در کیفیت جنس & سوئیت در فورد مدیسون, آیووا, دولت, فرماندار سابق تام Vilsack تصمیم به اجازه جمعیت در “یک راز کوچک است.”

“شما نمی توانید حکومت مگر اینکه شما برنده,” او گفت:. “من فکر می کنم همه ما باید به درخواست … که در بهترین موقعیت به نفع خود. جو را در بهترین موقعیت به نفع خود.”

جو البته جو بایدن سابق آمریکا معاون رئیس جمهور. او به نظر می رسد در یک مسابقه با ایالت ورمونت برنی ساندرز رفتن به دوشنبه شب آیووا, قفقاز, رسما, لگد زدن به ایالات متحده نامزدی ریاست جمهوری روند.

فقط لحظه زودتر بایدن توضیح داده شده بود به حدود 150 نفر از شرکت کنندگان که او یک دموکرات که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترس بیشتر است.

“این بسیار ساده می شود.” “آنها نمی خواهند من به نامزد. من تعجب می کنم که چرا ؟ زیرا آنها می دانند که اگر من قصد دارم به او را ضرب و شتم.”

توانایی به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است با توجه به دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار اندرو یانگ “شماره یک معیار” برای نهایی نامزد و اولویت شماره یک برای مردم آیووا نمایندگان شان در انتخاب رهبر خود را امشب.

تماشا کنید: CBC مذاکرات به, سازمان, داوطلبان, در, آیووا, حمایت فزاینده برنی ساندرز و امیدوار جو بایدن

آیووا انجمن تبدیل به یک شاخص قابل اعتماد برای تعیین خواهد کرد که تبدیل شدن به حزب نامزد. 2:14

انتخاب های دشوار

با وجود برگزاری تنها 41 نمایندگان این کشور کوچک با رفتن اول می توانید یک اندازه نقش در انتخاب نامزد. برنده در اینجا اغلب ساخته شده حرکت برای تبدیل شدن به نامزد.

قفقاز هستند تجمعات برگزار شده توسط حزب که در آن شرکت کنندگان در بحث انتخابات محاسن و انتخاب مورد نظر خود را نامزد. پس از اولیه شمارش آرا گرفته شده است رای دهندگان حمایت از نامزدها که به دست آورده کمتر از 15 درصد — حداقل آستانه کسب متعهد نمایندگان — رایگان برای تغییر حمایت خود را به نامزدهای دیگر و یا رفتن به خانه.

برخی از دموکرات ها در حال تلاش برای انتخاب نامزد آنها بیشترین حمایت را نسبت به کسانی که آنها بر این باورند که بهترین راه حل مناسب را به نفع خود.

“دموکرات ها در حال پاره بین ما برای رای دادن است که به احتمال زیاد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و یا آیا ما رای دل ما” گفت: شری مارتین بازنشسته مهندس لوکوموتیو از مونترو که با حضور بایدن رویداد.

مارتین خواهد شد حمایت از ایالت ماساچوست الیزابت وارن اما شوهرش کلاید مارتین پرتاب شده است حمایت خود را از پشت بایدن که او معتقد است که مناسب ترین نامزد است.

“من فکر می کنم بایدن ترین electable نامزد در زمینه” او گفت:. ایالت ورمونت برنی ساندرز “متاسفانه نوع زین خود را با [] سوسیالیستی برچسب.

“و من درک می کنم او یک سوسیالیست دموکرات اما مردم خارج وجود دارد آنها نمی دانند که در آن به پرونده است. آنها فکر می کنم او یک سوسیالیست. و من فکر می کنم که او بیش از آسیب خوب است.”

آیووا مقیم جورج مورگان معتقد است بایدن همواره در حد متوسط است که قادر به رسیدن به سراسر سیاسی راهرو و برنی ساندرز است که بیش از حد به سمت چپ.’ (علامت Gollom/CBC )

بایدن همواره در حد متوسط است که قادر به رسیدن به سراسر سیاسی راهرو گفت آیووا مقیم جورج مورگان.

ساندرز گفت که “بیش از حد به سمت چپ برای ایالات متحده است.”

اما بگویید که به یک ساندرز حامی و بیشتر آنها را مسخره می کنند.

“واقعیت این است که تهمت بود unelectable در سال 2016 … هیچ کس نمی داند چه electable یا نه و [ساندرز] که بسیاری از حمایت پشت سر او گفت:” اریک اهلرز یک hairstylist از Davenport, Iowa.

اریک اهلرز یک hairstylist از Davenport, آیووا که با حضور بزرگ ساندرز رویداد در سدار رپیدس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شد unelectable در سال 2016. (علامت Gollom/CBC)

اهلرز یکی از برآورد 3000 نفر که رفتند به تلفن همراه ایالات متحده مرکز آرنا در مرکز شهر سدار رپیدز برای ساندرز تجمع شنبه شب, بزرگترین تا کنون از مبارزات انتخاباتی خود در دولت است.

“من frigging مانند برنی خیلی” گفت: هدر استالمن یک سرو رپیدز دستیار دندانپزشکی. “من او را دوست دارم چرا که او را مانند یک فرد عادی است. من احساس می کنم مانند آنچه شما ببینید با او چه می کنید.”

همانطور که برای “رادیکال” یا “سوسیالیستی” برچسب استالمن گفت: “من فکر نمی کنم که مراقبت از افراد به عنوان یک کل است, افراطی یا رادیکال.”

هدر استالمن یک سرو رپیدز دستیار دندانپزشکی و ساندرز حامی می گوید که مایل به مراقبت از افراد دیگر است و نه رادیکال.’ (علامت Gollom/CBC)

اما برخی دیگر نیز در حال ساخت مورد electability. در لینکلن دبیرستان در Des Moines, آخرین رالی بزرگ قبل از جلسه امشب نامزد حزب دموکرات پیت Buttigieg در زمان نه چندان ظریف کش رفتن در هر دو بایدن و ساندرز.

“من می دانم که شما در حال رفتن برای دیدن برخی از تبلیغات گفت که وجود دارد تنها دو راه برای رفتن است. یا شما برای یک انقلاب و یا شما را برای وضع موجود” Buttigieg گفت.

“اما خبر خوب برای امریکا امروز این است که ما باید یک تاریخی اکثریت آماده نه تنها به تجمع در اطراف آنچه ما در برابر و بهتر جمهور اما به گرد هم می آیند به نام از آنچه که ما به عنوان یک کشور است.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg سمت چپ بازديد با مردم در لینکلن دبیرستان در Des Moines. (ژن Puskar/آسوشیتد پرس)

بسیاری از هواداران خود گفت: Buttigieg ارائه می دهد یک چهره. او جوان است و بدون واشنگتن بار بایدن و متوسط بیشتر از Sanders.

“من فکر می کنم شما باید در وسط و یا شما در حال رفتن به جلو برای مردم است که شما نیاز به شما نمی تواند بیش از حد به سمت چپ و یا ما را از دست دادن” شیلا برتون یک شرکت بیمه کارکنان.

جان کری

وجود دارد گزارش روز شنبه که یک خبرنگار NBC بود شنید سابق وزیر امور خارجه, جان کری در گوشی و بحث در مورد امکان ورود به مسابقه را از نگرانی برای ساندرز برنده شوید.

تماشا کنید: CBC را آدرین Arsenault شکسته شدن انجمن فرایند

آیووا قفقاز هستند شطرنج, اما آنها کمی پیچیده است و آنها در مورد انتخاب یک قهرمان. آدرین Arsenault توضیح می دهد: 1:36

در مصاحبه با CBC News مدت کوتاهی پس از یک بایدن تجمع یکشنبه شب, کری گفت که درست نیست. آن خواهد بود “غیر ممکن” را برای او به ورود کری گفت. “این حتی واقع گرایانه است.”

کری نمی گویند اگر او نگران Sanders. “بسیاری از مردمی ابراز نگرانی در مورد حزب گرفتن بیش از حد در یک جهت” که همه چیز را سخت تر کرد.

او پیشنهاد کرد اما نقطه تمام شد مسئله پس بایدن برنده خواهد شد نامزدی و همه را شگفت زده در روز دوشنبه.

صحبت با خبرنگاران بیش از آخر هفته بایدن گفت که او فکر می کند “این رفتن به فقط یک tossup اینجا.”

“من گفت: از همان ابتدا من انتظار می رود به خوبی انجام دهد. من احتمالا باید به شما بگویم که اما من انتظار می رود به خوبی انجام می شود.”

میزان مشارکت

در ضمن ساندرز گفت: پیروزی یا شکست لولا در یک عامل مهم — میزان مشارکت.

“اگر مشارکت کم اجازه دهید من بود خیلی صریح به ما در حال رفتن به از دست دادن. اما اگر انتخابات ما در حال رفتن را به نفع خود,” او گفت: سدار رپیدس جمعیت.

او التماس هواداران خود را به برخی از دوشنبه شب آنها “بالاترین میزان مشارکت برای یک حزبی آیووا در تاریخ این دولت است.”

که ممکن است در مبارزات انتخاباتی خود سازمان است که به ویژه مهم در یک جلسه. به صورت اولیه و یا انتخابات عمومی رای دهندگان ممکن است تا 12 ساعت پنجره که در آن به رای از صبح تا اواخر شب.

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز لرزش دست در سدار رپیدس کمپین تجمع است. (جان Locher/آسوشیتد پرس)

اما برای آیووا حزبی مردم را به نشان می دهد تا دوشنبه شب در 7 p. m.

“شما رو به این امید که ماشین شروع می شود. هیچ پنچر. وجود ندارد بلیزارد. کودک را نشان می دهد و به این ترتیب” گفت: دریک دانشگاه استاد علوم سیاسی دنیس Goldford.

“و پس از آن سخت تر به مردم است. به طوری که باعث افزایش اعتماد در سازمان است.”

Goldford نیز گفت: هر نامزد به همان هدف: ضرب و شتم انتظارات.

“سوال این است که چگونه بسیاری از نمایندگان را به شما گفت:” Goldford co-نویسنده آیووا حوزه قفقاز: ساخت یک رویداد رسانه ای است. “آیا شما بهتر از حد انتظار و یا بدتر از رود ؟ که کلید است.

که می تواند به کسی مثل Buttigieg که در حال حاضر رای گیری سوم با توجه به RealClearPolitics مجموع نظرسنجی متوسط است.

اما برای آن Montgomery که با حضور خود در تجمع روز شنبه بعد از ظهر او را با اعتماد به نفس سابق South Bend, Ind., شهردار به خوبی انجام خواهد داد. در واقع او گفت: “آشکار است” او را بهترین نامزد به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

واضح حداقل به مونتگمری — Buttigieg او است ،

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im