اگر کنگره جدی در مورد بازیابی آن نیاز به ایجاد این مشاغل جدید برنامه

We در حال زندگی در یک فاجعه در اقتصاد است. دولت فدرال 2 تریلیون دلار فاجعه-بسته کمک برای خرید زمان و تسکین فوری برای کارگران آمریکایی و کسب و کار. اما بهبود واقعی بستگی دارد که ما چگونه تقویت اقتصاد ما برای مدت طولانی. که رفتن به بیش از محرک چک و مزایای بیکاری. آن را به سرمایه گذاری در انواع حق از کارگران در حال حاضر.

آمریکا نیاز به حمایت و محافظت از گسترش آنچه ما تماس بگیرید انعطاف پذیری نیروی کار است. این میلیون ها نفر از افرادی که برای کار وقتی اعتصاب فاجعه در زمین و در ترانشه اغلب خارج است. آنها ضروری به پاسخ ما و ما درایو بازیابی. آنها سازندگان پرستاران مواد غذایی-deliverers و مشاوران. آنها در حفظ و بیمارستان ها و مدارس و انبارها و سوپر مارکت ها در حال اجرا نگردند روشن و پاک. آنها ما را بیمار بزرگان امن و راحت است. رشد آنها و انتخاب مواد غذایی ما است. و ارائه آنها را به طوری که بقیه از ما می تواند پناهگاه در محل. قوی تر از این نیروی کار است که بهتر است ما توانایی جامعه برای سوار کردن و بازسازی از بلایای طبیعی است.

اما امروز کار برای ما در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس این کارگران نیز آسیب پذیر—به بیمار شدن به از دست دادن شغل خود و پرداخت به قادر به ادامه انجام این کار حیاتی آنها انجام دهد. ما نیاز به این نیروی کار به امن و با ثبات است. و ما باید آن را به رشد.

در طرف دیگر منحنی است که ما در حال تلاش برای صاف هستند و نرخ بیکاری دو رقمی اعداد—میلیون ها نفر از کارگران بیکار از رستوران و هتل کارهایی که ممکن است هرگز دوباره. آنها می تواند تبدیل به دقیقا انعطاف پذیری نیروی کار ما لازم است.

کنگره باید به ایجاد یک معامله جدید-سبک بودجه فدرال ملی خدمات سپاه و مشاغل, برنامه ضروری, تقريبا صنایع مرتبط در واکنش به این فاجعه و بازیابی: انعطاف پذیری سپاه. باید آن را پس از مدل آثار پیشرفت اجرایی که در طول رکود بزرگ شاغل 8.5 میلیون نفر بودند که به حمایت 30 میلیون اضافی وابستگان.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

یک نسخه کوچک از انعطاف پذیری سپاه ما باید در حال حاضر وجود دارد در FEMA از طریق کادر خود در تماس و پاسخ/بازیابی کارکنان (هسته) و FEMA Reservist برنامه های است که اجازه می دهد FEMA به سرعت استخدام مورد نیاز متخصصان و کارگران.. به عنوان یک گام اول FEMA می توانید تغییر دهید و گسترش این برنامه ها از جمله از بین بردن نیاز است که تنها شهروندان ایالات متحده می تواند در خدمت آنها.

سپاه می تواند قطار میلیون ها نفر از آمریکایی ها و بهبود مهارت های خود را و آنها را در حرفه ای مسیرهای از طریق دوره های کارآموزی. عضویت در سپاه باید باز از جمله به در غیر این صورت واجد شرایط کارگران که گذشته از محکومیت های کیفری و به مهاجران است.

یک حقیقت در مورد فعلی ما انعطاف پذیری نیروی کار: از آن نمی تواند وجود داشته باشد بدون مهاجران. با توجه به ملی سازندگان خانه انجمن مهاجران را تشکیل می دهند حدود یک چهارم از ساخت و ساز نیروی کار است. آنها تعمیر خانه های ما پس از طوفان و در حال آماده شدن برای مقاوم سازی هتل ها به نوبه خود آنها را به موقت بیمارستان. تحقیقات منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا می گوید یکی از شش متخصصان پزشکی خارجی-به دنیا آمد. دیگر ضروری کارگران مهاجران و همچنین: farmworkers, meatpackers نگهداری و کارگران حمل و نقل مواد غذایی-آماده سازی و تحویل کارگران و کارگران مراقبت از بزرگان, کودکان و دیگران.

دیده می شود در یک “ما در مقابل آنها” طرز فکر در مورد مهاجران, پناهندگان و پناهجویان است که در مقطع با اهداف اقتصادی در کشور ما بیشترین نیاز پس از رکود بزرگ. در لحظات بحران در این مقیاس به ما آموخته ام دوباره و دوباره وجود دارد و ما باید همه به زمین. ما همه در این با هم.

زمانی که این بیماری همه گیر را برطرف می کند با انعطاف پذیری سپاه می تواند تبدیل به بخشی از امریکا دائم فاجعه-پاسخ زیربنایی که باید آن شمول از بلایای طبیعی در حال تبدیل شدن بیشتر و مخرب است. در جهان از افزایش گرما و امریکا را, چهره جدید و طوفان و سیل و آتش سوزی. با خطرناکی تغییر آب و هوا و فاسد ملی زیرساخت—در حمل و نقل و بهداشت و بسیاری از دیگر مناطق بحرانی—انعطاف پذیری سپاه هیچ چیزی کوتاهی یک ضرورت است. (در حال حاضر 16 میلیارد دلار برنامه ایجاد شده توسط کنگره برای کمک به کشورهای بهتر آماده شدن برای حوادث طبیعی نیاز کارگران به انجام آن و بیمارستان ها در حال تقلا برای پیدا کردن پرستاران.)

شاید کنگره آماده نیست و در حال حاضر برای مقابله با این ایده های بزرگ. اما این بیماری همه گیر—این پزشکی و فاجعه اقتصادی—با ما خواهد بود در حالی که برای. این احتمال وجود دارد که در هفته های آینده و ماه ما خواهد شد بحث دور تر از محرک. و این احتمال وجود دارد که یک تریلیون دلار از زیرساخت های تزریق خواهد شد ایجاد یک فرصت فوق العاده ای برای استخدام.

اگر ما جدی در مورد بازیابی و سپس اجازه دهید آن را درست انجام دهد. اجازه دهید امریکا بازگشت به کار و بازسازی زیرساخت های ما به طوری که ما به مراتب کمتر در معرض بلایای طبیعی است که برخی به بعد آمده است. بیایید تصمیم می گیرید که انعطاف پذیری در اولویت است و این که ما به یکدیگر نیاز دارند به آن اتفاق می افتد.

ویژه داستان
‘بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.’ آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected].

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>