رئیس صندوق بین المللی پول می گوید: انگلیس باید به دنبال دیگر Brexit انتقال

بریتانیا باید بپرسید برای یک فرمت به آن پست-Brexit دوره گذار برای کاهش عدم قطعیت در زمانی که اقتصاد جهانی با چکش توسط coronavirus همه گیر سر از صندوق بین المللی پول گفت.

“آن را دشوار است به آن است. اجازه دهید آن را سخت تر” Kristalina Georgieva گفت: رادیو بی بی سی در نظر پخش در روز پنج شنبه.

“توصیه من خواهد بود به دنبال راه هایی که این عنصر عدم اطمینان کاهش می یابد در منافع همه از انگلیس از اتحادیه اروپا و کل جهان است.”

دوره گذار است که با توجه به پایان on Dec. 31 و موانع صادرات و واردات خواهد شد تا اگر یک تجارت جدید به توافق رسیده است پس از آن یک چالش است که ساخته شده است سخت تر توسط coronavirus بحران است.

Georgieva صحبت شد بعد از صندوق بین المللی پول روز سه شنبه هشدار داد که اقتصاد جهان است عنوان آن شدیدترین رکود در این سال پس از رکود بزرگ دهه 1930 ،

در مصاحبه با بی بی سی صندوق بین المللی پول مدیر عامل ستایش اورژانس اقدامات انجام شده توسط بریتانیا به وزارت مالیه و بانک مرکزی انگلستان که به او گفته شده بود “اولیه” و به خوبی هماهنگ شده است.

“است که بسیار قوی بسته از اقدامات کمک انگلستان ، اما با توجه به بریتانیا نقش قابل ملاحظه در اقتصاد جهانی آن را در واقع کمک به هر کس” Georgieva گفت.

دولت با افزایش هزینه و کاهش مالیات در اقدامات که بریتانیا دفتر بودجه برآورد هزینه 100 میلیارد پوند ($125 میلیارد دلار). آن را نیز ارائه تضمین برای 330 میلیارد پوند از شرکت وام.

دولت بریتانیا گفته است که بی علاقه در یک فرمت, و این موضع ادامه داد: در روز پنج شنبه. یک سخنگوی دفتر نخست وزیر گفت: این امر نه برای درخواست تمدید و نه توافق به یک اگر اتحادیه اروپا خواسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>