اگر سنا ندارد تهمت پاسخگو آسیب را بسیار فراتر از این انتخابات ریاست جمهوری

در صبح روز یکشنبه رئیس جمهور ایالات متحده در توئیتر نوشت: “با تدبیر Adam Schiff یک سیاستمدار فاسد و احتمالا یک مرد بسیار بیمار. او نمی پرداخت قیمت و در عین حال برای آنچه که او انجام داده است به کشور ما!” شما ممکن است فراموش کرده اند که در مورد آن در حال حاضر با توجه متعاقب آن تحولات در استیضاح محاکمه Donald J. Trump.

اگر هر کسی دیگری تهدید نشسته کنگره و رئیس خانه هوش کمیته فدرال اجرای قانون را گرفته اند آن را به طور جدی. آن را قطعا نمی خواهد فراموش شده اند یک شبه. چرا که زمانی که مورد تهدید است صادر شده توسط رئیس جمهور ؟

با تهمت و رفتار است که می تواند تکان دهنده از هر رئیس جمهور به طور معمول نوشته شده است به عنوان یک شوخی یا اغراق. به یاد داشته باشید که زمان او می خواست به خرید گرینلند است ؟ نظر خود را که مرحوم نماینده جان Dingell ممکن است در جهنم ؟ و یا پیشنهادات خود را او می تواند در دفتر باقی می ماند طولانی تر از دو دوره چهار ساله و لازم الاجرا توسط قانون اساسی ؟ “این فقط تهمت” مردم می گویند و بیش از بیش. مردم در بهترین موقعیت به مجموعه ای از محدودیت ها بر این رئیس جمهور سوء رفتار مردم در حزب خود نشان داده اند هیچ تمایل به انجام این کار. در مورد صدای جیر جیر اخیر در جهت شیف هیچ حزب جمهوری خواه در کنگره آمریکا را محکوم کرد و یا حتی مورد سوال مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام است و نه فقط تکان دهنده نامناسب برای رهبر کشور ما آن نیز خطرناک است. رئیس جمهور ایالات متحده صحبت می کند با صدای بلند گو حرف زدن که آیا او در نظر دارد یا نه. این کشور آموخته است که هنگامی که سزار Sayoc در فلوریدا مرد از طریق پست 16 بمب ها به مردم گمان او بودند مغلوب ساختن پیشی جستن از دشمنان. خوشبختانه کسانی که بمب نبودند عملیاتی و هیچ کس مجروح شد اما Sayoc واکنش به تهمت را اراذل و اوباش-محرک باید به اندازه کافی برای قرار دادن رئیس جمهور و کسانی که در اطراف او متوجه است که او در کلمات و رفتار قدرت و استقرار آنها را در یک شیوه ای غیر مسئولانه به شمار یک خطر واقعی به اهداف خود توییتهایی و نظرات.

پاسخگویی ضروری است به سیستم ما از دولت است. پدران موسس ایجاد کنترل و توازن را به نگه داشتن هر یک شعبه از رشد بیش از حد قدرتمند است. ما این یادگیری در کلاس مدرسه. پس چرا رئیس جمهور تهمت پاسخگو?

گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند ما از دست ما حس مشترک. جمهوری خواهان در کنگره رای دادند همراه با دموکرات ها برای ارائه بسیار مورد نیاز امنیتی کمک به اوکراین است. چگونه می تواند آنها را پس از آن تسلیم در طرح رئیس جمهور برای استخراج یک اطلاعیه از اوکراین که آن را در دست بررسی معاون رئیس جمهور بایدن و/یا پسرش شکارچی برای فساد قبل از اوکراین دریافت می کند که کمک?

اگر یک آینده دموکراتیک رئیس جمهور چیزی شبیه به آن ؟ اگر چه او برگزار شد تا بحرانی کمک به یک متحد بود که حمله به عصاره اهرم سیاسی? بعید به نظر می رسد که هر یک آینده دموکراتیک رئیس جمهور داده می شود مرتب کردن بر اساس همان راه گریز. به جای برگزاری مغلوب ساختن پیشی جستن به استانداردهای ما در طول تاریخ انتظار می رود از یک رئیس جمهور جمهوریخواه کاهش استانداردهای خود را به سطح خود را.

این طرز فکر خطرناک و آن فرود آمد ما در حال حاضر ما قانون اساسی مخمصه. اما شاید آن را نیز ارائه می دهد یک فرصت برای رسیدگی و اصلاح سطح پاسخگویی انتظار ما از رئیس جمهور.

از همان ابتدا نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن کردم دور با رفتار بود که غیر قابل تصور برای دیگران. او یک پاس برای ساخت یک خبرنگار با یک ناتوانی است. او دور با تماس مکزیکی متجاوزان و جنایتکاران. او عذر برای حمله به یک ستاره طلا, خانواده, چرا که آنها مسلمان بودند. هواداران خود را حتی در بر داشت یک راه برای دفاع از او هنگامی که یک نوار ویدئویی که در آن او افتخار در مورد تجاوزات جنسی عمومی شد. اما این رفتار اتفاق افتاده در عرصه سیاست—آن را تا به رای دهندگان برای تصمیم گیری که آیا به لقاء تهمت رفتار. آنها را انتخاب و در آن نقطه به قبول آن است.

پس از انتخابات آمد این تحقیقات به دخالت در انتخابات. دیگر رئیس جمهور وجود دارد که آیا در دسترس اثبات یک توطئه جنایی یا نه می توانست اجتناب سیاسی سرزنش حداقل برای استقبال از کمک روسیه در ایالات متحده انتخابات و مانع رسیدگی به آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن را. مشاور ویژه رابرت مولر انجام تحقیقات خود را با دانش است که به مدت طولانی DOJ سیاست ممنوع کیفرخواست از یک رئیس جمهور نشسته. آیا این سیاست درست یا غلط به این معنی فدرال سیستم عدالت کیفری است نه یک وسیله نقلیه برای برگزاری یک رئیس جمهور پاسخگو اگر رفتار خود را افزایش می یابد به سطح جرم و جنایت.

ویژه داستان
کوبه برایانت به حال مفرد تاثیر خود را در بازی و جهان
برایانت کشته در سقوط یک هلیکوپتر در نزدیکی لس آنجلس در روز یکشنبه به همراه دختر خود را Gianna

که البته ما به ارمغان می آورد به استیضاح. به یاد بیاورید جدول زمانی. روز بعد از او “پاک” توسط مولر تهمت رو بر روی گوشی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. او خواست به “نفع” در حال حاضر به خوبی شناخته شده ارز از کمک و کاخ سفید دیدار سیاسی و خاک است که موضوع استیضاح. رئیس جمهور ساخته شده است که تلاش کم و یا هیچ به مسابقه حقایق اساسی توسل بیشتر به نام تماس غلط معادل حواس پرتی و اعوجاج. در عین حال مجلس سنا است در مسیر به رئيس جمهور اجازه خاموش بسیار به عنوان یک سیلی بر روی مچ دست در اینجا.

مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی بی سابقه ای برای جلوگیری از مسئولیت پذیری در قبال رفتار خود در هسته اصلی پوسیدگی است که در تشکیل ریاست جمهوری خود. او در آن بهتر از حتی یک ستاره 4 ساله با دست خود را در کوکی. شاید آن است که خود را تنها سیاسی نابغه این توانایی برای منحرف کردن اذهان و تغییر توجه دیگران به طوری که او اجتناب مسئولیت در همه چیز. اما آن است که یک صفت خوب در یک رئیس جمهور. و آن را به قلب چرا پدران موسس انتخاب و پس از بحث های زیادی برای اضافه کردن استیضاح در قانون اساسی است. آنها استدلال که انتخابات به تنهایی کافی نیست. وجود دارد تا به حال به یک گزینه از آخرین رفت و آمد مکرر برای برگزاری یک رئیس جمهور است که خاموش ریل پاسخگو باشد. پدران موسس قرار داده شده است که مسئولیت با سنا.

استیضاح به معنای خیلی گسترده است که رئیس جمهور خدمت در لذت بردن از کنگره اما کنگره می کند باید یک تعهد برای بررسی یک رئیس جمهور که در سخنان الکساندر همیلتون سوء استفاده و یا نقض اعتماد عمومی است. ما به معنای به سه شرکت برابر شاخه است که نگه داشتن هر یک از دیگر در چک بدون اجازه هر یک از آنها را برای به دست گرفتن زمام قدرت. دولت است که به منظور خدمت به مردم و نه راه دیگری در اطراف.

سنا در حال حاضر یک لحظه که در آن می توانید نگه دارید جمهور پاسخگو و در انجام این کار ایجاد پاسخگویی برای ریاست جمهوری فراتر از این یکی. هفتاد و پنج درصد از آمریکایی ها بر این باورند شاهدان باید به نام در سنا محاکمه در حالی که 53 درصد بر این باورند که رئیس جمهور گفتن حقیقت. داشتن یک محاکمه که شامل شواهد – شهادت مربوطه از نزدیک شاهد و مدارک – است که به سختی چیزی جدید. این است چگونه دادگاه ها در سراسر کشور کار هر روز هر چه قبلی استیضاح از یک رئیس یا یک قاضی فدرال کار کرده است. وجود دارد هیچ دلیلی برای سنا به مصرف می شود با این سوال که آیا به آن نیاز دارد شواهد در دادگاه. البته آن را ندارد. این زمان برای شکستن مغلوب ساختن پیشی جستن اغوا کننده نگه دارید در این کشور و بازگشت به ریاست جمهوری که قدرت نامحدود به عنوان رئیس جمهور ادعا کرده قدرت خود را است.

باید رئیس جمهور از ظهور استیضاح امن در باور او نامحدود مقاله دوم اختیارات ریاست جمهوری, ما رهبری برای تاسف درس در مورد عدم اجرایی-شعبه پاسخگویی. چه خواهد شد برگ برنده احساس جسارت به انجام پس از یک اتهام تبرئه? چه نمی خواهد او را به نفع خود بعد از انتخابات ؟ بدون پاسخگویی وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن این رئیس جمهور یا آنهایی که آینده را مطابق با رفتار خود به محدودیت های اعمال شده توسط قانون اساسی است. و این لحظه ای که در آن مجلس سنا به این شانس بنیانگذاران آنها را فراهم می کند در قانون اساسی برای بازگرداندن تعادل قدرت از دست خواهد رفت.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر