هند بخشی از آسانسور صادرات ممنوعیت بالقوه Coronavirus درمان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس

منndia بخشی از لغو ممنوعیت صادرات مالاریا مواد مخدر پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال منابع برای ایالات متحده به گفته مقامات دولت با آگاهی از این موضوع است.

صادرات هیدروکسی کلروکین و پاراستامول اجازه خواهد داشت با توجه به در دسترس بودن سهام پس از نشست داخلی الزامات و دستورات موجود گفت: مقامات دولتی که خواسته نمی توان با استناد به قوانین. محموله محدود خواهد شد و اجازه خواهد بشردوستانه زمین آنها اضافه شده است.

این سخنگوی وزارت تجارت بود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

به طور معمول استفاده می شود برای درمان مالاریا هیدروکسی کلروکین به همراه داشت امیدوار کننده و در عین حال بی نتیجه نتایج در coronavirus محاکمه. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: این دارو بی خطر است, آن را حمل عوارض جانبی قابل توجهی. چین و اروپا و کره جنوبی آن را توصیه به عنوان یکی از چندین درمان برای Covid-19 بيمار در حالی که هند خود را طرفدار کارگران بهداشت و درمان مصرف دارو به طور منظم به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.

هنوز برخی از دانشمندان از جمله کاخ سفید coronavirus نیروی کار عضو Anthony Fauci نامیده اند گزارش می دهد که این دارو ممکن است حدیثی و گفت: وجود نیاز به مطالعه بیشتر قبل از استفاده از آن تشویق شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در روز دوشنبه او غافل نارندرا نخست وزیر هند را ممنوع کرده بود صادرات دارو اشاره کرد و از او خواست که مودی برای اطمینان از تامین دارو است. اگر دهلی نو کاهش یافته است به کشتی طب رئیس جمهور گفت: ممکن است مقابله به مثل.

هند ممنوعیت صادرات قطع شده بود نیمی از ایالات متحده’ لوازم از مواد مخدر.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بلومبرگ هوش 47 درصد از ایالات متحده عرضه مواد مخدر در سال گذشته از هند آمدند سازان. تنها تعداد انگشت شماری از تولید کنندگان در 10 صفحه غیر هندی مانند Actavis در حال حاضر یک شرکت تابعه از اسرائیل generics غول Teva Pharmaceutical Industries Ltd.

هند در بخش دارو و وزارت امور خارجی تصمیم خواهد گرفت که در خارج از کشور تخصیص دارو یک مقام رسمی گفت. هند تجارت تنظیم اداره کل تجارت خارجی تا به حال در 25 مارس محدود صادرات هیدروکسی کلروکین.

شخصی تفاهم’

تجارت تنظیم کننده نیز اجازه صادرات بیش از دو دوجین مواد مخدر فرمولاسیون و مواد فعال دارویی — شیمیایی است که یک به پایان رسید مواد مخدر در اطلاع رسانی صادر شده در مارس 6. اینها قبلا قرار داده و در محدود لیست.

هند تصمیم به لغو این ممنوعیت رانده شد هر دو با آن تجارت دو جانبه رابطه با آمریکا و شخصی تفاهم بین تهمت و مودی گفت: Bipul Chatterjee که سر کاهش, مرکز بین المللی تجارت و اقتصاد و محیط زیست در جیپور.

“این تصمیم یک مثال ایده آل چگونه تجارت معادلات توسعه را در پست Covid-19 جهان که در آن مواد غذایی و داروها را به طور فزاینده ای تبدیل شدن به بخشی از نگرانی های امنیت ملی,” Chatterjee روز سه شنبه گفت. “در این مورد هند به نظر می رسد به اندازه کافی هیدروکسی کلروکین برای صادرات در زمینه های بشردوستانه است. اما ما ممکن است دیدن چنین سخاوت در میان ملت ها برای بسیاری از داروها و مواد غذایی پیش رفتن.”

هند تولید مقادیر عظیمی از هر دو مواد مخدر به گفته یکی از مقامات دولتی. نیز وجود دارد شرکت های ایالات متحده است که برای تولید این داروها در هند.

هند در انتظار دو برابر شدن تقاضای داخلی برای مواد مخدر این مقام گفت: بدون دادن جزئیات از زمان تولید اعداد. او گفت: دولت شده است ارزیابی مقادیر که صادر می شود در حالی که تقاضای داخلی است ملاقات کرد.

تقاضا برای پاراستامول و هیدروکسی کلروکین خواهد شد به طور مداوم تحت نظارت هند سخنگوی وزارت امور خارجه Anurag Srivastava گفت.

“از نظر انسانی جنبه های همه گیر آن تصمیم گرفته شده است که هند مجوز پاراستامول و HCQ در مقادیر مناسب برای تمام کشورهای همسایه که وابسته به توانایی های ما است. ما همچنین عرضه این مواد مخدر ضروری است به برخی از کشورها که شده است به خصوص به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر.”

پیش از این روزنامه هندو گزارش دو روز ممنوعیت لغو شد پس از درخواست از آمریکا و برزیل به دنبال تامین دارو.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>