هند اعدام چهار مرد به اتهام 2012 دهلی نو, تجاوز

مردان تا به حال با تاخیر خود را اعدام چهار بار پس از اعتقاد راسخ خود را برای تجاوز و قتل یک زن در دهلی نو در سال 2012. این مورد موجب بحث بر مجازات اعدام و زنان ایمنی در هند.

چهار مرد به دار آویخته شدند در Tihar زندان در پایتخت هند دهلی نو روز جمعه برای, وحشیانه, تجاوز گروهی و قتل یک زن در سال 2012 به طور رسمی تایید کرد.

این مورد از خجالت و خشم ملت و موجب بحث بر مجازات اعدام و زنان ایمنی در هند.

در دسامبر 16, 2012, مردان تجاوز به زن 23 ساله فیزیوتراپی دانشجو در یک اتوبوس در حال حرکت در دهلی نو که در طی آن آنها با استفاده از یک لوله فلزی به تحمیل عظیم داخلی صدمات به او.

ادامه مطلب: آنچه که در پشت در هند تجاوز به عنف مشکل ؟

تظاهرات فوران در سراسر کشور پس از زنان فوت در سنگاپور بیمارستان دو هفته پس از تجاوز به عنف. در آوریل 2013 هند تصویب تدابیر جدید ضد قانون تجاوز ساخته شده است که به وسیله یک جرم و جنایت و معرفی یک حکم اعدام برای محکوم تجاوزگران.

پدر و مادر قربانی تا به حال به طور مداوم خواستار مجازات از چهار عاملان. مردان به مرگ محکوم شدند در ماه سپتامبر سال 2013 پنج ماه پس از جدید ضد تجاوز به عنف در قانون تصویب شد.

اعدام به تعویق افتاد چهار بار به عنوان مجرم به دادگاه تجدید نظر حکم. دادگاه عالی هند در نهایت تایید حکم برابر مردان است.

روز جمعه اعدام تنها چهارمین بار دولت هند انجام داده است مجازات اعدام از سال 2004.

dv/dr (dpa رویترز)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>