مهاجرت ملت فیلمسازان شکستن Netflix Docuseries' قوی ترین لحظات

مهاجرت ملت, منادی زمان تلویزیون منتقد جودی برمن به عنوان "مهم ترین نشان می دهد:" از سال 2020 ارائه الهامی نگا

توسط PATRIS-FUN در 14 مرداد 1399

مهاجرت ملت, منادی زمان تلویزیون منتقد جودی برمن به عنوان "مهم ترین نشان می دهد:" از سال 2020 ارائه الهامی نگاهی به عملکرد داخلی مهاجرت و گمرک (ICE) افسران و همچنین گرفتاری بسیاری از افراد گرفتار در وب از تناقضات است که باعث می شود تا ایالات متحده مهاجرت سیستم.

شش-بخش docuseries ورود در Netflix بکشد Aug. 3 یک دلخراش یادآوری است که همیشه در حال تغییر سیاست های مهاجرتی در آمریکا اغلب ترک کل خانواده های شناور—عاطفی و جسمی. پس داستان از مهاجران از سراسر جهان در تلاش برای ساختن زندگی خود را در ایالات متحده و با تعبیه یخ عوامل آنها به عنوان اجرای سیاست های مهاجرتی, فیلم سازان, Christina Clusiau و Shaul شوارتس ارائه نگاه یک سیستم است که به طور معمول پنهان از دید عموم.

به عنوان یک آژانس یخ اولویت منتقل کرده اند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017 آورده و در یک خط دستور در مهاجرت. اگر چه این سازمان ادعا تنها پس از رفتن و اخراج مهاجران که تا به حال مرتکب جرائم جدی این فیلم وارد شده توسط Clusiau و شوارتز نشان می دهد لحظات هنگامی که ماموران در حال تشویق به تعرض به عنوان بسیاری از مهاجران به عنوان آنها می توانند بدون توجه به آنچه در میان بسیاری دیگر از تکان دهنده و به طور بالقوه اقدامات غیر قانونی از جمله بخش هایی که یخ عوامل نادرست را شناسایی و به عنوان "پلیس" و گمراه مهاجران در مورد آنچه که حقوق آنها. فیلمسازان صحبت به زمان برای شکستن روند فیلمبرداری برخی از قدرتمند ترین و اغلب لحظات دلخراش از سری.

خواستار بازداشت "وثائق"

حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

یک صحنه در اوایل مهاجرت ملت مجموعه تعجب آور نوار چقدر یخ عوامل را در رفتن به نشان می دهد در دوربین مورد واقعیت از شغل خود. به عنوان فیلمسازان در حال گوش دادن به یک سرپرست می گوید یک افسر بیش از بلندگو "شروع به مصرف وثائق ، من نمی مراقبت از آنچه شما انجام, اما را در حداقل دو نفر است."

یخ عوامل نشان داده شده و سپس دستگیری دو "وثائق"—یک اصطلاح آژانس استفاده برای اشاره به دستگیری مهاجران مستند نشده که خود را از هدف در نظر گرفته شده اند اغلب مرتکب هیچ جرم و به طور معمول گرفتار غافل. با توجه به فیلمسازان که لحظه تجسم یخ اخلاق و نشان داد که این سازمان ماموریت واقعی اغلب حرکت از آنچه آن را علنا ادعا می کند به انجام—دستگیری مهاجران مستند نشده که می خواستم برای جنایات.

"که اتفاق می افتد در همه زمان ها" شوارتز می گوید زمان از دستورات او شنیده ام بیش از بلندگو. "این واقعیت روز به روز در یخ. نبود یک لحظه جدا. هنگامی که چکمه بر روی زمین احساس راحتی صحبت کردن با ما رو بسیار واقعی زیرچشمی نگاه کردن به آنچه در آن بود."

Clusiau اضافه شده که یخ عوامل که در حال حاضر کار را به انجام برسانند مغلوب ساختن پیشی جستن اداره مهاجرت اهداف معنی نیست که "تفرقه یا پلاریزه" با ساخت چنین نظرات در مورد مهاجران که ناخواسته تبدیل به اهداف.

"این فقط بخشی از ماهیت آنچه که آنها انجام روزانه" او می گوید.

لحظاتی که در آن یخ و ماموران مرزبانی صحبت کردن کاف هستند فلفلی در سراسر مجموعه و فیلمسازان به طور معمول اجازه دهید آن صحنه برای خود صحبت می کنند. (نیویورک تایمز اخیرا گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال جلوگیری از این سری منتشر شده قبل از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.) پرده لحظات نشان دادن اغلب بسیار متناقض طبیعت از افسران شغل. در خصوص صحنه دلخراش نسبت به پایان این سری یک عامل با گشت مرزی را جستجو تروما و واحد امداد و نجات (BORSTAR) می دهد کمک های پزشکی به یک مهاجر او می آید در سراسر در صحرا در نزدیکی توسان Ariz., که خشک و درد و رنج از چندین آسیب. اگر چه این عامل است که آرام در مراقبت از مرد و پس از او انجام شود او می گوید یک همکار چقدر لذت او کمک گشت مرزی با دغدغه مهاجران.

"لحظه ای که خیلی جالب بود برای دیدن آنها را تغییر کلاه مانند این که" شوارتز می گوید. "شما را دیدم مهربانی و انسانیت اما برای گشت مرزی است کار خود را به گرفتن مردم است. به عنوان آمبولانس ترک آنها چیت چت میان خود را در مورد چگونه آنها را تعقیب مردم همه زمان ها است."

از بازداشت یک مهاجر unravels زندگی بسیاری از

حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

در قلب مهاجرت ملت هستند و داستان های به اشتراک گذاشته شده توسط مهاجران گرفتار در درون یک سیستم سخت گیرانه که در آن تغییر مداوم سیاست های اغلب حس را به افراد بیشتر تحت تاثیر آنها است. ما در دیدار با پدر (تصویر بالا با پسر خود) دست به دستبند و زنجیر که گریه می کند وقتی که او در مورد چگونه یخ جدا شده او را از 3 سال. ما می بینیم یک زن مسن تبعید پس از بازداشت توسط یخ برای بیش از یک سال پس تلاش خود را به دنبال پناهندگی در آمریکا پس از MS-13 سعی کردم به زور با او ازدواج نوه.

یک داستان گستراند که در طول دوره از این سری است که از مردی به نام برناردو یک مهاجر از گواتمالا که باقی مانده از او جدا پسر وقتی که آنها آمدند به ایالات متحده حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به پایان رسید, خود, خانواده, جدایی سیاست. در حالی که برنارد ماند در بازداشت پسرش امیلیو منتشر شد به عمه اش یک مهاجر مستند نشده, زندگی در آمریکا به دام افتاده برای ماه بدون اینکه قادر به دیدن خانواده اش, Bernardo این وضعیت باعث درد برای بسیاری از مردم است. امیلیو مبارزات به جا و احساس شدیدی به عمه اش که در حال شکل گرفتن در فشار اضافی به دنبال بعد از او. ما برنارد همسر ربکا که ماندند در گواتمالا با کودکان دیگر از نا امید به محزون بیش از این وضعیت است.

"اگر من تا به حال شناخته شده آنها برای جدا کردن من از من پسر من هرگز چپ کشور من به دلیل آن لطمه می زند, زیادی," برنارد می گوید فیلمسازان از طریق اشک هنگامی که او برای اولین بار آنها را ملاقات. "حتی بهترین مرد گریه می کند در مورد جدا شدن از فرزند خود به خاطر ما و قلب ما عشق ما خانواده است."

برنارد داستان ایستاده بود به این فیلمسازان به عنوان یک مثال از اینکه چگونه "مردم واقعا خسته با یک تصادفی سیستم بی رحم."

"بودن در بازداشت نمی دانستند چه خبر است در خارج نداشتن منابع برای مبارزه با مورد خود را از داخل آن را می پوشد شما را" Clusiau می گوید. "در زمان او می خواست به رها کردن. اما او این کار را نکرد. او نگه داشتم."

بی اندازه روانی تلفات از برزخ

حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

به عنوان این سری نشان می دهد در حال حرکت بین بازداشت مراکز و خانه های مردم در سراسر کشور افراد اغلب احساس درد در حالی که در گیر یک بازی انتظار آغاز شده توسط یخ و مقامات اداره مهاجرت و گاهی به صورت هدفمند. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا در حالی که آن را سخت رویکرد در دستگیری مهاجران و جدا کردن والدین از فرزندان خود را بخشی از یک تلاش برای جلوگیری از دیگران از مهاجرت به ایالات متحده حداقل یک یخ عامل بالند در دوربین است که کودکان از پدر و مادر خود خواهد بود یک بازدارنده است.

"بسیاری از این سیاست ها و این قوانین هستند ذاتا نامطلوب و یا آنها طراحی شده بود که راهی برای نصب و ترس مردم را بیشتر به رفتن به سایه" Clusiau می گوید.

و اگر چه سرنوشت خود را بیشتر از دست مهاجران به دام افتاده در داخل سیستم اغلب سرزنش خود را برای شرایط خود را. Clusiau به یاد می آورد صحبت با امیلیو برناردو پسر که منتشر شد به زندگی با عمه اش: "او فکر کرد که آن را تقصیر او بود که او و پدرش از هم جدا شدند. من فقط به یاد داشته باشید که چنین سنگین ترین چیزی که برای یک دختر 14 ساله به خرس. فکر کردن که این تقصیر او بود هنگامی که ما می دانیم در واقع این درست نیست."

داستان دیگری است که از یک زن به نام دبورا یک پناهنده از اوگاندا که به طور قانونی اعمال می شود برای اجازه را به کودکان خود به ایالات متحده در یک مورد باقی مانده که گیر برای سال قبل از آنها مجاز به پیوستن به او—در بخشی به دلیل فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای کاهش اسکان مجدد پناهندگان در ایالات متحده آمریکا

"با من در مورد آنها به من قول بده که من قادر خواهید بود به فرزندان من در عرض یک سال یا حتی کمتر اما آنها در اینجا نیست با من" دبورا می گوید او همچنان او را صبر کنید.

Clusiau تصریح میکند که در بیش از پنج سال آن را در زمان برای دبورا کودکان به ارمغان آورد به ایالات متحده آمریکا, آنها یک مادر حاضر است. "این همه در گیر اداری," او می گوید. "در میان فرزندان او در حال رشد هستند."

زمانی که در ایالات متحده مهاجران در حال بهره برداری برای کار

Netflix

قسمت دیگری از مهاجرت کشور نشان می دهد که چگونه مسائل مهاجرت تقاطع با نیروی کار است. پس از چیدن در یک الگوی از مهاجران در حال حرکت به شهرهای آسیب دیده از بلایای طبیعی به پیدا کردن کار فیلمسازان سفر به شهر پاناما ، در ماه های پس از طوفان مایکل در سال 2018 که در آن بسیاری از کارگران مهاجر فرود آمد برای کمک به بازسازی شهرستان کتک.

"من فقط فکر نمی کنم ما نیروی کار اینجا بود که مسئولیت رسیدگی به آن است. ما نیاز به کمک. همه می توانم بگویم این است که من شاهد بوده ام بسیاری از مکزیکی ها" آیا Ifero یک پاناما ساکن شهرستان می گوید فیلمسازان. "آیا یا نه آنها قانونی و غیر قانونی به عنوان طولانی به عنوان آنها به من کیفیت کار آنها عاشق زندگی می کنند بیش از حد. من به آنها خوش آمد."

در حالی که کارگران مهاجر' مسکونی وضعیت را خسته نکنید Ifero و ساکنان دیگر که مورد نیاز خانه های خود را تعمیر پس از طوفان را مبهم حقوقی در ایالات متحده درب باز برای شرکت های پیمانکاری به استفاده از کارگران این مجموعه را نشان می دهد. فیلمسازان به دنبال یک گروه به نام انعطاف پذیری نیروی که سازماندهی برای مهاجرت از حقوق کارگران و کمک می کند تا کارگران مهاجر تقاضا نکردن پرداخت. در پاناما سیتی یک شرکت به نام Winterfell ساخت و ساز متعلق به شهرستان خلیج کمیسر تامی هام شد و متهم به پرداخت پول به چند مهاجر مستند نشده کارگران را استخدام برای تعمیر خانه پس از طوفان مایکل.

انعطاف پذیری نیروی سازمان یافته Winterfell کارگران ساختمانی و دراماتیک صحنه جمع آوری چندین مهاجر کارگران با هم به تلاش برای مقابله با هام در خانه اش به تقاضای پرداخت هزاران دلار است. (هام گفت: فیلمسازان که هیچ یک از کارگران به طور مستقیم در استخدام و پيمانكاران فرعي بودند در واقع مسئول پرداخت کارگران). در حالی که هام جواب نمی درب در, دوربین, بسیج کارگران مهاجر نشان می دهد که قدرت همبستگی خود را.

"آنها رفت و آنها نمی دانند کسی و در پایان بسیاری از آنها احساس قدرت" Clusiau می گوید. "جالب بود به تماشای آنها را سازماندهی کنند."

قدرت مردمی و سازماندهی

حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

یخ عوامل حفظ است که آنها به سادگی انجام سفارشات آمدن از بالا. به عنوان این سری را نشان می دهد, سازمان, کار در برابر یک دولت توزیع کردن این قوانین می تواند احساس مانند یک نبرد دشوار با هیچ پایان. اما مردمی سازمان با تمرکز بر چگونه آنها می توانند زندگی مهاجران آسان تر در جوامع خود هستند و قادر به پیدا کردن موفقیت های محلی است.

این سری معرفی بینندگان به استفانیا Arteaga مهاجرت و حقوق سازمان که به آمریکا به عنوان یک کودک از السالوادور که به طور معمول قرار می دهد و خودش را در معرض خطر برای حمایت از حقوق مهاجران در شارلوت, N. C. منطقه است. به طور خاص ارتیگا نشان داده شده است که مبارزه در برابر یخ را 287(گرم) برنامه ای که اجازه می دهد تا وزارت امنیت داخلی به تیم با دولت و یا سازمان های اجرای قانون محلی و اجازه می دهد آنها را به انجام کار ماموران فدرال و اجرای آن در منطقه شارلوت. او لابی برای انتخابات شهرستان کلانتر که وعده داده است برای پایان دادن به این برنامه.

فیلمسازان به دنبال ارتیگا به عنوان او در برابر پلیس در موارد متعدد. فیلمبرداری بر روی تلفن خود را, او می پرسد روشن سوال که ماموران در حال تلاش برای بازداشت مهاجران. "چه نوع از عملیات این است ؟ شما در حال مخفی بنابراین ما فقط تلاش برای مطمئن شوید که ما می دانیم که در خیابان های ما," او می گوید به یک افسر به عنوان او تلاش می کند به جلوگیری از او.

"استفانیا او یک نیروی" Clusiau می گوید. "او متوجه 287(گرم) برنامه چیزی بود که آنها واقعا می تواند فشار علیه آنها انجام داد. آنها تا به حال یک مسئله آنها واقعا می تواند در پشت ایستاده."

در یکی از سرد برخورد ارتیگا پخش زنده از یک صحنه که در آن افسران از بینام و خودرو در حال تلاش برای بازداشت های متعدد مهاجران. آنها حاضر به پاسخ به سوالات خود را. به عنوان ون می کشد دور ارتیگا افزود: "من یک کمی تکان داد. من صادقانه باشد من واقعا ترسیده سمت راست وجود دارد. شما هرگز نمی دانید."

ارتیگا تلاش پرداخت می شود—پس از تحلیف در سال 2018, Mecklenburg County Sheriff گری McFadden با ارسال نامه ای به یخ برای جلوگیری از این شهرستان مشارکت در 287(گرم) برنامه است.

"برای مهاجرت طرفداران این چند سال اخیر بوده است فوق العاده سخت" شوارتز می گوید. "زمانی که شما صرف زمان زیادی را در این سیستم های شکسته, شما تمایل به از دست دادن امید است. اما او تجسم چیزی که شگفت انگیز در مورد دموکراسی. او ایجاد این مقاومت مواجه و قرار دادن خودش در وسط آن است. وجود دارد چیزی است که باید گفت در مورد آن."

نوشتن به Mahita Gajanan در mahita.gajanan@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im