On پنج شنبه, مارس 26 ما از خواب بیدار برای پیدا کردن یک ویدئو در گردش از یک مینیاپولیس افسر پلیس به نام درک چوین زانو بر گردن یک مرد خفگی او را به مرگ در حالی که تماشاچیان التماس او را متوقف و سه نفر دیگر از ماموران ایستاده بود و کاری نکرد. روند عزاداری جورج فلوید مرگ برانگیخته دائمی, تغییر نسلی را به جریان اصلی از نظر پلیس در امریکا است.

وقتی که من برای مینیاپولیس شورای شهر در سال 2017, من می دانستم که اداره پلیس تا به حال یک دهه سابقه ای طولانی از خشونت و تبعیض است. من بر روی پلت فرم از پلیس اصلاحات مطلع تجربه من از دیدن پلیس مداوم آزار و اذیت جوان سیاه canvassers که من با کار به عنوان یک سازمان جامعه و توسط پلیس تیراندازی از Jamar کلارک در سال 2015 که باعث شد هفته از اعتراض خارج چهارم حوزه. در سال 2017, پلیس تیراندازی از جاستین Damond بیشتر سمان پاسخگویی به عنوان یک موضوع محوری است که در مبارزات انتخاباتی سال است.

در دو سال اول در شورای عوامل متعددی باید در تقویت و زمینه برای اصلاحات. مینیاپولیس افسران پلیس به ضرب گلوله کشته و چهار نفر دیگر—تورمن Blevins تراویس اردن ماریو بنیامین و Chiasher Fong Vue—و در یک bodycam حسابرسی درخواست EMTs به متین مشکوک و دیگران با کتامين. پلیس فدراسیون حاضر به پیروی از یک بخش ممنوعیت “آموزش جنگجو” و در زمان عمدا تفرقه در مرحله نقش در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی.

من شگفت زده شده اند و سپس با چقدر دشوار و بحث برانگیز شده است به تصویب نسبتا کوچک از تغییرات بودجه است که ما را ساخته اند که حتی قطع بودجه خود را اما صرفا هدایت برخی از پیشنهاد افزایش به صندوق جدید دفتر پیشگیری از خشونت. دیگر برنامه های پیشنهادی برای تغییر راه ما پلیس برآورده شده است با سفت نهادی مقاومت است.

وزن که سابقه های سنگین به خصوص زمانی که ما یاد گرفتیم از جورج فلوید را قتل است. انباشته از غم و اندوه و خشم از سال از خشونت های پلیس آورده بود به سطح و هزاران نفر از مردم رها اجتماعی فاصله را به خیابان ها آمدند و خواهان عدالت است. مینیاپولیس پلیس تا به حال فرصتی برای فاصله خود را از درک چوین برای ابراز همدردی به یک آرام بخش حضور. به جای آنها مستقر گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به طور موثر افزایش وضعیت از اعتراض به درگیری تن به تن. روز بعد آن را روشن بود که مردم در خیابان دریاچه بودند محوری خیلی بیشتر از تعقیب چهار افسران. آنها نشان دادن خشم خود در دهه آزار و اذیت و racialized خشونت و فراخوان آن به پایان رسیده است.

عدم تغییر نشده است و برای عدم تلاش. بسیاری از ما که در حال حاضر در مینیاپولیس زد بر روی یک پلت فرم که شامل پلیس اصلاحات و پاسخگویی. بسیاری از انتخاب رهبران قبل از ما تلاش کرده اند و شکست خورده برای رسیدن به پیشرفت معنی دار در آن جبهه و برای اولین بار دو سال از ما زمان دوره ما. به درجات ما همه تصور می کرد که اصلاحات ممکن بود.

ارزیابی من از آنچه در حال حاضر لازم است به شکل شکست اصلاحات ما اقدام در مواجهه با مخالفان از این اداره و پلیس فدراسیون. ما با استعداد و متفکر رئیس پلیس که تلاش کرده است برخی از گام های مهم است. او را اخراج افسران قابل توجهی را به نقض حقوق بشر تنها به تصمیمات خود را لغو و آن دسته از افسران ابقاء توسط داوران. شهردار فری ملاقات مقاومت شدید از فدراسیون برای اجرای حتی جزئی تغییر سیاست.

دلیل دیگری وجود دارد که اصلاحات می تواند دلهره آور و حتی ترسناک است. من از اصلاحات دفاع افزایشی هر چند از آن شده است تا باعث شدید سیاسی از حملات پلیس و متحدان خود را که تا به حال شده است با اعتماد به نفس است که حمایت خود را از پلیس گسترش جامعه جریان نقطه نظر. و آنها را محدود نمی کند حملات خود را به سیاست است. سیاستمداران که در مخالفت با وزارت آرزوها پیدا slowdowns در بخش خود را. پس از ما قطع پول از پیشنهاد پلیس بودجه من شنیده ام از ترکیبات که 9-1-1 تماس گرفت و برای همیشه لطفا برای دریافت پاسخ و من شنیده ام در مورد افسران گفتن صاحبان کسب و کار به تماس خود را عضو شورای در مورد اینکه چرا در آن زمان خیلی طولانی است. پس من شروع به صحبت کردن علنی در مورد این مقامات منتخب از شهرهای مختلف و شهرهای سراسر کشور تماس گرفته و به من بگوید من به تنهایی در این تجربه است.

این حوادث غم انگیز از هفته گذشته تغییر کرده Minnesotans’ رابطه به پلیس. پس از مشاهده جورج فلوید قتل, تماشای پلیس نه تنها موفق به عذرخواهی می کنیم اما تشدید این وضعیت با تاکتیک های تهاجمی و در نهایت به تماشای بخش ترک محله کسب و کار به طور انحصاری دفاع از خود را در حوزه ساخت بسیاری از ترکیبات به اندازه کافی بود. افرادی که این گروه قبلا بسیج برای حمایت بیشتر پلیس در حال حاضر هر دو خواستار تغییر ساختاری یا ماندن آرام و امید همه چیز را به حالت عادی بازگشت. چیزهایی که نمی خواهید به حالت عادی بازگشت.

هر عضو شورای شهر مینیاپولیس در حال حاضر با بیان این که باید برای دراماتیک تغییر ساختاری. من یکی از بسیاری در این شورا از جمله رئیس شورای و صندلی ایمنی عمومی که به طور عمومی در حمایت از فراخوان به منحل کردن ما اداره پلیس و شروع تازه با یک جامعه گرا, غیر خشونت آمیز امنیت عمومی و توسعه ظرفیت. آنچه من می شنوم از بسیاری از ترکیبات است که آنها می خواهم به مطمئن شوید که ما برای ارائه عمومی ایمنی و آنها آموخته اند که تمام زندگی خود را به برابر “ایمنی” با “پلیس” اما در حال حاضر نتیجه رسید که لازم نیست در این مورد.

ما در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به صورت آزمایشی برنامه به شهرستان اعزام متخصصان بهداشت روانی به بهداشت روانی تماس و آتش نشانی EMTs به مواد مخدر مصرف بیش از حد تماس بدون افسران پلیس. ما باید به همین ترتیب با تجربه غیر مسلح جامعه گرا خیابان تیم در شب آخر هفته در مرکز شهر به تمرکز در د تشدید. ما می تواند به همین ترتیب نوبت به اجرای ترافیک به دوربین های دیجیتال و به طور بالقوه ما اجرای پارکینگ کارکنان به جای ما اداره پلیس.

شهر ما نیاز به یک امنیت عمومی ظرفیت که نه ترس ما ساکنان. که نمی کند نیاز به یک تفنگ را در یک جلسه جامعه. که نظر خود را بخشی از جامعه ما است. که نمی توسل به سرعت به اسپری فلفل زمانی که مردم طبعا عصبانی است. نیست که قتل مردم سیاه و سفید.

ما می توانیم reimagine چه امنیت عمومی یعنی چه مهارت های ما استخدام و چه ابزار ما انجام دهید و لازم نیست. ما می تواند نقش مهمی در مبارزه با سیستم های سفید برتری در امنیت عمومی است که مرگ سیاه و قهوه ای و زندگی سر گذاشته است. ما می توانیم سرمایه گذاری در توانمندی های فرهنگی و آموزش های بهداشت روانی د-تنش و تعارض. ما می توانید ارسال یک شهر پاسخ آن است که مناسب برای هر وضعیت و آن را بهتر می کند. ما می توانیم حل و فصل سردرگمی بیش از 20 دلار معامله مواد غذایی بدون طراحی یک سلاح و یا بیرون کشیدن دستبند.

عمدتا—و این ممکن است سخت ترین قسمت برای پیش بینی و واقعی ما نیاز به توان بیشتر عمیقا درگیر با یکدیگر است. ما نیاز به ساخت شبکه های ارتباط و مهارت و ظرفیت در جوامع ما به حمایت از یکدیگر در حل و فصل درگیری ها و نگه داشتن هر یک از دیگر امن قبل از همه چیز خطرناکی تشدید. ما جدا از یکدیگر مورد نیاز است ما به برون سپاری مدیریت تعاملات اجتماعی. ما باید برای به دست آوردن رابطهای.

در حال حاضر زمان برای ما برای قرار دادن تمام این ایده ها به عمل, و ما می دانیم که اعضای جامعه خیلی بیشتر. تمام جهان در حال تماشای. ما می توانیم اعلام پلیس به عنوان ما آن را می دانم یک چیزی از گذشته و ایجاد یک دلسوز غیر خشونت آمیز در آینده.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net