“من همیشه به شما بگویم حقیقت’: بایدن خواستار پاسخ ملی به شیوع کروناویروس

ایالات متحده دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن روز پنج شنبه به نام برای فراگیر ملی در پاسخ به کروناویروس شیوع سرزنش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای پاسخ به او گفته بود محزون می خوانی کافی و هشدار داد که گسترش بحران بهداشت عمومی مشاهده شود باید از طریق یک لنز از سیاست است.

“این دولت چپ ما محزون می خوانی آمادگی برای دقیق بحران ما در حال حاضر چهره” بایدن گفت: در یک سخنرانی از زادگاه خود از ویلمینگتون دلم., و متناسب با قرعه کشی تیز تضاد بین معاون رئیس جمهور سابق و جمهوری خواه وقت او امیدوار به سرنگونی این سقوط.

“هیچ رئیس جمهور قول می دهم برای جلوگیری از شیوع آینده, اما من به شما قول می دهم این است: زمانی که من رئیس جمهور ما بهتر خواهد بود آماده پاسخگویی بهتر و بازیابی بهتر” بایدن اعلام کرد. “ما منجر خواهد شد و با علم و گوش دادن به کارشناسان توجه توصیه های خود را. ما ساخت آمریکا رهبری و بازسازی آن به رالی جهان برای دیدار با تهدیدات جهانی که ما به احتمال زیاد به صورت دوباره.”

بایدن هشدار داد که این ویروس که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان باید به عنوان رد پر از شکوفه علوفه برای رئیس جمهور منتقدان, “ندارد وابستگی سیاسی.” و در یک مستقيم حفاری در مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن افزود: یکی دیگر از تعهد: “من همیشه حقیقت را بگویید. این مسئولیت از یک رئیس جمهور. این چیزی است که بدهکار مردم آمریکا.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری دیابت برنی ساندرز می گوید: این زمان برای همه آمریکایی ها به گرد هم می آیند. (چارلز Krupa/آسوشیتد پرس)

بی کفایتی ‘تهدید’ زندگی

بایدن دموکراتیک اولیه رقیب برنی ساندرز همچنین خطاب coronavirus کمتر از 24 ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به ملت از دفتر بیضی در مورد بحران بهداشت عمومی او می خواهم که قبلا عنوان. ساندرز گفت: شیوع بیماری ممکن است منزوی آمریکایی کار از خانه و در قرنطینه و او پیشنهاد کرد که کشور نیاز به گروه با هم تقسیم نمی کند.

“اگر وجود دارد هرگز یک زمان در تاریخ معاصر کشور ما هنگامی که ما همه در این با هم این لحظه” ساندرز گفت. او گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید: “ما باید یک دولت است که تا حد زیادی بی کفایت و که بی کفایتی و بی مبالاتی را تهدید زندگی بسیاری از مردم در این کشور است.”

بایدن دستیاران تن به تن سخنرانی خود به عنوان یک تظاهرات چگونه او ممکن است رفتار خود را به عنوان رئیس جمهور در پاسخ به یک چالش شدید در حالی که متضاد خود با رئیس جمهوری جمهوریخواه او در مورد به عنوان نامنظم و بی کفایت. این رویداد همچنین اجازه بایدن به پهلوی هم گذاشتن سبک خود و با رویکرد است که از Sanders.

ساندرز به نام تهمت به اعلام ملی اضطراری و گفت: یک خط تلفن باید تاسیس شود برای افرادی که به دنبال اطلاعات در مورد کوروناویروس.

او همچنین گفت آمریکا در یک “نقطه ضعف عمده” در مقایسه با کشورهای دیگر از آنجا که بسیاری از مردم هیچ بیمه درمانی.

ساندرز حمایت برای دولت به طور کامل تامین مالی مراقبت های بهداشتی تحت یک “مدیکر برای همه” سیستم است که centrepiece از مبارزات انتخاباتی خود. اما او گفت: در عین حال در طول شیوع دولت باید اطمینان حاصل شود که “هر کس باید قادر به دریافت تمام مراقبت های بهداشتی است که باید آنها را بدون هزینه است.” او اضافه کرد که اگر یک واکسن برای ویروس است که توسعه آن باید رایگان باشد.

“ما نیاز به یک پاسخ اضطراری به اورژانس” ساندرز گفت: “و ما باید آن را بلافاصله.”

بایدن در حال حاضر آگهی ساندرز توسط بیش از 150 نفر از نمایندگان پس از پیروزی چهار دولت مقدماتی سهشنبه با واشنگتن هنوز در حال شمارش است. و مزیت خود را می تواند گسترش قابل ملاحظه ای روز سه شنبه زمانی که نماینده غنی متحده از فلوریدا و ایلینوی و اوهایو برگزاری مقدماتی.

برای بایدن هدف از آدرس خود را به رای دهندگان یک مثال عملی از یکی از هسته استدلال: که او آماده بود در روز مراسم تحلیف به رسیدگی هر چه محاکمات رسیدن به دفتر بیضی.

حوادث لغو بحث نقل مکان کرد

بایدن و ساندرز هم لغو رویدادهای آینده روز سه شنبه مقدماتی بازده به بهداشت عمومی افسران و مقامات منتخب که دلسرد کمپین بزرگ” ، این جفت ارز در یک مناظره یکشنبه شب در سی ان ان بدون مخاطبان زندگی می کنند. کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد بحث خواهد بود نقل مکان کرد و از آریزونا به واشنگتن بیش از نگرانی در مورد کراس کشور سفر میان شیوع.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

ساندرز است 78. بایدن 77 است.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

بایدن اتحاد مستحکم و موقعیت خود را به عنوان گران مورد علاقه خود را برای حزب نامزدی, اما ساندرز روشن ساخته است او را آماده به رها کردن مبارزات انتخاباتی خود را و بسیاری از سناتور حامیان در مترقی چپ نیست مشتاق در مورد استقبال بایدن به عنوان دموکراتیک پرچمدار. که تکه ائتلاف دموکراتیک به احتمال زیاد نیست به اندازه کافی برای از خط خارج بایدن را نامزدی, اما آن را می تواند پیچیده و تلاش های خود را در یک انتخابات فقط به عنوان آن را برای هیلاری کلینتون در سال 2016 پس از او شکست ساندرز از دست داد اما به مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

طرح رهبری در قبر بهداشت عمومی موضوع می تواند یک مزیت به وسط رای دهندگان به خصوص مستقل و جمهوریخواهان میانه با احتیاط از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما این لزوما کررل ساندرز هواداران که همچنین نقش کلیدی در تصمیم گیری میدان نبرد-دولت نتایج در ماه نوامبر.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او را “بسیار خوشحال به اجرا در برابر” بایدن.

“یکی از دلایل من برای رئیس جمهور بود به دلیل جو و کار آنها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به بایدن زمان اوباما به عنوان معاون رئیس جمهور. “این شاید راه آن باید باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>