(نیویورک) — مقامات فدرال در حال تحقیق در مورد تیراندازی یک مرد در بروکلین است که درگیر یک ایالات متحده مهاجرت و گمرک افسر یک مورد است که برافروختن احساسات در سراسر شهر نیویورک پناهگاه سیاست.

تیراندازی اتفاق افتاده حدود 8:15 صبح پنج شنبه در بنسنهورست محله. مقامات فدرال در تلاش بودند برای دستگیری Gasper Avendano-هرناندز مکزیکی که متهم است در کشور غیرقانونی.

یخ گفت: دو نفر از افسران خود را به “حمله فیزیکی” در طول بازداشت و به بیمارستان منتقل. حداقل یکی از افسران باز آتش در رویارویی قابل توجه دیگری را متهم به دخالت Avendano-هرناندز بازداشت.

آن مرد که نام منتشر شد, دریافت آسیب های که در نظر گرفته نمی شد زندگی را تهدید می کردند. این روشن نیست که آیا او مسلح بود.

یخ انتشار بیانیه ای گفت: پلیس شهر نیویورک دستگیر Avendano-هرناندز در روز دوشنبه در یک جنایت به اتهام در اختیار داشتن یک ابزار جعلی.

مقامات فدرال “اقدام به تسلیم نگهداری مهاجرت” برای اخراج او, اما او از زندان آزاد شد و یخ گفت: در آن بیانیه است. “این مجبور یخ افسران برای قرار دادن او را در خیابان های نیویورک به جای امن محدوده زندان” یخ گفت.

تیراندازی میان افزایش اختلاف بین دولت رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و شهر نیویورک بیش از آن پناهگاه سیاست. یخ ابراز نا امیدی در هفته های اخیر که شهر نیست افتخار اکثریت قریب به اتفاق آن حکم ادامه توقیف درخواست.

شهردار بیل د Blasio, اداره گفته است که مطابق با حکم ادامه توقیف درخواست برای متهمان تنها پس از آنها محکوم به خشونت یا جرم جدی. شهر را روشن می کند نه بیش از متهمان در انتظار محاکمه است.

شهرستان سالن سخنگوی Freddi گلدشتاین گفت: در ایمیلی که “یخ رسمی شات کسی و دقیقه بعد آنها اقدام به نقطه انگشت در NYPD.”

“اگر آن را بیشتر ثابت می کند که آنها به سادگی سخنگوی مردی که نهفته است صدها بار در روز و کاملا بدون توجه به امنیت عمومی من نمی دانم چه است,” او گفت:.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de