‘من مشتاق به دریافت و رقابت’: شهروندان ارشد هنوز برنامه ای برای بازی در سفر سافتبال مسابقات در طول COVID-19 همه گیر

Wبد راجرز مدیر ارشد سافتبال مسابقات برنامه ریزی شده را در اوایل ماه ژوئن در Columbia Mo. خواهد شد میزبانی یک رویداد است که به نظر می رسد ذاتا خطرناک است. در میان COVID-19 گیر شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک متخصص سلامت که فکر می کند یک گردهمایی از 60 تیم از کشورهای مختلف با بازیکنان در محدوده سنی 40 تا 70 ساله و یک ایده خوب است. داده ها نمی تواند واضح تر: آمریکایی های قدیمی تر هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا به رنج می برند عواقب کشنده این بیماری ناشی از رمان coronavirus.

اما راجرز که همچنین با توجه به بازی با 65-و-بیش از کانزاس سیتی کودکان و نوجوانان در میسوری باز نیست و صرف زمان زیادی نگرانی در مورد مشکلات بالقوه خود رویداد. او می گوید این رویداد را باید چندین اقدامات ایمنی در محل مانند پوشش صورت برای خشکشویی و داوران و اجباری اجتماعی فاصله در dugouts.

“من اصلا عصبی می گوید:” راجرز, 67, که مسئول میسوری باز برای برخی از 15 سال است. “اما من مشتاق به دریافت و رقابت و بازی و bullsh*t با بچه ها.”

به عنوان پناهگاه در محل سفارشات منقضی سراسر کشور و بسیاری از ایالت ها به تدریج شروع اقتصادی بازگشایی روند بسیاری از ارشد و سافتبال بازیکنان آماده هستند تا به دور از پایگاه های دوباره. راجرز می گوید که او تا به حال به نوبه خود به دور حدود 10 تیم از میسوری باز است که میله میله برای اولین بار در سطح ملی در مسابقات تحریم ارشد و سافتبال (persian) ایالات متحده آمریکا برای بازگشت از COVID-19 شیوع.

پس از هفته ها در انزوا افراد مسن تر که بازی در حال خارش به تجربه برخی از رفاقت. برخی از 30,000 سالمندان در سراسر کشور بازی مسابقات در سطح بیسبال دارای توپ نرم, با توجه به ارشد و سافتبال ایالات متحده آمریکا و حدود 1.5 میلیون آمریکایی بیش از 50 بازی بازی تفریحی در کلیسا لیگ نوار لیگ ها و دیگر رسانه های محلی.

“وجود دارد که خیلی بیشتر نگران coronavirus از من می گوید:” راجرز. “من قصد دارم به دقت و توجه. من قصد ندارم به دستگیره های درب و یا سافتبال. اما من احساس می کنم نسبتا امن است. من در بهداشت مناسب و معقول. من هرگز دود تا ریه ها من نمی f می خواهم تا من را در کاهش خطر ابتلا به ذات الریه و آن نوع از همه چیز.”

ارشد و سافتبال (persian) منحصر به فرد است که آمریکا سازمانی: یک خرده فرهنگ از سالمندان ورزش جانبازان بازی چه بیشتر به عنوان یک فرد جوان بازی. اما مملو عمل تعادل در بازگشایی یک ورزش طاقچه مانند ارشد و سافتبال در طول COVID-19 همه گیر خواهد حلقه آشنا برای هر کسب و کار در سراسر کشور است. برای بسیاری از سالمندان مسابقات مانند میسوری باز نشان دهنده مقدار مورد نیاز بازگشت به حالت عادی. به علاوه دیگر سافت بال همچنان در قفسه اقتصادی فوریت به مجلس رویدادهای رشد می کند بالاتر است.

“حتی در ارشد و سافتبال (persian) می گوید:” دارل Pinkerton, 80 که موفق 65-و-و 70-و-بیش از تیم های مستقر در اوکلاهما و آرکانزاس “بسیاری از آن است که در مورد پول است.”

ارشد و سافتبال ایالات متحده آمریکا یک 501 c(4) مالیات معاف “اجتماعی سازمان بهزیستی کشور” تولید بیش از $2.2 میلیون دلار درآمد در سال 2018 با توجه به آن های اخیر تشکیل پرونده مالیاتی و هزینه برای ورود به این ایالت میسوری باز است 400 دلار در هر تیم. شهرستانها نیاز به درآمد است که آمده است همراه با 60 تیم رویداد ورزشی و هتل ها خوشحال هستند به میزبان بازیکنان است که نمایندگی تیم از 10 کشورهای مختلف از جمله آرکانزاس, ایندیانا, مینه سوتا است.

وزن در حوادث مانند میسوری باز است مشتری خود را پایه: گروه سنی بیشتر به عنوان خطر مرگ ناشی از این بیماری است. (هفت 70-و-بیش از تیم های ثبت نام شده به بازی در ماه ژوئن مسابقات است. میسوری را پناهگاه در محل سفارش تمام شده در مارس 3). در حالی که سافتبال است به دور از کامل-تماس ورزشی, برچسب زدن در basepaths بخشی از بازی و برخورد در این زمینه غیر ممکن است برای پیش بینی. حسن نیت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و وعده به پاکسازی softballs تنها می تواند انجام این کار بسیار برای جلوگیری از پتانسیل گسترش COVID-19.

حرفه ای بیس بال نمی خواهد بازگشت بدون تست مکرر از بسیار بازیکنان جوان که بسیار بیشتر احتمال دارد به بازیابی از COVID-19. اما یک رویداد تازه برای شهروندان ارشد است که میله میله به شروع بدون COVID-19 آزمون و کارشناسان بهداشت عمومی نگران هستند.

“این نوع از boggles ذهن من می گوید:” آرتور کاپلان مدیر بخش اخلاق پزشکی در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی که مشاوره با شهرداران سراسر کشور در امن بازگشایی ورزش های محلی. “این مسئول چیزی که به انجام است.”

سالمندان, اما, اصرار بر بازی توپ را در مکان های که در آن اجازه می دهد. این آخر هفته روز یادبود شهر تپه چشمه Ariz., میزبانی 27-ارشد تیم سافتبال بانوان مسابقات با اجتماعی فاصله و قوانین مانند بدون تف و هیچ دانه آفتابگردان; آریزونا اقامت در خانه سفارش منقضی شده ممکن است 15. حداقل یک تیم آمد از هر دو ایالت کالیفرنیا و لاس وگاس. بازیکنان به نشانه چشم پوشی: “من درک خطر در ارتباط با COVID-19 موافقم و به دنبال همه دستورالعمل ها و قوانین مندرج به اجرا اجتماعی فاصله” آن را بخوانید. “من اعتراف که من بیمار و به دانش من من شده اند در معرض هر کسی با COVID-19 ظرف دو هفته گذشته.”

اخیر دستورالعمل CDC در جوانان, ورزش قرار دادن سفر در مسابقات “بالاترین خطر” دسته بندی داده های بالقوه خود را به عنوان یک COVID-19 بردار: کودکان و خانواده ها می تواند گرفتن این بیماری در این زمینه در یک هتل و یا در حالی که در حمل و نقل و حمل آن به جوامع خود. اگر CDC در نظر جوانان مسافرت مسابقات بالاترین خطر خطر ارشد سفر تورنمنت کردن نمودار است.

“هنگامی که آن را می شود یک بار در جامعه به مراقبت از شما باید به شما در گرفتن این بیماری هنگامی که شما به طور بالقوه به بازگشایی این بیماری به مردم نه بازی بیسبال دارای توپ نرم, من فکر می کنم شما یک مجموعه ای متفاوت از تعهدات می گوید:” کاپلان ، “من می گویند به من 70 ساله دوستان, من می دانم که شما می خواهید به بازی سافتبال با افراد خود را. من که آن را به اجتماعی بزرگ خروجی و مهم کیفیت خود را از زندگی است. به همین دلیل شما باید فقط لذت بردن از آن تابستان آینده است.”

مدیر عامل ارشد و سافتبال ایالات متحده تری Hennessy نقل از عوامل متعددی رانندگی از بازگشت از سازمان حوادث در طول بیماری همه گیر. اول خود بازیکنان هستند خواستار از سرگیری این فصل است.

“بسیاری از بازیکنان گیر در خانه های خود را برای چند ماه در حال گفت: “من می خواهم به خارج, من می خواهم به بازی” می گوید: “Hennessy, 68. و در حالی که هنسی به رسمیت می شناسد خطرات او می گوید: او می داند که تنها سه نفر از 30000 مسابقات سافتبال بازیکنان که درگذشت COVID-19. و آنها در هر حال شرایط موجود ، او پیش بینی بسیاری از مرگ و میر.

هنسی را نیز شفاف در مورد کسب و کار خود انگیزه. بسیاری از سران و سافتبال ایالات متحده آمریکا هشت کارکنان در ساکرامنتو کالیفرنیا مقر شده اند furloughed در طول بیماری همه گیر. “مهم نیست که چه نوع از کسب و کار آن است که شما باید برای حفظ نوعی از جریان درآمد و یا شما در حال رفتن به یک کسب و کار می گوید:” هنسی. “این یک شخصی را به عنوان به خوبی به عنوان یک تصمیم گیری کسب و کار. شما نمی خواهید برای قرار دادن مردم در معرض خطر است. شما نمی خواهید سلامت خود را به خطر. آن را دشوار تعادل است.”

ارشد و سافتبال ایالات متحده آمریکا کشیده شده است تا مجموعه ای از دستورالعمل های ایمنی برای بازگشت. Postgame handshakes بین تیم ممنوع است. بازیکنان باید معطل کردن ستاره شرق و در پشت هر شمشیربازی در صورت لزوم برای حفظ شش پا اجتماعی فاصله. ماسک در ستاره شرق در حال تشویق, اما لازم نیست. Catchers باید خود را پوشش بینی و دهان. داوران باید از پوشیدن چهره سپر یا ماسک. وجود دارد نمی توان جمعی کوزه های آب.

وقتی پرسیده شد که برای تصویب در طول هر حرفه ای بهداشت عمومی با او مشورت در drawling تا دستورالعمل هنسی ارسال اطلاعات تماس خود Jayme Hennessy, یک پزشک پرستار در منطقه بوستون. تری هنسی گفت: او با استفاده از CDC توصیه های مربوط به اجتماعی فاصله ماسک صورت, شستن دست و ضد عفونی سطوح مشترک برای ایجاد سلامت و دستورالعمل های ایمنی. و Jayme هنسی پیوست یک کنفرانس آنلاین با داوران ارشد و مسابقات مدیران به بحث در مورد اجرای آنها.

“من به هیچ وجه یک متخصص بیماری های عفونی اپیدمیولوژی یا COVID-19,” Jayme هنسی نوشت: از طریق ایمیل به زمان. “من یک پرستار دارای مجوز پزشک و تمرین بالینی ، پدرم از من خواست برای شرکت در یک تماس را به ارائه یک دیدگاه بالینی و ارائه پیشنهادات در کاهش خطر ابتلا به بازی سافتبال در طول زمان بیماری همه گیر. من همچنین می خواهم بگویم که به عنوان یک حرفه ای پزشکی, من نمی توصیه به حرکت رو به جلو با این مسابقات داشته باشد. من نمی توانم تصور کنید که هر فرد در زمینه پزشکی خواهد بود.”

Jayme می کند باور اجتماعی فاصله اقدامات کمک خواهد کرد که کاهش انتقال است. “این ویروس می ترساند مرا” Jayme می نویسد. “همانطور که همه ما می دانیم در حال حاضر آن است که به خصوص مضر و کشنده به مردم در پدر من براکت سن. من راستش ترجیح می دهند که او در خانه ماند و قرنطینه تا زمانی که درمان های بیشتری در دسترس قرار گرفت. اما من پدر را دوست دارد و سافتبال.”

شهر کلمبیا را “راهنمایی برای کسب و کار” اجازه می دهد تا به صورت محدود تماس های ورزشی که شامل سافتبال. با توجه به سند فرستاده شده از کلمبیا پارک بخش به شهرستان را در بخش بهداشت و درمان همه میسوری باز بازیکنان “خواهد شد به نمایش در بررسی خواهد شد و باید خود را متوسط گرفته شده با مادون قرمز دماسنج.” مدیر مسابقات خواهد راجرز با این حال می گوید که اگر چه او خریداری یک مادون قرمز دماسنج برای این رویداد او نشده نهایی خود را طرح و در عین حال برای استفاده از آن. “من می تواند به اطراف و بررسی همه” راجرز می گوید. “اما این رفتن را برای همیشه.”

مایک Griggs, مدیر کلمبیا, پارک ها و تفریح بخش زمان می گوید که میسوری باز دهندگان هستند “انتظار این تیم است که در حال بیرون آمدن از دولت خواهد شد به احتمال زیاد کسانی که مردان 40 به 40-50 سال سن تیم های. که سالمندان احتمالا نمی خواهد سفر.” با توجه به میسوری باز ثبت نام ورق, اما, 42 از 60 تیم و یا 70 درصد تشکیل شده از بازیکنان 55 و بیش از. وجود 13 60-و-بیش از تیم امضا; نه از آنها 65-و-بیش و هفت نفر از آنها 70-و بیش از.

حدود 65% از این تیم ها از خارج از دولت. 70-و-بیش از تیم ها از آرکانزاس, ایلینوی, آیووا, کانزاس میسوری و نبراسکا. چهار تیم در این مسابقات از منطقه مشهد. (ایلینویز’ COVID-19 مورد گزارش شده تعداد که نزدیک است 108,000 مسیرهای پیاده روی است که تنها در نیویورک و نیوجرسی)

“اوه واقعا؟” Griggs می گوید: زمانی که من به او بگویید که 70-و-بیش از تیم های در حال ثبت نام برای این مسابقات است. “دریافت heck از اینجا. خوب است که چیزی است.”

برخی ارشد بازیکنان سافت بال احساسات متناقضی در مورد بازگشایی. مارک اسمیت FBI تحلیلگر از اوورلند پارک Kans., و یک قدرت hitter وظیفه برای اوکلاهما آثار امید میسوری باز می شود به نام خاموش.

“این واقعا خطرناک برای مردمی می گوید:” اسمیت. “ما لازم نیست که سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با این چیزی که خاموش است.” او نگران اقامت در هتل و غذا خوردن در رستوران ها و در طول مسابقه و به طور بالقوه آوردن COVID-19 خانه به همسرش که در حال حاضر مبتلا به سرطان است. “پسر, آن را فقط باعث می شود من عصبی به عنوان خام.”

چارلی مایرز بازنشسته مرکز نگهداری کارگر برای خطوط هوایی آمریکا ساخته شده است تا ذهن خود را: او به جست و خیز میسوری باز است. مایرز, 70, زندگی در نیوآرک تگزاس و پرواز به میسوری فقط به ارزش آن را به او.

“من وجود دارد به آن لذت ببرید می گوید:” مایرز یک shortstop برای ایالات متحده آمریکا پرستان, یک تیم مستقر در اوکلاهما. “باید شش پا از هم جدا پوشیدن ماسک در خارج ستاره شرق, و شما نمی توانید بیرون رفتن برای غذا خوردن خود را با تیم مانند شما به طور معمول … این فقط همان نیست.”

خود ایالات متحده آمریکا پرستان هم تیمی مایک Seraphin اما خواهد شد در نظر گرفتن یک هواپیما از تگزاس به میسوری با وجود خطرات سفر و با وجود سن و سال (71). Seraphin بازنشسته مسکونی املاک و مستغلات ارزیاب زندگی می کند که در بنبروک تگزاس فکر می کند او را تنظیم به میسوری باز محدودیت در سافتبال زمینه تماس بگیرید. “من می خواهم احتمالا گاهی اوقات فکر می کنم دو بار در مورد آن می گوید:” Seraphin. “اما ما انجام داده ایم اجتماعی فاصله بدون دست تکان دادن هیچ کلیسا نه این است که یا دیگر. من فکر می کنم از آن خواهد شد بخشی از روش های طبیعی.”

وقتی پرسیده شد که به توضیح دهد که چرا او را راحت پرواز در سراسر کشور برای خطوط سافتبال مسابقات در طول COVID-19 گیر Seraphin مکث در نظر گرفتن کلمات خود را. “چرا من؟”. “من در این گروه سنی است. اما من فکر نمی کنم من باید هر یک از زمینه مسائل ثانویه. من نمی بینم این خطر بزرگ از بیرون رفتن وجود دارد ، به طور منظم آنفولانزا در معرض خطر است. شما رانندگی در اطراف و چه کسی می داند چه اتفاقی خواهد افتاد. هیچ کس نمی داند زمانی که آنها در حال رفتن برای مردن. پس فقط برو جلو با آن است.”

نوشتن برای شان گرگوری در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>