آی بی ام تصمیم می گیرد برای جلوگیری از فروش نرم افزار تشخیص چهره می پیوندد و تماس با پلیس اصلاحات

آی بی ام است و خارج از صورت به رسمیت شناختن کسب و کار گفت: آن را در مورد چگونه این تکنولوژی می تواند برای توده نظارت و دهها.

در جریان تظاهرات در پاسخ به مرگ جورج فلوید را موجب گسترده تر حساب بیش نژادی و بی عدالتی و نگاهی نزدیک تر به استفاده از پلیس فن آوری برای ردیابی تظاهرکنندگان و نظارت بر آمریکا محلات.

آی بی ام یکی از چندین فناوری بزرگ شرکت هایی که قبلا به دنبال به منظور بهبود دقت خود را چهره-نرم افزار اسکن پس از تحقیقات دریافتند نژادی و جنسیتی و نابرابری. اما آن مدیر عامل جدید در حال حاضر سوال که آیا باید آن را توسط پلیس استفاده می شود در همه.

“ما اعتقاد داریم در حال حاضر زمان برای شروع یک گفتگوی ملی در مورد اینکه آیا و چگونه تشخیص چهره تکنولوژی باید شاغل داخلی سازمان های اجرای قانون” نوشت: مدیر عامل شرکت Arvind کریشنا در نامه ارسالی دوشنبه به قانونگذاران ایالات متحده.

آی بی ام تصمیم به توقف ساخت و ساز و فروش نرم افزار تشخیص چهره بعید است که به تاثیر خط پایین خود را از فن آوری های غول پیکر است که به طور فزاینده ای با تمرکز بر محاسبات ابری در حالی که آرایه ای از کمتر شناخته شده شرکت های گوشه بازار برای دولت تشخیص صورت قرارداد.

“اما نمادین طبیعت این مهم است” گفت: موتل Nkonde یک محقق در دانشگاه هاروارد و استنفورد دانشگاه که هدایت غیر انتفاعی AI برای مردم است.

Nkonde گفت: IBM خاموش کردن یک کسب و کار “تحت پوشش پیشبرد ضد نژادپرستانه شیوه های کسب و کار” نشان می دهد که می توان آن را انجام داده و باعث می شود آن را “به لحاظ اجتماعی قابل قبول برای شرکت های که پرینت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به انجام این کار در حالی که پیمانکاری با پلیس است.”

کریشنا نامه خطاب به گروهی از دموکرات ها که مشغول به کار در پلیس اصلاحات قانون در کنگره سوخت با تظاهرات توده ای بیش از فلوید مرگ است. فراگیر اصلاحات بسته بندی می تواند شامل محدودیت در استفاده از تشخیص چهره.

این عمل با استفاده از یک فرم از هوش مصنوعی برای شناسایی افراد در عکس پایگاه داده و یا فید های ویدئویی تحت افزایش موشکافی بعد از محققان نژادی و جنسیتی و نابرابری در سیستم های ساخته شده توسط شرکت های از جمله آی بی ام مایکروسافت و آمازون است.

IBM قبلا آزمایش خود نرم افزار تشخیص چهره با اداره پلیس نیویورک اگر چه این بخش اخیرا مورد استفاده فروشندگان دیگر. روشن نیست اگر آی بی ام به قراردادهای موجود با دیگر سازمان های دولتی.

ایالات متحده بسیاری از سازمان های اجرای قانون تکیه بر تشخیص چهره نرم افزار ساخته شده توسط شرکت های کمتر شناخته شده برای عموم مانند توکیو بر اساس NEC یا شرکت های اروپایی Idemia و Cognitec با توجه به کلر Garvie یک محقق در دانشگاه جورج تاون مرکز در حفظ حریم خصوصی و فن آوری است.

تعداد کمتری همکاری با آمازون که جذب بیشترین مخالفت از طرفداران حفظ حریم خصوصی از آن خود را معرفی کرد Rekognition نرم افزار در سال 2016.

کریشنا نامه به نام برای پلیس اصلاحات و اشاره کرد که “آی بی ام قویا مخالف و نه چشم پوشی از استفاده از هر تکنولوژی از جمله تشخیص چهره تکنولوژی ارائه شده توسط فروشندگان دیگر برای توده نظارت دهها” و نقض حقوق بشر است.

آزادی های مدنی طرفداران نگرانی در هفته های اخیر در مورد استفاده از فن آوری نظارت برای نظارت بر معترضان و یا برای اجرای قوانین تعیین شده برای مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

حتی قبل از تظاهرات سناتور ایالات متحده آمریکا در این سال شده بود مورد نقد و نیویورک تشخیص چهره راه اندازی Clearview AI زیر گزارش های تحقیقی در مورد آن عمل برداشت میلیاردها دلار از عکس ها از رسانه های اجتماعی و دیگر خدمات اینترنت برای شناسایی افراد.

شادی Buolamwini یک محقق در موسسه تکنولوژی ماساچوست که تحقیقات در تشخیص صورت تمایل به کمک خار IBM را بررسی مجدد از تکنولوژی روز سه شنبه گفت او ستایش کنگره پلیس بسته اصلاحات به دنبال محدودیت در استفاده از پلیس دوربین برای اسکن چهره مردم در زمان واقعی است.

اما او گفت: نمایندگان مجلس می تواند بیشتر برای محافظت از مردم از داشتن دولت اسکن چهره خود را در رسانه های اجتماعی پست و یا در فضاهای عمومی بدون دانش خود را.

“صرف نظر از صحت و دقت این سیستم های انبوه نظارت فعال توسط تشخیص چهره می تواند منجر به سرد شدن اثرات و خاموش کردن ناراضیان” Buolamwini نوشت: در یک ایمیل ارسال شده از بوستون شهرستان سالن که در آن او شهادت در حمایت از پیشنهاد ممنوعیت تشخیص صورت استفاده توسط شهرداری و سازمان های. سان فرانسیسکو و دیگر شهرهای ایالات متحده را تصویب ممنوعیت مشابه در سال گذشته.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر