داگ Barrett, 37, یک, عکاس, کهنه سرباز و افسر سابق پلیس از آتلانتا نقل مکان کرد که به کانزاس در سال 2011.

من یک افسر سابق پلیس در Gwinett County, Ga., کار در سوات و مواد مخدر. بنابراین بخشی از دلیل من احساس راحتی تیراندازی عکس ها و وارد شدن به ضخامت از چیزهایی است که از آنجا که من درک می کنم اجرای قانون چشم انداز. من درک می کنم که یک آمریکایی با یک دوربین در دست من است.

من ساخته شده یک Facebook پست پنج شنبه گذشته در مورد تجربیات من برای به اشتراک گذاشتن با مردم در منهتن Kans., از آنجا که بسیاری از مردم شده اند رسیدن به من که من می دانم در جامعه است. آنها می خواهم به درک آنچه در آن است که آمریکایی های آفریقایی تبار از طریق رفتن. آنچه در آن است که آنها از دست رفته ؟ چگونه می تواند به ما کمک هم می آیند و متحد?

در این پست نوشتم:

بنابراین در اینجا از آن می رود …

من به اشتراک گذاشته ام تجربیات شخصی من از آنچه که به نظر می رسد به طوری که مردم نیستند فقط به فکر که همه پلیس بد هستند.

من یک افسر پلیس تا 2011 و تغییر مشاغل و به ارتش پیوست. وقتی که من بیرون آمد و مستقر شد در 1st Infantry Division, در Ft. رایلی Kans.

من دچار برخی آسیب ها در حالی که فعال وظیفه و در زمان پزشکی بازنشستگی. رفت و از طریق سه عمل جراحی برای رفع و کاهش extemeties. بودن در خانه به من گفت: شما می دانید چه ؟ من شانس اینکه یک غیر نظامی دوباره.

پس از من شروع کردم به شرکت خود من چون من می خواهم گرفتن تصاویر پس پدر و مادر من به من داد اولین دوربین. من سعی کردم به پیدا کردن فضا در عکس, جامعه و من مصمم به کار بر روی یک جانباز پروژه. این مستند که یک کهنه سرباز های داستان بی خانمان جانبازان در سیاه و سفید پرتره جایی است که من برای پیدا کردن قلب من است.

من نه 100%. من جانباز و معلول. من نمی هر گونه عذر و بهانه و من سعی کنید برای انجام بهترین من می توانم در هر روز است که چگونه است که homeless veteran پروژه آغاز شده است. من فکر می کنم من رفته به 17 متحده گرفته و سیاه و سفید پرتره از 75 خانمان جانبازان در کل. شما می توانید آنها را در Instagram.

من رفتم به عکس تظاهرات روز جمعه گذشته. دو تاثیرگذار چیزهایی که به من ضربه سخت شد, یک تصویر از یک زن آفریقایی آمریکایی. او گفت: “من در دهه 60 و من هنوز دست به اعتراض زدند.” من اسیر یک تصویر از برگزاری یکی دیگر از دست.

سپس من تو را دیدم که من تا به حال عکس های بسیاری از بچه ها. و من به یاد یکی از خانم ها به من گفتن او یک 8ساله پسر و او می گوید: “پسر من این است که دوم خود را کردند.” زیرا او اولین کسی بود که Trayvon Martin کشته شد در سال 2012. من گفتم: وای چقدر سنگین است ؟

در اعتراض ما شمارش حدود 105 نفر است. اعتراض برگزار شد با رهبران محلی در جامعه سیاه. به عنوان اتومبیل های گذشته مردم honked. مردم تشویق می کردند دست تکان داد. آنها اعتراض در سمت راست وجود دارد در گوشه ای. مسالمت آمیز است. بدون اجرای قانون است.

آنها ماه مارس به Geary شهرستان کلانتر دفتر. دو نفر از افسران پلیس بودند وجود دارد. مردم شعار می دادند و ابراز نگرانی های خود را.

افسران لبخند زد. آنها چیزی نمی ارتجاعی به معترضان. و سپس مارس ادامه داد: بازگشت به آن نقطه اصلی در پارک میراث.

من با دو نفر دیگر از عکاسان و من تصمیم گرفتم به جای گرفتن در فضای خود من که قرار بود برای رفتن در پیاده رو. من تو را دیدم یک پاپ از نور که در آن من می خواستم برای ضبط تصاویر. بنابراین من شروع به تیراندازی و جیسون سیمونز با خواهر و برادر و مادر خود آمد و حق را از طریق پچ که از نور است.

دو روز بعد من حذف از طریق تصاویر من ارسال آنچه که من احساس بسیاری از مردم می خواست برای دیدن. اما پس از آن من به نوعی منعکس کننده. به عنوان یک پدر و مادر من حتی نمی توانست تصور کنید که گرفتن بچه من به یک اعتراض. بدیهی است من تیراندازی. سپس دوباره مردم با بچه های خود را خارج وجود دارد برای دیدن این تجربه.

من یک کمک کننده به @everydayblackamerica در Instagram. بنابراین فقط قبل از رفتن به تیراندازی آنها خواسته بود من شروع به قرار دادن کار در خارج وجود دارد به آنها. و آنها با قرار دادن این تصویر در صفحه و تقریبا از تاریخ در آن است.

بعد یکی از بچه ها را پاسخ داد. چون کسی برچسب گذاشته شده توسط او و گفت: نگاهی به نوزادان خود را در تصویر. و پاسخ او این بود که “قلب من فقط متوقف شده است. اوه خدای من این قدرتمند است.”

زمانی که من دیدن این عکس از جیسون, من فکر می کنم ما فقط باید برای جلوگیری از نفرت. اگر ما را متوقف نفرت و سپس ما می توانیم پیشرفت ما چگونه رفع این مسائل از سطح محلی است.

آن را در مورد توقف نفرت و آموزش به مردم به درک که این اتفاق نمی افتد. آن است که یک موضوع در حال انجام است و ما فقط می خواهم به آن را تعمیر. هیچ کس درخواست برای هر چیزی. ما فقط می خواهم به زندگی می کنند.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de