در یک زمان از همه گیر تلویزیون پزشکان خوب بکار بردن رشد نفوذ است. این است که چیز خوبی ؟

Wمرغ سابقه بیماری همه گیر کوروناویروس نوشته شده است, مردم را به یاد داشته باشید زباله به اندازه واقعی. ما به یاد داشته باشید جمهور تهمت غرق در افکار با صدای بلند در مورد تزریق آمریکایی ها با مواد ضد عفونی کننده; روانشناس فیل مک گرا—تلویزیون های دکتر فیل—استدلال در برابر این مستند در سراسر کشور بر این اساس است که مردم از سیگار حوادث خودرو و غرق شدگی و در عین حال ما را تعطیل نمی کشور را برای کسانی; و Dr. Mehmet Oz ظاهری به مدافع که دو یا سه درصد افزایش در میزان مرگ و میر (که می تواند معادل برخی از 8-9 میلیون آمریکایی زندگی از دست داده) نمی تواند چنین بد تجارت برای بازگشایی مدارس است.

اما ما را به یاد داشته باشید بیش از حد مردم که بدست آن بیشتر مناسب: دکتر-روزنامه نگاران که معمولا بازی نقش حمایت در شبکه و کابل خبری و در حال حاضر تبدیل نوازندگان برجسته. برای بخشی بهتر از دو ماه هر شب برنامه های خبری و round-the-clock کابل کرایه تبدیل شده اند همه coronavirus در همه زمان ها و خبرنگاران با M. D. s را به طور موثر تبدیل شدن به بالین پزشکان به یک ملت و خدمت به 328 میلیون آمریکایی.

این پدیده شده است خود را در فرم عجیب و غریب پزشکی از راه دور—و نه یک زوم جلسات که خانه نشین آمریکایی ها داشتن با GPs خود را و متخصصان و روانشناسان اما ملی, گروه درمانی, زندگی جریان روزانه از TV studios از این زمینه از منبر مطبوعاتی کاخ سفید ، پزشکان آن را دوست دارم یا نه, در حال حاضر یک اتاق انتظار که پر از جمعیت یک ملت و کار آنها این است که یک commensurately پیچیده یکی.

“من درک می کنم که مردم خارج وجود دارد به گوش دادن به من و من به دکتر می گوید:” دکتر جان تورس, متخصص طب اورژانس و NBC پزشکی خبرنگار. “من خیلی سعی کنید به درک که این فقط یک تظاهر فیزیکی از coronavirus که من در حال کار با. وجود ذهنی تجلی بیش از حد.”

“حقیقت این است که واقعا مهم است در حال حاضر می گوید:” دکتر سانجی گوپتا جراح مغز و اعصاب و رئیس پزشکی خبرنگار سی ان ان. “من احساس می کنم به عنوان یک پزشک وجود دارد و شما واقعا باید به مردم خبر بد اما شما می خواهید به انجام آن را در یک بسیار همدلانه راه است. من مانند قرض گرفتن از مایا آنجلو ایده: همیشه آنچه به شما می گویند آن است که چگونه شما مردم را احساس می کنم.”

اما سوال مطرح شده در مورد بسیار متفاوت ضرورت است که سه حرفه های مختلف در بازی: پزشک, روزنامه نگار, تلویزیون شخصیت. در مورد قدرت یک نظر رفته وری است که می تواند گمراه کردن مخاطبان گاهی اوقات به گرفتن شانس آنها شایسته نیست ، حتی در مورد اینکه آیا تلویزیون پزشکان باید در کسب و کار برخلاف این ملت خلق و خوی در تمام یا باید به جای آن فقط به خدمت حقایق اضافی و بدون هر گونه روحیه دهنده و یا آرامش.

“Walter Cronkite در نظر گرفته شد مورد اعتماد ترین آمریکایی زمانی که او یک لنگر و او را همیشه با پایان و که راه آن است” می گوید: “توماس کوپر استاد اخلاق حرفه ای رسانه ای در کالج امرسون بوستون. “وجود دارد که تقریبا پاپی صدور است که مردم می خواهند در عصر عدم قطعیت است. تمام آن چیزی است که مخاطبان به دنبال از تلویزیون پزشکان در حال حاضر.”

اما می توانید تلویزیون پزشکان انجام این کار—و باید از آنها حتی امتحان کنید ؟

بقراط سلسله مراتب

انجمن پزشکی آمریکا (AMA) نه احمق اطراف وقتی که می آید به پزشکان عبور از خط از بررسی اتاق به اتاق سبز. در حالی که این سازمان تحمل تلویزیون بگذرانند قانون اساسی و آیین نامه شامل بخش های گسترده ای تنظیم جلو استانداردهای اخلاقی اعضای خود را قرار است برای دیدار با زمانی که آنها در مقابل یک دوربین. برخی از راهنمایی است anodyne مسائل: تلاش برای دقت; شامل هر دو مزایا و خطرات در بحث درمان; خودداری از ساخت تشخيصهای بالينی از چهره های عمومی و همیشه به یاد داشته باشید شما یک دکتر و روزنامه نگار دوم.

اما AMA بیشتر خاص بیش از حد ارائه راهنمایی های مناسب به روش های مختلف انواع مختلفی از پزشکان تعامل با رسانه ها—رئیس آژانس فدرال که ارائه گاه به گاه کنفرانس های مطبوعاتی; دانشگاه محقق است که به طور منظم با نزدیک شدن توسط رسانه ها برای اظهار نظر و نقل قول; دکتر که همچنین یک روز میزبان بحث نشان می دهد.

در زمان بیماری همه گیر, Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دکتر دبورا Birx کاخ سفید Coronavirus پاسخ هماهنگ هستند و هر دو بصورتی پایدار و محکم در اولین AMA سه دسته. آنها تبدیل شده اند در میان آشکار ترین چهره همه گیر پاسخ.

Fauci به طور خاص می گوید کوپر است “نام خانواده و نوع شخصیت که [آمریکایی ها] می خواهید به صرف شب با بیش از میز شام.”

“من واقعا معتقدم که او یک قهرمان است می گوید:” دن Fagin استاد روزنامه نگاری علم در دانشگاه نیویورک و نویسنده برنده جایزه پولیتزر کتاب Toms در رودخانه.

اما قهرمانان را kryptonite و در موارد Fauci و Birx که می آید در صورت از خدمت در لذت بردن از رئیس جمهور—رئیس جمهور چه کسی را تحمل نمی کند تناقض هست. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه می شود ضد عفونی کننده و نور ماوراء بنفش به عنوان درمان برای COVID-19 در مارس 23 کنفرانس مطبوعاتی دوربین مخفی Birx در کنار اتاق مطبوعات به دنبال به عنوان اگر او امیدوار طبقه را فرو برد و او را تا. Fauci است را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادات در هر بویژه راه هر چند او قطعا نه تایید آنها. اما تلویزیون پزشکان که در خدمت لذت بردن از خود را در شبکه و در آغوش متمم اول قانون اساسی هستند آزادتر به آنچه آنها را انتخاب کنید و در مورد سیاست های دولتی.

که کاهش هر دو روش. شبکه های تلویزیونی خود را تعصبات ایدئولوژیک و چه چیزی را به عنوان واقعیت در یک شبکه است که اغلب دیده می شود به عنوان داستان با بینندگان دیگر—به خصوص در کابل, اخبار جنگ. از سوی دیگر بحث قوی همواره یک ستون مرکزی آمریکا روزنامه نگاری. در هر صورت تلویزیون پزشکان بهره مند شوند.

“من فکر می کنم گاهی اوقات [پزشکان] که در خدمات عمومی بخشی از این کمی گیر می گوید:” گوپتا. “آنها خودشان مصون سازی در این, و من آنها را احساس کنید. اما من لازم نیست که به پرچین. بنابراین هنگامی که چیزی اشتباه است وقتی کسی می گوید ما باید مطالعه و بررسی اینکه آیا یک ضد عفونی کننده است که با این نسخهها کار بر روی یک سطح کار می کنند در بدن [من می] می گویند آن را به وضوح ” نه. ما نیازی به مطالعه این. ما می دانیم که پاسخ به این.'”

نخ سوزن

یکی از مهم ترین قطعات تلویزیون, دکتر, کار مدیریت نه تنها اطلاعات است که آنها را مجبور به تحویل اما تاثیر آن بر بیننده است. در اوایل coronavirus اپیدمی جان LaPook, متخصص گوارش و رئیس پزشکی خبرنگار CBS انجام یک مصاحبه با یک متخصص بیماری های عفونی از دانشگاه جانز هاپکینز. LaPook ذکر شده نیاز به ارائه عمومی برخی از کلمات آسایش و یا تشویق در طول زمان ترسناک. خود را مهمان پاسخ داد که بود که نقش خود را که او به نمایندگی از ادارات بهداشت عمومی و نه بخش عمومی اطمینان. هنوز LaPook و دیگران حفظ کند که این مهم به اعتصاب تعادل بین واقعیت سرد و محتاط و خوش بینی و بین مخاطبان احساس بهتر و موجب ترس در روشنایی آنها. روزنامه نگاران ممکن است مجبور به پاسخ به یک احساسی رئیس جمهور, اما آنها را به پاسخ به بینندگان که باید مقدار زیادی از کانال های دیگر را انتخاب کنید اگر تلویزیون دکتر, آنها در حال تماشای برگ های آنها را افسرده.

“شما می خواهید به مردم بگویید, ‘من می دانم که ما همه نگران اما این را باید یک شروع, میانه و پایان” می گوید: “LaPook. کلید در آن موارد است که اغلب مردم با دادن اطلاعات عملی—روش های آنها را تصاحب می تواند یک بیت از آژانس از ویروس. “هیچ کس دوست دارد به احساس خارج از کنترل پس شما بحث در مورد چیزهایی که مردم می توانند انجام دهند—اجتماعی فاصله و عطسه به خم کردن بازوی خود را،”

برای تورس دنباله ای که در آن اخبار و مشاوره های ارائه شده باعث می شود تفاوت. “یکی از چیزهایی که ما آموخت [در دانشکده پزشکی] هنگامی که [ما] می گویند که کلمه “سرطان” بیماران نمی خواهید برای گوش دادن به تنها چیزی که ما را به می گویند. بنابراین شما تمام اطلاعات به جلو و سپس شما به آنها بگویید به این دلیل که شما در حال دادن اطلاعات آنها,” او می گوید. “تا حدودی این همان چیزی اینجا. آن را مانند, ” هی, من قصد دارم به شما برخی از اطلاعات و در اینجا چگونه شما می توانید از آن استفاده کنید.’ سپس شما به آنها بگویید پیامدهای اگر آنها نمی کنند.”

Fagin یک روزنامه نگار برای اولین بار آخرین و همیشه موافق نیست با چنین blunt-به-لبه های رویکرد به اخبار بد. “واقعیت این است گاهی واقعا افتضاح و کار ما این است که به تصویر کشیدن آن awfulness” او می گوید. “بهترین سلامت روزنامه نگاران باید به خود گفت:” چه نزدیک ترین تصویر از واقعیت من می توانم دریافت کنم ؟ و اگر آن اتفاق می افتد به امیدوار بزرگ است. اگر آن اتفاق می افتد به طرز وحشیانه ای تلخ من متاسفم اما این تنها راه آن است.'”

این دقیقا همان پیامی است که باید به تدریس در مدارس روزنامه نگاری اما همانطور که با بسیاری از چیزهای دیگر, آنچه باید—و—تدریس در مدارس اغلب اجرا می شود و با صدا غذا خوردن به یک مسیه خارج از واقعیت است. تلویزیون دکتر, هرگز دقیقا همان چیزی که به عنوان یک خالص و روزنامه نگار و نه لزوما بد است. در این بیماری همه گیر حقایق سخت خدمت بدون یک ظرف سمت امید خواهد بود بیش از حد به درخواست اکثر آمریکایی ها به خرس. مجازات وجود دارد پرداخت می شود و برای گرفتن کارهای اشتباه—به عنوان دکتر. اوز و فیل آموخته است. اما مجازات وجود دارد بیش از حد برای به خاطر سپردن است که مخاطبان انسان هستند و انسان ها نیاز به کمک به حرکت بار بد.

“من همیشه سعی کنید به ذکر است که ما در حال رفتن را از طریق این” گوپتا می گوید. “اما برای دوره بعد از زمان که می گذرد نیاز به راه های مختلف زندگی” است. همچنین رفتن به نیاز به یک کمی ملی دست نگه داشتن از پزشکان در یک موقعیت برای ارائه آن است.

نوشتن به جفری Kluger در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>