اگر مغلوب ساختن پیشی جستن یک جوجه مستبد نباید دموکرات خود را محدود نظارت قدرت?

بازگشت در ماه مارس و برخی از دولت ایالات متحده فوق العاده ای نظارت مقامات تحت نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) برگشته. از آن زمان آمریکا تحت فشار بوده اند به تمدید آنها با اندکی اضافی برای حمایت از آزادی های مدنی از جمله ممنوعیت دولت از طریق ریشه خود را در تاریخچه مرورگر بدون حکم. در اوایل این هفته به نظر می رسید که هر دو حزب توافق رسیده بود.

اما در حال حاضر این لایحه به نظر می رسد بسیار در شک و تردید. سناتور Ron Wyden (D-سنگ.), یک آزادی های مدنی مدافع کشیده و حمایت خود را هنگامی که Rep. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) گفت: این لایحه در واقع اجازه می دهد تا ضمانت تاریخچه مرورگر نظارت در برخی از موارد است. پس از آن رئیس جمهور تهمت حمله این لایحه در توییتر اصرار جمهوریخواهان مجلس نمایندگان به رای هیچ “تا زمانی که کشور ما این است که قادر به تعیین اینکه چگونه و چرا بزرگترین سیاسی, جنایی و خرابکارانه رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا صورت گرفت!” (اشاره به تحقیق و تفحص از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین روابط با روسیه). در نهایت در اواخر روز چهارشنبه, اخبار شکست که رهبران دموکرات در مجلس بودند تعویق انداختن یک رای به طور نامحدود پس از آن مشخص شد که چند اگر هر گونه توافق اعضای حاضر به رای دادن علیه رئیس جمهور خواسته های خود است.

آن را بالا می برد یک سوال: چرا در نام خدا آیا دموکرات ها حتی در نظر دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — مرد آنها به تازگی استیضاح برای سوء استفاده از قدرت بیشتر غیر قابل توصیف نظارت قدرت? خود را بیش از اعتراض ،

مقامات در سوال باید با گسترش دسترسی به سوابق کسب و کار به اصطلاح “غربت wiretaps” که در آن دولت می تواند نظارت دستگاه های متعدد و توانایی برای بررسی یک خارجی مظنون به تروریسم است اما هیچ ارتباط شناخته شده به واقعی گروه های تروریستی است. در این طرح بزرگ از راست خلاف قانون اساسی post-9/11 تور یا دام نظارت برنامه آن را بسیار کوچک آبجو. اما آن را هنوز هم نمی زیادی را از تخیل به ببینید که چگونه فاسد می شود مستبد می تواند سوء استفاده از این قدرت. به سادگی متهم سیاستمداران دموکرات و یا خود را تراز وسط قرار دارد سازمان های غیر انتفاعی و شرکت های مشاور و یا حزب خود را از بودن در لیگ با تروریسم است. دریافت cronies شما نصب کرده اید در اجرای قانون به انجام جعلی تا تحقیقات و ریشه از طریق تمام دستگاه های شخصی و آنلاین تاریخچه. سپس هر دو گیاه برخی از شواهد متهم یا جین یک مورد بر اساس tendentious ارائه اطلاعات نادرست و یا فقط پخش همه شرم آور ترین مسائل آنها را پیدا کنید. سپس شما می خواهم که حداقل مخرب جعلی رسوایی حلق آویز بیش از حریف خود را و یا شما حتی ممکن است قادر به آنها را پرتاب در زندان است. (و این است که با کنار گذاشتن بیشتر رشوه خوار امکانات مانند به سادگی تهدید غنی مردم با به خطر انداختن اطلاعات شخصی.)

آن است که عمیقا عجیب و غریب است که تهمت را حتی بالا بردن سوال در مورد این لایحه است. ظاهرا او هنوز هم خروشد بر کمپین 2016 قرار گرفت در آن زمان و بعد توسط رابرت مولر برای اتصالات مشکوک به هوش که شامل دیپلم خود کارتر صفحه هدفمند با حکم FISA. به انتخابات نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن است هل دادن “OBAMAGATE” تئوری توطئه که سلف خود مورد آزار قرار گرفته اجرای قانون قدرت به دکل انتخابات — جز به نحوی نیست هر کسی در مورد آن در آن زمان و نه در واقع جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از برنده شدن است. بدیهی است که فقط یک شی براق در نظر گرفته شده به شلاق هواداران خود را به کف و منحرف کردن توجه از خود چیز عجیب و غریب عدم مهار بیماری همه گیر کوروناویروس فقط به عنوان او تلاش کرده با ترس مهاجر کاروان در طول سال 2018 دورۀ مبارزات انتخاباتی.

به نظر نمی رسد به رخ می دهد به ناروا است که او فقط می تواند قبول تجدید FISA قدرت و ادامه فشار دادن بدون در نظر گرفتن تئوری توطئه. در این و بسیاری دیگر از موارد تهمت نیست واقعا درک می کنم که او رئیس جمهور است.

بدون در نظر گرفتن دموکراتها وضعیت است و حتی غریبه. شیف خود را به رهبر اعلام جرم دادستان از تهمت فقط چند ماه پیش. در یک سخنرانی طولانی قبل از سنا شیف استدلال کرد که پدران موسس قرار داده بود استیضاح به قانون اساسی به طور خاص برای مقابله با کسی مثل مغلوب ساختن پیشی جستن: “یک مرد که می واژگون علاقه ملت به دنبال منافع خود را. برای یک مرد که به دنبال تداوم خود را در دفتر با دعوت از دخالت خارجی و تقلب در انتخابات.” حتی در بسیار باریک و زمینه های انتخاب شده توسط آمریکا (که سمت چپ ترین فاحش غارت خزانه عمومی) تهمت بدون شک سزاوار برداشته شود ،

اما شیف به نظر نمی رسد در واقع به باور او پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود ندارد و ممکن است توجیهی برای اعطای فاسد, انتخابات, تقلب رئیس جمهور — که منصوب نادرست دست نشانده به عنوان ملت ارشد مامور اجرای قانون — قدرت ریشه از طریق هر کسی تاریخچه مرورگر بدون حکم. در واقع تمام این قدرت عظیم از نظارت دولت (که انجام کم و یا هیچ چیز از ارزش) فوق العاده خطرناک در دست از تهمت و دموکرات ها باید کار دیوانه وار به مقیاس آنها را به عقب. تا کنون به نظر می رسد ما بدست خوش شانس است که در مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد به درک آنچه این قدرت هستند و یا چگونه او ممکن است بهره برداری از آنها را به طور کامل اما این وضعیت تضمین شده نیست به نگه دارید.

در واقع برگ برنده خود اعتراض حذف تنها ممکن است سیاسی توجیهی برای عبور از این لایحه — که جمهوری خواهان تماس دموکرات نرم با تروریسم. آنها می تواند در کنار این لایحه نقطه به تهمت و شانه را بالا انداختن. تقصیر خود را مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهم این قدرت افزایش یافته است.

اما در واقعیت دموکرات مانند شیف باید به طور کامل بلعیده جهانبینی امنیت ملی ایجاد. تور یا دام نظارت مانند نیمه تصادفی ترور مردم و از جمله شهروندان آمریکایی هستند برخی از این ابزار مهم است که ما را امن نگه دارید. خطر فاسد ابله در کاخ سفید به سوء استفاده از قدرت آن متناسب نیست به این جهان بینی پس از آن نادیده گرفته شده است. اگر وجود دارد یک انتخاب بین رکوع قبل از اینکه آمریکا قدرت امپراتوری و شناخت خطر است که قدرت آنها را انتخاب کنید سابق حتی زمانی که یک بازی نشان می دهد عوام فریب است که در کاخ سفید است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر