در آیووا اندرو یانگ معتقد است که هواداران خود را به عقب اگر مبارزات انتخاباتی خود را به پایان می رسد

پنج روز از آیووا قفقاز نژاد احساس می کند مانند یک جشن تولد بدون مهمان افتخاری. سه نفر از پنج رقیب در واشنگتن محدود به کنگره برای استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

که ایجاد کرده است یک باز از انواع برای اندرو یانگ.

یک نامزد در دولت باید “ملاک تعیین کننده” برای آیووا دموکرات وزن که آنها را پشتیبانی کارآفرین quipped صبح روز چهارشنبه. برای بیش از یک ساعت صبح روز چهارشنبه نامزد—که بسته به مکان ششم در پای صندوقهای رای برگزار شد دادگاه با حدود دو دوجین خبرنگاران در Des Moines وزن در دیگران نبود آینده نگر اتحاد با رقبا و چرا دموکرات ها در حال کم بها دادن به درخواست تجدید نظر از مبارزات انتخاباتی خود.

“همه ما می دانیم که آن را یک نقطه ضعف می دانند که این یک نقطه ضعف است. من احساس وحشتناک برای آنها. من احساس وحشتناک برای آنها در بخشی از آنجا که من می دانم که آنها می خواهند به اینجا” یانگ گفت: از سناتورهای ctq برنی ساندرز و الیزابت وارن همه آنها منجر می شوند یانگ در نظرسنجی آیووا اما گیر در واشنگتن در طول مدت محاکمه. “تصور کنید که دانستن اینکه شما می خواهید در آیووا صحبت با رای دهندگان پیشبرد این کمپین است که شما بوده ام نسبت به کار در بسیاری از موارد برای سال ها یا حتی دهه ها و, شما, شما می دانید, در اینجا نیست.”

برخی دیگر دموکراتیک مبارزات یانگ گفت: باید به کارکنان خود بپرسید که چگونه مبارزات انتخاباتی خود برنامه های خود را به مستقیم مشتاق حامیان شناخته شده به عنوان Yang Gang اگر او نتواند به کرک 15% آستانه برای زنده ماندن در آیووا و حقيقت است. اما یانگ گفت که مبارزات انتخاباتی خود است و در عین حال متعهد به هر نامزد دیگر.

“تیم من مرتب کردن بر اساس چه خبره که منتقل و سپس آنها را به نشستن me down,” او گفت:, و اضافه کرد که حتی بدون هدایت بسیاری از هواداران خود را خواهد “به طور طبیعی سر به برنی.”

“من فکر می کنم که برنی و من یک مقدار زیادی از با هم تداخل دارند در حمایت از” او گفت:. “بنابراین آن را نمی خواهد برای من تعجب آور بود اگر بسیاری از حامیان ما سر [در] این جهت است.”

در ضمن یانگ قصد دارد با دو برابر کردن برنده شدن حامیان جدید. یانگ است که در وسط یک 17-بعد آیووا تور اتوبوس که در اوایل این هفته, ویژه, cameo توسط Dave Chappelle. دیگر بالا-رای گیری دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و و سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg در آیووا این هفته با بهره گیری کمتر شلوغ میشه. بایدن در میان خود “روح ملت” اتوبوس تور و Buttigieg میزبانی نزدیک به دو دوجین کمپین حوادث در کمتر از یک هفته.

غایب سناتور در ضمن با تکیه بر عملیاتی را به انجام مناقصه خود را. Klobuchar ما مدال طلای المپیک پیچش یا حلقه زنی مربی Phill Drobnick مبارزه برای او. The Vampire Diaries’ Kendrick Sampson نشان داد تا در یک ساندرز زمینه به بحث به داوطلبان شب گذشته. و نامزد سابق ریاست جمهوری جولین کاسترو است متقاطع دولت در وارن طرف.

یانگ که اجرای یک وابسته به دان کیشوت کمپین محور در یک فراخوان جهانی درآمد پایه استدلال شنبه که حزب دموکرات بوده است “آهسته در جذب” در درک مبارزات انتخاباتی خود و حمایت خود را هر چند خود نظرسنجی اعداد شناور حدود 3% در آیووا. او در حال انجام است کمی بهتر در نیوهمپشایر که با رفتن به پای صندوق Feb. 11 و در آن مبارزات انتخاباتی خود او می گوید یک “طبیعی خانه.” یانگ نیز تنها نامزدی که موفق به واجد شرایط برای ژانویه بحث مرحله خواهد بود اما بازگشت به مرحله برای فوریه 7 یکی در نیوهمپشایر.

ویژه داستان
کوبه برایانت به حال مفرد تاثیر خود را در بازی و جهان
برایانت کشته در سقوط یک هلیکوپتر در نزدیکی لس آنجلس در روز یکشنبه به همراه دختر خود را Gianna

در صبح روز چهارشنبه صبحانه رویداد که توسط خبرگزاری بلومبرگ (یک خروجی متعلق به یکی دیگر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری) یانگ parried با خبرنگاران و دست از کپی از کتاب خود. این معلوم نیست چه آینده مبارزات انتخاباتی خود است اما او با بهره گیری توجه در حالی که آن را طول می کشد.

نوشتن به Lissandra ویلا در lissandra.villa@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر