برنی شهردار پیت بایدن — مهم نیست که چه کسی برنده آیووا دموکرات قفقاز چرا که نه یکی از آنها می ایستد شانس برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

حداقل این بود که به طور کلی نگرش در میان بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران که پر rafters از دریک دانشگاه در Des Moines, پنج شنبه شب, تنها چند روز قبل از آیووا قفقاز رسما شروع نامزدی ریاست جمهوری روند.

“هیچ یک از آنها گفت:” تد Reeve, یک صفحه, سازنده, از, Des Moines, وقتی پرسیده شد که نامزد حزب دموکرات را مغلوب ساختن پیشی جستن ترین مشکل در انتخابات عمومی ، “مغلوب ساختن پیشی جستن برنده خواهد شد در یک زمین لغزش. من فکر نمی کنم آن را حتی می توان دید.”

“هیچ یک از آنها” بود و تا حد زیادی محبوب ترین پاسخ داده شده توسط تهمت حامیان وقتی پرسید که مطرح شده بزرگترین چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما حتی اگر حامیان او در اینجا باور نمی کنم این دموکرات ها یک تهدید تهمت ظاهر در آیووا بدون حادثه است. در حالی که او برنده دولت به آسانی در سال 2016 می تواند رقابتی در این سال گفت: دانشگاه ایالتی آیووا استاد علوم سیاسی دیوید پترسون.

مردم آیووا نمایندگان شان تد و Patty Reeve باور تهمت باید بدون مشکل با برنده شدن در انتخابات بدون در نظر گرفتن که از حزب دموکرات نامزد چهره او است. (علامت Gollom/CBC)

اقتصاد کشور شده است کم کردن سرعت و حتی زمانی که رشد قوی است و در بقیه کشور گفت: Peterson. تجارت جنگ بوده است به خصوص در آیووا کشاورزان که بسیار خوب در دیدن با لینک مستقیم میان دولت فدرال سیاست و خط پایین خود را, او گفت:.

که به معنی تهمت ظاهر روز قبل از جلسه به یادآوری آیووا جمهوری خواهان و مغلوب ساختن پیشی جستن-تکیه مستقل که چرا آنها او را دوست دارم پترسون گفت.

جمعیت در دریک دانشگاه نزدیک مرکز قطعا نیاز به هیچ یادآوری. هزاران نفر که تا به حال کهنه در داخل و در نزدیکی دریای سرخ MAGA-مانند توپ کلاه نارسایی عرصه نشان داد با صدای بلند حمایت خود را از زمانی که رئیس جمهور در زمان مرحله. برخی منتظر بود در سرما برای ساعت — چند با توجه به Des Moines, ثبت نام اردو در خارج از روز قبل.

صدها نفر دیگر که نمی توانستم داخل ایستاده بود در خارج از منزل, تماشای تهمت سخنرانی در یک صفحه نمایش بزرگ است. نه همه طرفداران. ده ها تن از معترضان نیز در همان نزدیکی بود را محکوم کرد.

استیضاح riles پایه

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری سرنوشت بود که بحث در واشنگتن دی سی از طریق یک استیضاح محاکمه در اینجا در آیووا موضوع خشم خود را پایه اطمینان آنها خواهد آمد و رای دادن.

آن را کاملا سیاسی” گفت: جان Golnick, “دموکرات ها باید متنفر مغلوب ساختن پیشی جستن حتی قبل از او انتخاب شد.”

بسیاری از طرفداران از مغلوب ساختن پیشی جستن که متهم شده است از خودداری از کمک به اوکراین به منظور متقاعد کردن مقامات دولتی برای بررسی بایدن بالقوه سیاسی حریف به اعتقاد او چیزی نمی اشتباه — و قطعا چیزی است که ضرورت استیضاح.

“آنها در حال گرفتن مردم riled به عنوان آنها می گویند در جنوب آیووا” گفت: Roger agency mj “آنها در حال کمک به او را انتخاب کنید.”

در واقع برگ برنده این رقابت بسیار ضعیف agency mj پیش بینی رئیس جمهور برنده خواهد شد حتی بزرگتر قیمومیت.

را ساندرز به عنوان مثال و آنچه به نظر می رسد رو به رشد خود را حرکت. بسیاری در این تجمع موافقت ساندرز و تهمت به اشتراک گذاری حداقل در یک چیز مشترک — یک شور و شوق در میان خود هسته حامیان.

“او نمی باید شانس خود را در جهنم برنده شدن” agency mj گفت: از Sanders.

در حالی که برنی ساندرز سناتور ورمونت ممکن است برخی از حرکت استیو Ward, بالاتر از یک گله دار از وایومینگ را رد کرد و او را به عنوان عملی رقیب به تهمت. (علامت Gollom/CBC)

استیو بخش گله دار از وایومینگ که سوار به دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنین اخراج سناتور ورمونت به عنوان عملی چلنجر.

“موفق باشید برنی” بخش گفت: لبخند زدن. “برنی فقط آن را ندارید.”

Reeve همسر Patty که یک حسابدار خلاصه تا چه بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان فکر ساندرز’ شانس پیروزی در انتخابات پارلمانی: “من فکر می کنم خود را سوسیالیست ها فقط راه بیش از حد باقی مانده است.”

دیگران نیز بایدن را رد کرد و گفت: آمریکایی ها نگاه می unfavouraby در رکورد خود به عنوان معاون رئیس جمهور و او برای تصویب هر چند Iowan برایان Belew گفت: یک مغلوب ساختن پیشی جستن/بایدن بازی کردن “می تواند سرگرم کننده به تماشای.”

اما یک دموکرات نامزد چند بار ذکر شده که به نظر می رسید به آنها اندکی مکث — پیتر Buttigieg.

کلی بنت یک برنامه ریز مالی از Antkenny آیووا اعتقاد شهردار South Bend, Ind. می توانست بهترین فرصت برای رقابت در برابر رئیس جمهور است.

راجر agency mj معتقد است که رئیس جمهور برنده خواهد شد حتی بزرگتر قیمومیت در ماه نوامبر. (علامت Gollom/CBC)

“من فکر می کنم که او حس مشترک تجدید نظر شود. من فکر می کنم او کمی بیشتر از حد متوسط” بنت گفت. “من فکر می کنم او می تواند شیب به مغلوب ساختن پیشی جستن رای متوسط در حس مشترک نوسان رای که رفت و مغلوب ساختن پیشی جستن راه زمان گذشته است.”

“من فکر می کنم او می تواند برخی از آن به نوسان به راه دیگر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اشاره ای از نامزدهای دموکرات در طول آیووا رالی به نام خود و با اشاره به آنها به عنوان “رادیکال دموکرات سوسیالیست ها که در سمت راست پایین خیابان.”

او همچنین فکر نیمه شوخی با صدای بلند اگر هیلاری کلینتون در زمان دیگری اجرا در ریاست جمهوری که خواهد او را به سخت ترین زمان Sanders, Buttigieg یا بایدن?

مغلوب ساختن پیشی جستن حامی Belew تا به حال یک پاسخ برای آن است. “من نمی توانم فکر می کنم از هر کسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im