداری برای بیش از نیمی از هند سلاح های واردات. اسرائیل و ایالات متحده در دو تامین کنندگان عمده به دهلی نو است.

ادامه مطلب: کشمیری احساس ‘بیگانه’ 6 ماه پس از هند ‘الحاق’

دفاع نمایشگاه است که با حضور چند تولید کنندگان سلاح از فرانسه و روسیه و اسرائیل و ایالات متحده است. بیش از 1000 شرکت از جمله 172 شرکت های خارجی شرکت کننده در این رویداد با توجه به وزارت دفاع.

به روز رسانی از جنگ سرد دوران جنگی

هند نیروهای مسلح تحت نوسازی طرح پس از سال ها بودن زین شده توسط منسوخ هواپیما و کشتی های جنگی. هفته گذشته هند وزیر امور مالی ارائه بودجه فدرال اعلام ناچیز افزایش بودجه دفاعی. تخصیص بودجه برای نظامی این کشور توصیف شده توسط کارشناسان به عنوان “به شدت تحت مشروط”.

Indian Republic Day (picture-alliance/AP Photo/M. Swarup)

در بهمن ماه سال گذشته جت های جنگنده هند انجام حملات هوایی در داخل پاکستان بود که پس از نبرد هوایی بین دو archrivals. هند نیز به دنبال افزایش قابلیت های نظامی خود را برای مقابله با چین در منطقه به خصوص در اقیانوس هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de