در نبرد با فرمانداران بیش از بازگشایی تهمت cedes کنترل

در نبرد برای بازگشایی آنها متحده فرمانداران مواجه خاموش در برابر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با قانون و افکار عمومی را در کنار خود و در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق افتاده.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: فرمانداران می توانند “تماس های خود را از عکس های خود را” در مورد زمانی که برای بازگشایی کسب و کار و مدارس و منتشر شد دستورالعمل جدید است که اجازه می دهد متحده به فاز در بازگشایی و گفت: برخی از کشورها در موقعیت بهتری نسبت به دیگران و می توانید شروع به سمت راست دور.

“فرمانداران خواهد بود قدرت را به خیاط رویکردی است که مطابق با شرایط متنوع از خود دولت است. اگر آنها نیاز به بسته باقی می ماند ما اجازه خواهد داد که آنها را به انجام این کار گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن که شروع این هفته گفت که او تا به حال در مجموع قدرت به زور متحده به بازگشایی شده است.

منتقدان می گویند اعلام تغییرات کمی پس از فرمانداران در حال حاضر که قدرت در قانون اساسی.

“او دستور امروز خواهد بود با استقبال چشم-رول فرمانداران’ دفاتر در سراسر کشور گمان من” گفت دموکراتیک استراتژیست ایان راسل.

“برای بسیاری از مردم … وجود دارد هرگز یک سوال است که آنها واقع می شود آنهایی که در کنترل است.”

یک قدم جلوتر

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن محوری متحده در حال حاضر به خوبی پیش رو در بحث از چه می آید بعدی. صبح روز پنج شنبه اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوریخواه گفت: به آرامی آغاز بازگشایی در مارس 1, هنگامی که زمان خاموش کردن سفارشات منقضی خواهد شد. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو, از سوی دیگر, تمدید, خود, دولت, اقامت در خانه سفارشات تا زمانی که ممکن است 15.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق متحده به کار هم هر چند بسیاری از در حال حاضر با تشکیل ائتلاف به هماهنگی تلاش های خود را در یک منطقه ای بر اساس. میشیگان و اوهایو و ویسکانسین و مینه سوتا, ایلینوی, ایندیانا و کنتاکی گفت: آنها کار می کند “در هماهنگی نزدیک” به بازگشایی میانه اقتصاد.

کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن روز دوشنبه گفت: آنها با تشکیل یک کشورهای غربی پیمان برای یک “چشم انداز مشترک” در مورد چگونگی و زمانی که به خود را باز متحده است. فرمانداران از, New York, New Jersey, ماساچوست, کانکتیکات, پنسیلوانیا, رود آیلند و دلاور نیز اعلام همکاری دوشنبه.

مردم می خواهند اطمینان

جدا از داشتن اختیارات قانونی فرمانداران نیز ساخته شده است تا اعتماد و اعتبار به اطمینان عصبی عمومی می گوید: Jai Chabria بود که مشاور ارشد سابق فرماندار اوهایو جان Kasich.

“از آنجا که [رژیم صهیونیستی است. DeWine] بوده است شفاف کل زمان او خواهد بود معتبر صدای در که تلاش” گفت: Chabria که یادداشت فرماندار روزانه جلسات تبدیل شده اند شناخته شده به عنوان “شراب با DeWine.”

نظرسنجی منعکس محل برجسته فرمانداران گرفته اند در چشم های عمومی در طول بحران. یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی هفته گذشته یافت 74 درصد از پاسخ دهندگان تایید شده از خود فرماندار در پاسخ به همه گیر در مقایسه با 46 درصد برای رئیس جمهور.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو می گوید: دولت خود را 10 میلیارد دلار به 15 میلیارد دلار بودجه سوراخ به دلیل بیماری همه گیر. (آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ)

کاخ سفید را به ظاهر نامنظم پاسخ بیشتر منجر به افزایش فرمانداران محبوبیت و اعتبار گفت: استاد حقوق کیر, Howard.

“رئيس جمهور در سیاست به نظر می رسد به تغییر روز به روز گفت:” هوارد که می آموزد در دانشگاه ویرجینیا است. “هنگامی که شما نگاه کنید که در آن عملکرد در واشنگتن در مقایسه با یک مقدار ثابت تر دست از حداقل برخی از فرمانداران و سپس آن را تعجب آور نیست که فرمانداران تا پایان به دنبال بسیار خوب است.”

هوارد می گوید: فرمانداران جلسات روزانه را به ذهن متبادر “پای بخاری چت” رئیس جمهور فرانکلین روزولت که ارائه راحتی در طول نگران کننده بار در دهه 1930 و ’40s.

“مردم می خواهند که نوع اطمینان و رک و پوست کنده, آنها نمی گرفتن آن از رئیس جمهور است.”

دست زدن به چه می آید بعدی نیز پایین می آید به تجربه و آماده سازی گفت: ریموند Scheppach یک مدیر اجرایی سابق ملی انجمن فرمانداران. او گفت: این انجمن دارای گرایش فرمانداران جدید و اولین جلسه این است که همیشه در مدیریت اضطراری.

“ما همیشه می خواهم به آنها گفت که اولین کسی که شما معرفی توسط اورژانس فرد قبل از اینکه خود را رئیس ستاد” گفت: Scheppach با توجه به افزايش شيوع بلایای طبیعی داده است بسیاری از فرمانداران زیادی بر بحران آموزش.

Scheppach گفت: فرمانداران نیز بیشتر تمایل به کار با هم در سراسر حزب خط.

“فرمانداران استانداران اول و جمهوریخواهان و دموکرات دوم” Scheppach گفت.

سیاست در بازی

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیشتر احترام تن در روز پنج شنبه ممکن است تنها یک ماده از زمان قبل از او در درگیری با فرمانداران دوباره. قبلی جنگ شامل مسائل بیش از همه چیز از تست به منابع.

“دموکراتیک فرمانداران ممکن است به خوبی احساس می کنید که آنها را به دست آورید سیاسی بودن قاطعانه” هوارد گفت. “یک اعلامیه که فرمانداران جمهوریخواه در مکان هایی مانند تگزاس و فلوریدا هستند خیلی بیشتر احترام به رئیس جمهور. سیاسی خود را محاسبه است که آنها تمایل دارند در کنار از دست دادن اگر تفاوت آنها با رئیس جمهور است.”

راسل می گوید: trump’s قدرت واقعی نهفته در این قلدر منبر که تنها موثر در برخی از کشورهای خاص.

“تنها نفوذ او واقعا بیش از فرمانداران جمهوریخواه در جمهوری متحده است. آنها می ترسند به انجام هر کاری که ممکن است در قرعه کشی خشم کاخ سفید” راسل گفت.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان یک جمهوری خواه و رئیس کنونی ملی فرمانداران ارتباط بوده است یک استثنا. او می گذراند مرکب op-ed با میشیگان به لیبریا گرچن Whitmer مثال راه واشنگتن شکست خورده است برای کمک به ایالات متحده در طول بیماری همه گیر.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صحبت می کند در مقابل بیمارستان کشتی USNS Mercy در بندر لس آنجلس در 27 مارس ، ( کارولین کول/گتی ایماژ))

بلندی بحران مالی

وجود دارد, اما یک خطر جدی است که ممکن است استفاده از تمام سرمایه سیاسی و حسن نیت فرمانداران انباشته شده در طول بحران قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن در کانون توجه است. خاموش کردن کسب و کار نیز به معنی دولت درآمد مالیاتی را یک ضربه عظیم.

“آنها باید برای قرار دادن انگشت شست خود را در این سد در حال حاضر. اما که در حال رفتن به می آیند احساساتی و بیش از آن به علت سردرد” Chabria گفت.

کومو می گوید: دولت خود را 10 میلیارد دلار به 15 میلیارد دلار بودجه سوراخ به دلیل همه گیر و می گوید دولت فدرال را به گام تا با کمک های مالی.

“چگونه می توانم به شما تظاهر کنید که پرداختن به این بحران هنگامی که شما گرسنه هستید به دولت و دولت های محلی?” کومو گفت: قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام.

هوارد گفت: بلندی مالی بحران می افزاید: به دشوار پویا فرمانداران باید با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که آنها نیاز به در تکیه می کنند برای میلیاردها پول کمک مالی.

“همه فرمانداران مقابله با آن دوراهی,” او گفت:. “حتی اگر آنها بسیار علاقه رئیس جمهور آنها متوجه وجود دارد که فدرال کمک آنها می خواهم برای دیدن آینده راه خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>