در خالی کلیساهای مسیحیان ارتدوکس علامت عید پاک در میان COVID-19 محدودیت

یک تعداد انگشت شماری از کشیش ارتدکس شرقی برگزار شد جمعی برای مسیحی از تعطیلات عید پاک در روز یکشنبه در خالی کلیسای مقبره مقدس در اورشلیم با توجه به محدودیت های در محل برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

شرقی مسیحی, مراسم علامت, عید پاک, روز مسیحیان معتقدند که عیسی پس از مصلوب شدن او در آوریل 19, یک هفته پس از تقویم کاتولیک.

معمولا کلیسا خواهد بود پر از وفادار و گردشگران اما سفر از محدودیت های اعمال شده در اسرائیل برای جلوگیری از گسترش coronavirus مانع ورود زائران به بیت المقدس برای تعطیلات بهار و محدود جمع نمازگزاران در کلیسا.

عید پاک در جرم انجام شده توسط یک گروه کوچک از روحانیت در مقبره مقدس سایت که در آن اعتقاد بر این است عیسی entombed. میدان خارج شد خالی کلیسای بزرگ درب های چوبی منع بسته اما چند فرد نمازگزار آمد به دعا خارج است.

یک روز پیش از آن یک گروه کوچک از روحانیون در کلیسا جشن باستانی مراسم آتش مقدس که به طور معمول به تساوی عظیم جمعیت به عنوان یک شعله منتقل شده است به ارتدوکس وفادار در سراسر جهان از درون یک اتاق که در آن مسیحیان معتقدند که عیسی به خاک سپرده شد و از مردگان برخاست.

یک کشیش کلیسای ارتدوکس اوکراین Nazariy برکت کیک عید پاک در کلیسای خود است که بسته به علت coronavirus قبل از تحویل آنها به مردم در روستای Nove نزدیک به مخالفان دولت اوکراین در روز شنبه. (Efrem Lukatsky/آسوشیتد پرس)

در مصر پاپ Tawadros II, رهبر معنوی این کشور ارتدکس قبطی مسیحیان عید پاک برگزار می شود خدمات خالی صومعه در بیابان در میان coronavirus محدودیت هایی که نگه داشته جماعت از تجمع در کلیساها و صومعه ها در سراسر کشور است.

خدمات برگزار شد در صومعه سنت Pishoy در کویر دره در غرب قاهره به عنوان شناخته شده وادی Natrun. چند روحانیون حضور داشتند از خدمات که پخش شد در یک قبطی ارتدوکس تلویزیون ایستگاه. روحانیون دیده می شد تمرین فیزیکی فاصله در طول نماز.

کلیسای ارتدکس قبطی یکی از قدیمی ترین جوامع مسیحی تصمیم گرفت در اوایل این ماه به حالت تعلیق در نماز عید پاک و جشن ها در کلیساها و صومعه ها به دلیل گسترش ویروس مرگبار است.

مسیحیان تشکیل می دهند در حدود 10 درصد از مصر بیش از 100 میلیون جمعیت که عمدتا مسلمان.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تبریک گفت مسیحیان در کنیا در یک پیام ویدئویی در روز یکشنبه. پوتین گفت: جشنواره مذهبی را تقویت روسها امید و ایمان به این دلیل که رستاخیز مسیح قدرتمند بود نماد تولد دوباره و یک یادآوری است که زندگی می رود.

مقامات روسی و روحانیون خواسته اند که مسیحیان به ماندن در خانه در طول آخر هفته عید پاک ارتدوکس برای ایمنی خود را هر چند یک مقام ارشد روحانی خواست پلیس در روز شنبه با ملایمت بر کسانی که هنوز هم سعی کنید به آن را به کلیسا.

در سطح جهان وجود دارد که حدود 300 میلیون مسیحیان ارتدوکس در درجه اول زندگی در اروپای شرقی و روسیه و بخش هایی از خاورمیانه است.

یک لیتوانیایی کشیش ارتدوکس و عبادت ایستاده و به خوبی از هم جدا دعا در کیک و تخم مرغ عید پاک برکت مراسم در کلیسای ارتدکس روح القدس در ویلنیوس, لیتوانی در روز شنبه. (Mindaugas Kulbis/آسوشیتد پرس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>