هند آویزان 4 مرد محکوم 2012-باند تجاوز به عنف و قتل که شوکه جهان

(دهلی نو) — چهار مرد محکوم به اعدام برای باند مخوف تجاوز و قتل یک زن در دهلی نو در سال 2012 به دار آویخته شدند سه شنبه انعقاد یک مورد که در معرض دامنه خشونت های جنسی در هند و باعث وحشت سرخپوستان به تقاضا سویفت عدالت است.

چهار ایستاده بود محاکمه نسبتا به سرعت در هند در حال حرکت آهسته عدالت سیستم خود را به اعتقادات و احکام صادره کمتر از یک سال پس از جنایت. هند بالا دادگاه تایید حکم در سال 2017, پیدا کردن مردان جنایات حال ایجاد یک “سونامی شوک” در میان سرخپوستان.

“چهار مجرم به دار آویخته شدند و با هم در 5.30 صبح” گفت: Sandeep Goel رئیس Tihar زندان در دهلی نو.

قربانی 23 ساله فیزیوتراپی بود رفتن به خانه با یک مرد از یک فیلم و تئاتر که شش نفر دختر در یک اتوبوس خصوصی. با هیچ کس دیگری در چشم آنها ضرب و شتم و بارها و بارها مورد تجاوز قرار گرفته است. آنها نفوذ او را با یک میله فلزی باعث کشنده جراحات داخلی. آنها ریخته هر دو قربانیان در کنار جاده و درگذشت دو هفته بعد.

آشا دوی این مادر قربانی تشکر از قوه قضائیه و دولت پس از محکومان به دار آویخته شدند.

“امروز ما به عدالت و این روز اختصاص داده شده به دختران از کشور,” او گفت. “من می تواند نه محافظت از او را, اما من قادر به مبارزه با او.”

Devi گفت که او امیدوار است که دادگاه در هند به پایان خواهد رسید تاخیر در موارد تجاوز به عنف و مجازات محکومین در عرض یک سال ،

مورد جلب توجه بین المللی را در زمان و باعث هندی قانونگذاران سفت مجازات برای تجاوز بخشی از یک موج تغییرات به هند مواجه آن هولناک درمان زنان است.

در مواجهه با تظاهرات عمومی و فشار سیاسی پس از حمله دولت اصلاح برخی از هند کهنه قوانین در خشونت های جنسی و ایجاد سریع دادگاه برای رسیدگی به تجاوز به عنف محاکمه که قبلا می گذشته بیش از یک دهه.

قوانین جدید تجویز شدیدتر مجازات برای متجاوزان و خطاب جدید جرایم از جمله اسید پرتاب و وسیله.

سیما Kushwaha وکیل به نمایندگی برای خانواده مقتول گفت: “اعدام شدند بسیار قابل توجه به عنوان آنها در نهایت به ارمغان آورد عدالت را قربانی “چنین جنایت شنیع.”

صدها پلیس مستقر در خارج از زندان به کنترل جمعیت است که منتظر به مناسبت اعدام. ده ها تن از مردم برگزار شد پلاکارد نقطه آویختن. جمعیت شعار می دادند شعارهایی مانند “عدالت برای زنان” و تشویق دست زدن و دمیدن سوت.

یکی دیگر از شک تا به حال به دار آویخته خود را در زندان قبل از محاکمه او آغاز شد و هر چند خانواده اش اصرار دارد او کشته شد. ششم ضارب جزئی بود در زمان حمله و خدمت سه سال در اطفال بازداشت.

این اعدامها انجام شد به عنوان دو حملات اخیر تمدید توجه به مشکل خشونت جنسی در هند.

فعالان می گویند جدید صدور حکم نیاز نیست منصرف تجاوز به عنف با دولت هند نشان داده پلیس ثبت شده تقریبا 34000 موارد در سال 2018 است.

رقم واقعی اعتقاد بر این است به مراتب بالاتر از ننگ اطراف خشونت جنسی را نگه می دارد قربانیان از گزارش حملات خود را به پلیس.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>