Video فیلم از معاون رئیس جمهور مایک پنس را مراجعه به کلینیک مایو در روز سه شنبه نشان می دهد که او نمی پوشیدن هر گونه لباس های محافظ در حالی که از دریافت یک تور از مرکز پزشکی امکانات با وجود نیاز است که همه بیماران و بازدید کنندگان پوشیدن ماسک برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

“بیماران و بازدید کنندگان می خواسته خود را در صورت پوشش یا ماسک می پوشند. اگر بیمار و یا بازدید کننده ندارد, ماسک, کلینیک مایو ارائه خواهد شد یک” کلینیک مایو گفت: در مارس 13 مطبوعاتی.

“مایو مشترک پوشش با سیاست های معاونت دفتر” کلینیک مایو در بیانیه ای گفت ارائه شده است.

مایو کلینیک واقع در روچستر, Minn., و یکی از سایت های پیشرو در coronavirus پژوهش است. پنس — که منجر کاخ سفید را coronavirus نیروی کار — بازدید از مرکز خون و پلاسما کمک مالی مرکز برای یادگیری در مورد آن “moon-شات” تست برنامه که با هدف افزایش سوتا تست قابلیت 20,000 آزمون در روز است.

ویدئو نشان می دهد که در یک نقطه حداقل ده نفر از جمله یک بیمار با پوشیدن ماسک در اطراف پنس در حالی که او باقی مانده ماسک-کمتر است. اگر چه او گزارش اجتناب از دست دادن (به جای انتخاب به دست انداز آرنج) سی ان ان گزارش داد که پنس بود و در واقع تنها کسی که در کل ساختمان با پوشیدن یک ماسک. تور خود را گروه همچنین به نظر می رسد به نیست شده اند ایستاده توصیه می شود 6 فوت از هم جدا.

پس از انتقاد از هر دو پنس رفتار و درمانگاه تصمیم به اجازه او را به ورود بدون, ماسک, شروع, پخش, آنلاین, کلینیک مایو توییتی در 2:18 بعد از ظهر که “مایو کلینیک آگاه بود @VP از پوشش سیاست قبل از ورود او امروز است.” صدای جیر جیر از آنجا حذف شده است.

ادامه مطلب: اخلاق پوشیدن (یا نیست) ماسک صورت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

“به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده من تست شده برای coronavirus به صورت منظم و هر کس که در اطراف من است آزمایش برای coronavirus” پنس به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر سه شنبه. او اضافه کرد که او پس از CDC دستورالعمل در ماسک استفاده به طور خاص است که ماسک توصیه می شود برای افرادی که — یا باور آنها ممکن است قراردادی coronavirus برای به حداقل رساندن پتانسیل خود را گسترش.

در اوایل ماه آوریل این مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به روز شده آن راهنمایی توصیه می شود که عموم مردم — از جمله افرادی است که برگزاری نمایشگاه هر coronavirus علائم سایش غیر پزشکی ماسک صورت یا “پارچه صورت را پوشش می دهد” هنگامی که در مکان های عمومی برای جلوگیری از پتانسیل انتقال است.

در حالی که بانوی اول Melania Trump منتشر کرده است تصویری تشویق آمریکایی ها به پوشیدن ماسک صورت رئیس جمهور تهمت است گفت که او قصد ندارد به دنبال CDC راهنمایی.

“از آنجا که من نمی باید coronavirus من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای من به اینجا” پنس به خبرنگاران گفت: “برای اینکه قادر به صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی بهداشت و درمان پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند با تشکر از شما.”

در بعدی, صدای جیر جیر, کلینیک که آن را “سپاسگزار” برای پنس را ببینید. “ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری برای توسعه ضروری آزمایش و درمان برای بیماران ما و جوامع” توییت خود ادامه داد.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im