با کمک روسیه و سوریه قدرتمند بشار اسد همچنان ادامه دارد و به یکسره بمباران مردم غیر نظامی یمن است. مردم وجود دارد از جان گذشته برای فرار به ترکیه اما آنکارا مرزهای خود را بسته به آنها را نگه دارید.

“مردم در ادلب هم می تواند باقی بماند و خیره مرگ در چشم و یا آنها می توانید سعی کنید برای عبور از مرز ترکیه به امید پیدا کردن ایمنی و یک زندگی بهتر” می گوید سوریه مصطفی Dahnon به عنوان او صحبت می کند به دوربین خود را در یک ویدیو کوتاه او ارسال شده در توییتر.

این ویدئو به ضرب گلوله کشته شد این آخر هفته گذشته به چند هزار نفر جمع شده بودند در مرز سوریه و ترکیه تحت شعار “از ادلب به برلین” به امید گرفتن جامعه بین المللی به رسمیت شناختن وضعیت اسفبار خود و انجام کاری برای کمک به آنها. مردم جمع شده بودند در اینجا احساس می کنم که اگر تمام جهان آنها را رها کرده است.

اسد ‘نبرد نهایی’

رئیس جمهور سوریه بشار اسد و نیروهای خود را در روسیه هم پیمان شده اند بمباران مردم غیر نظامی یمن به مدت دو ماه. شمال غربی سوریه در استان است آخرین نقطه بر روی نقشه به کنترل شورشیان و افراط گرایان و قدرتمند اسد مصمم به تغییر است.

با پشتیبانی هوایی سربازان اسد پیشرفته از طریق منطقه تسخیر چندین شهر در طول راه — مانند Maarat shahar که بمباران شد به تسلیم خروج از آن تقریبا به طور کامل عاری از ساکنان.

اسد به نام توهین آمیز “نبرد نهایی است.” یکی از اهداف خود به نظر می رسد نابودی تمام زیرساخت ها در این استان است. “تعداد قابل توجهی از بیمارستان ها بوده است تا حدی یا به طور کامل نابود شده” توضیح می دهد که Cristian وزیر خارجۀ بلژیک از کمک گروه پزشکان بدون مرز.

بیشتر بخوانید: هزاران نفر از کودکان آواره مرگبار بمب گذاری

یک هماهنگ کننده پروژه در شمال استان ادلب وزیر خارجۀ بلژیک می گوید وجود دارد که تا کنون کمتر مکان برای مردم برای دریافت به شدت نیاز به کمک: “بیشتر این افراد برای سفر به دریافت کمک های پزشکی بیشتر ترس خود را از شرایط ممکن است بدتر شوند و یا آنها ممکن است حتی مرگ در طول راه.”

مقامات پزشکی در ادلب می گویند وجود دارد و دیگر هیچ کلینیک های ترک در جنوب استان است. زمانی که جنوب شهر Ariha بیمارستان بمباران شد به تازگی حداقل 10 غیر نظامی کشته شدند. روسیه با داشتن هر چیزی برای انجام با این حادثه است.

People fleeing Idlib, Syria in the wake of Russian and Turkish bombings (Reuters/K. Ashawi)

صدها هزار نفر از مردم فرار کرده اند ادلب, سوریه در پی, روسیه, ترکیه و سوریه, دولت مرتکب حملات نظامی

تشدید تنش میان دولت و ارتش ترکیه

اسد و متحدان را هدف گرفتند کنترل از آخرین شورشی پناهگاه در کشور از حیات تحریر الشام (HTS) — بزرگ شد که در خارج از سوریه القاعده شاخه — و به طور کامل از بین بردن این گروه در روند. به گفته جیمز جفری آمریکا نماینده سوریه نامزدی, سوریه و روسیه پرواز کرده بیش از 200 بمب گذاری در پرواز هدف قرار دادن غیر نظامیان طی چند روز گذشته.

ترکیه که متفقین با نیروهای شورشی در ادلب به تازگی بنا 12 مشاهده پست های در این استان برای نظارت بر آتش بس. در عین حال تا کنون تلاش های اسد را حفظ و ترکیه به توافق برسند که قطع قادر به تولید نتایج.

در حال حاضر ترکیه وزارت دفاع ملی می گوید اخیر سوریه در حمله به یک کاروان به کشته شدن پنج تن از سربازان خود را و یک پیمانکار غیر نظامی که با آنها بود. مقامات در آنکارا می گویند سوریه حمله در آگاهی کامل از نیروهای ترکیه موقعیت.

ترکیه می خواهد یک صندلی در پشت میز

ترکیه انتقام با یک ضد حمله که رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ادعای کشته شدن به عنوان بسیاری از 35 سوریه. اردوغان گفت: اصلی حمله نمی تواند بی جواب مانده, اعلام, “ما همچنان به تقاضا حسابداری.”

صحبت کردن به روسیه و ترکیه رهبر گفت: “آیا ما در راه است.” روسیه مقامات نظامی می گویند ترکیه نیست اطلاع از سربازان حرکات و است که چرا آنها زیر آتش آمدند.

برخی از دیدن این حمله به عنوان یک سیگنال به ترکیه که در آن باید خودداری از عملیات فراتر از آن خود کرد. “اما به نظر می رسد اردوغان در خود خود را به عنوان یک ضامن برای نیروهای مخالف سوریه می گوید:” Kristian برکل مدیر حزب سبز آلمان-وابسته Heinrich Böll بنیاد در استانبول. “و ترکیه نیز درگیر در ادلب به دلیل آن را می خواهد یک صندلی در میز مذاکره که آینده سوریه است که در نهایت تصمیم گرفت.”

ادامه مطلب: مرکل پشت پناهندگان ترکیه ابتکار عمل در سوریه

Turkish military vehicles in the city of Dana, east of the Turkish-Syrian border (AFP via Getty Images)

ترکی وسایل نقلیه نظامی در شهر دانا در شرق مرز ترکیه و سوریه

یک فاجعه انسانی

با این وجود “اردوغان بزرگترین نگرانی این است که حتی بیشتر از جان گذشته سوریه می تواند سعی کنید به فرار به ترکیه به عنوان یک نتیجه از بحران سوریه با پیشروی می گوید:” برکل. با توجه به سازمان ملل متحد برخی از 390,000 مردم فرار کرده اند ادلب از اوایل دسامبر 2019. در مجموع از 750,000 اعتقاد به فرار کرده اند ادلب بیش از نه ماه گذشته.

آخر هفته گذشته را در ماه مارس به مرز بود و عمدتا نمادین هنوز هم برخی بی سر و صدا امیدوار به نوعی لغزش به ترکیه است. ترکیه و متخصص برکل می گوید که کاملا غیر ممکن است اشاره به این که اگر چه ترکیه تقویت شده است مرز خود را با حضور برخی از نگهبانان را نگاه راه دیگر برای پول نقد.

اما اکثر مردم از ادلب ندارد و پول نقد به طوری که آنها مجبور به صبر در اردوگاه های پناهندگان در امتداد مرز — در سرما و باران و بدون هر گونه کمک های پزشکی. سازمان ملل متحد به مدت طولانی هشدار داد در انتظار بحران انسانی.

در چند هفته دولت سوریه را وارد دهمین سال است. در آن زمان بشار اسد به وضوح ظهور نظامی ویکتور. در عین حال ادلب است طفره رفت خود را درک خنثی کردن برنامه های خود را برای کنترل کامل از سوریه است. و همین دلیل است که سوریه و روسیه متحدان اغلب نمی تمایز بین نظامیان و غیر نظامیان در تلاش خود را به ارمغان بیاورد منطقه را به زانو در.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de