در سال 2017, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin صرف چند سال زندگی در یک سوئیت در هتل بین المللی ترامپ در واشنگتن با سرویس پرداخت بیش از $33,000 به اجاره اتاق مجاور به منظور به صفحه نمایش خود را بسته و بازدید کنندگان سه نفر آشنا با این موضوع گفت: واشنگتن پست.

حسابداری سوابق نشان می دهد سرویس مخفی شد متهم $242 هر شب که در زمان حداکثر نرخ آژانس های فدرال به طور معمول مجاز به پرداخت برای یک اتاق. اتاق اجاره ای 137 شب و نهایی لایحه پا توسط مالیات دهندگان بود $33,154. Mnuchin در هتل ماند در حالی که به دنبال یک خانه برای خرید در واشنگتن است. یک سخنگوی وزارت خزانه داری گفت: پست Mnuchin پرداخت برای مجموعه خود را با پول خود و قادر به مذاکره نرخ تنزیل.

وقتی پرسید که توسط پست اگر Mnuchin در نظر گرفته شده چقدر هزینه آن را مالیات دهندگان به سرویس مخفی اجاره یک اتاق هتل برای یک دوره طولانی از زمان, سخنگوی گفت: “وزیر امور خارجه آمده است سرویس مخفی ایالات متحده پرداخت می شود برای اتاق مجاور.”

اجاره یک اتاق به منظور محافظت از خزانه داری وزیر استاندارد سرویس مخفی عمل افراد آشنا با این موضوع گفت: پستاما در دیگر ادارات, رئیس جمهور نمی خود هتل بود که پرداخت می شود. مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان نشان داد چقدر سازمان های فدرال پرداخت به این شرکت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 افتتاح, اما با استفاده از سوابق این پست پیدا کرده است بیش از 170 پرداخت از سرویس مخفی برای مغلوب ساختن پیشی جستن خواص در مجموع بیش از $620,000. بسیاری از این پرداخت های بنیادی از سرویس مخفی همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر به هتل. ادامه مطلب در واشنگتن پست. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im