“من آرزو می کنم من تا به حال یک نمایش شبیه به این در حال رشد است.’ ستاره برک آوت Maitreyi راماکریشنان در قدرت Netflix را هرگز به من همیشه

Wمرغ Mindy Kaling اول شده باز تماس ریخته گری برای او نمایش جدید Never Have I Ever, در Twitter و Instagram, Maetriyi راماکریشنان تا به حال هیچ برنامه ای را امتحان کنید. آن را تنها با برخی از cajoling از بهترین دوست او که انتاریو-مطرح, نوجوانان, تصمیم به شرکت. “من گفت:, ‘OK حتما چرا که نه ؟’ از آنجا که من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده را به اویختن با بهترین دوست من,” راماکریشنان زمان می گوید در مصاحبه اخیر است.

و راماکریشنان کردم قسمت اول-تا کنون اقدام به اعتباری بیش از 15000 دیگر امیدوار.

کمدی که برای اولین بار با 10 قسمت در Netflix بکشد امروز به شرح زیر آشفته زندگی نوجوان از راماکریشنان شخصیت دوی Vishwakumar. Devi های آتشین, overachieving نسل اول هندی آمریکایی در حال رشد در سن فرناندو ولی از لوس آنجلس است که با خرید و فروش های اخیر از دست دادن پدرش را دشوار است به تحت تاثیر قرار دادن پسر, دوست, مشکلات و قاطع له در مدرسه تپش قلب, همه در حالی که نگرانی در مورد چشم انداز از وارد شدن به رویای خود دانشگاه. با الهام از Kaling خود را در دوران کودکی نشان می دهد طول می کشد بینندگان از طریق چالش های هر دو دنیوی و سنگین که با اینکه یک دختر جوان از رنگ در دبیرستان امروز. همچنین روایت سابق tennis champion John McEnroe (به نظر می رسد تصادفی بله—اما بیشتر در مورد که در زیر).

اگر سری به هر عنصر برای یک نوجوان معمولی درام—فیلم ها (یا در دوی صورت آرمان به رابطه جنسی) “بدون پدر و مادر احزاب” یک رضایت, سوار کار ماهر, عشق و علاقه در آن هر چیزی است ، فیلم و نشان می دهد که عمدتا را تشکیل می دهند این نوع از ’80s, John Hughes کلاسیک مانند صبحانه باشگاه به آمار نشان می دهد مانند دختر شایعات بی اساس و Gilmore Girlsهستند اکثریت سفید. و چند نقش داده شده به بازیگران از رنگ اغلب کاهش کاراکتر به خسته کلیشه ای نمایندگی از نژاد خود را. شخصیت بلند سه دونگ, بازی های برگزار شده توسط Gedde, واتانابه در سال 1984 Hughes فیلم Sixteen Candles, برای مثال, به خصوص به یاد ماندنی و مثال از استعاره های اجتماعی جنسی نامطلوب آسیایی ،

اما بس شخصیت ارائه می دهد به مراتب بیشتر و متنوع توصیف آنچه در آن به معنی یک دختر جوان از رنگ از مخاطبان هستند و عادت کرده اند به دیدن روی صفحه. او را در بالای کلاس خود را با امید از حضور در دانشگاه پرینستون بلکه پسر دیوانه است. او در ارکستر مدرسه اما sneaks برای رفتن به احزاب است. او در مراسم هندو جشنواره گانش Puja اما به طور منظم می شود به نام به دفتر مدیر را در مدرسه. شخصیت او نیست فقط شکستن کلیشه حکومت مطیع دختر هندی, آن را نیز می شکند کلیشه از بی مخ پسر دیوانه دره دختر بچه نامطلوب nerd و بیشتر.

این نشان می دهد مدیریت این همه بدون پاک شدن دوی هندی میراث. او دارای یک نام (که می شود در یک نقطه از تمسخر وقتی نمسیس اصرار بر تماس او را “داود”), دعا به خدایان هندو می خورد و dosas با خانواده اش. (هر چند تا حدودی متاسفانه ذکر نشده نشان می دهد راماکریشنان به من می گوید که او دوست داشت Maggi رشته یک جزء اصلی در بسیاری از کودکان و نوجوانان هندی,’ رژیم غذایی به عنوان قابل اعتماد بعد از مدرسه میان وعده.)

راماکریشنان در حال حاضر 18 برای اولین بار شروع به اقدام در 15 هنگامی که او انجام شده در یک مدرسه تولید بی بند و بار. “از آن پس من صادقانه امتحان برای هر بازی و یا موسیقی است که من می توانم در دبیرستان من,” او می گوید. به جوان بازیگر Kaling اولیه بود بت. “من به یاد داشته باشید زمانی که Mindy بود در تلویزیون به عنوان کلی کاپور. بود که اولین بار من تا به حال دیدم اما من واقعا تبدیل به یک فن از او وقتی متوجه شدم که او نوشت: بسیاری از قسمت ها و جوک” راماکریشنان می گوید از Kaling زمان در دفترکه زد از سال 2005 تا 2013. “من فکر کردم که خیلی باحاله برای دیدن کسی که همان پوست و رنگ پس زمینه به عنوان من.”

نشان می دهد همچنین به بررسی ابعاد مشترک از نسل اول مبارزه: بودن بیش از حد جذب شده متناسب با جامعه هند اما بیش از حد هندی به جا در جای دیگر. Devi گفته است او نمی ایستادگی یک فرصت خوب برای وارد شدن به یک مدرسه بالا است چرا که او را فقط “یکی دیگر از هند سعی می کنید سخت” اما او نیز نمی احساس می کنم مثل خودش با پوشیدن لباس سنتی هندی لباس و در نظر گرفتن بخشی در سنت است که برخی از دیگر هندی, بچه ها در آغوش. “من آرزو می کنم من تا به حال یک نمایش شبیه به این در حال رشد می گوید:” راماکریشنان. “شما بدانند که شما در ظرف مناسب خود را در فرهنگ و هویت بسیار مهم است, آیا آن را از فرهنگ خود و تمایلات جنسی هر چیزی. آن را نه تنها چگونه به شما نشان می دهد خود را به بقیه جهان بلکه چگونه شما قبول خودتان است.”

راماکریشنان گفته شد که او انتخاب شد برای نقش در بخشی به دلیل sassiness و Kaling و co-creator Lang فیشر گفت: او به نقش خود. در این نمایش ما دیدن دوی صحبت می کنند تا در برابر microaggressions معمولا تجربه شده توسط مردم از رنگ. “من نمی نیاز به برخی از شسته-سفید که اجاره یک تسلا به من گفتن چه چیزی باعث می شود من خاص!,” او می گوید به کالج مشاور که سعی در توده خود را با دیگر, هندی, کودکان و نوجوانان. و او در پاسخ با blasé “با تشکر” برای یک مادر درخواست اگر او شما را یک عکس با دخترش چرا که او به نظر می رسد “بنابراین فرهنگی” (هر چند او به پایان می رسد تا در فقط تا این تعامل به پایان خواهد رسید).

بسیار شبیه به شخصیت او امادگی برای پرداختن به بی عدالتی, راماکریشنان معتقد است که نسل او نقش حیاتی در دفاع از تغییر زمانی که آن را می آید به فشار دادن مسائل اجتماعی امروز است. هنگامی که او دبیرستان او رهبری یک دانش آموز اعتصاب با 400 دانش آموز دیگر به ایستادن در برابر کاهش به آموزش و پرورش عمومی. هنگامی که یک مشکل وجود دارد با توجه به راماکریشنان Gen-Z نمی اتلاف وقت با اشاره انگشتان دست. “ما اهمیتی نمی دهند برای قرار دادن تقصیر را به گردن کسی یا هر نسل….ما فقط می دانیم یک مشکل وجود دارد و ما نیاز به آن را تعمیر کنند.”

ویژه داستان
این جزیره شد Coronavirus هشدار به جهان
هوکایدو ژاپن, قفل کردن اولیه و موجود شیوع بیماری. زمانی که فرماندار برداشته محدودیت های موج دوم آمار حتی سخت تر

و هر چند او سهام دوی آتش سوزی و مبارزه با روح او می گوید: او بسیار متفاوت از شخصیت او در حداقل یکی از راه های: پسر وسواس. در این مجموعه ما دیدن دوی خودمو, عقده روحی و حتی از دست دادن دوستان تمایل خود را برای تحت تاثیر قرار دادن پکستون (با بازی دارن بارنت) که McEnroe توضیح می دهد که “داغترین مرد در شرمن اوکس ، اما در دبیرستان زندگی راماکریشنان “مهم نیست که تقریبا به همان اندازه که آن را به پسران است.” هر زمان که او تا به حال به بازی یک پسر دیوانه دوی او کشید و از تجارب دوستان خود.

دمدمی انتخاب McEnroe به عنوان یک راوی ممکن است حس را در ابتدا به مقدار نشان می دهد Gen-Z مخاطبان (“من تا به حال به گوگل او” راماکریشنان اعتراف) اما این استدلال روشن می شود از طریق یک صحنه عاطفی است که در آن Devi و چشم انداز او از پدر مرحوم تماشای ستاره تنیس در تلویزیون در قسمت اول. تشابه بین ستاره تنیس را مقابله و فرار در دادگاه شخصیت و دوی خلق و خوی انفجاری آشکار شده است در طول نشان می دهد. (Kaling نیز به احتمال زیاد به خود جلب کرد از این واقعیت است که پدر و مادر خود بودند طرفداران بزرگ ورزش است.)

وقتی پرسیده شد که در مورد آنچه در آینده برای او راماکریشنان می گوید: او برای هر چیزی: کمدی پلیسی یا واقعی جرم و جنایت تا زمانی که شخصیت ها دارای عمق و مواد غنی است. او رویایی برای هر پروژه: استیو Carrell او بازیگر مورد علاقه از همه زمان در هر نقش همراه با تام هنکس به عنوان سفید پدربزرگ اما واتسون به عنوان بهترین دوست او و مورگان فریمن به عنوان راوی به کارگردانی Jordan Peele. “شاید من باید این پروژه جداگانه” او به سرعت می افزاید خنده.

هرگز به من همیشه رنگ یک رمان تصویری از nerd و اولین نسل نوجوان است که حاضر به کاهش خود را به فقط یک یا دو تعریف صفات. آن را مبارزه با آن بسیار وجود استارک روایت کمیابی که آسیای جنوبی مواجه شده اند در درام و در تلویزیون به طور کلی. و که در آن Kaling ارائه یک مدل برای راماکریشنان به نگاه کردن به آن دلگرم کننده برای او به می دانم که بچه ها ممکن است او را در یک روش مشابه. “این باعث می شود من واقعا خوشحال می دانم که من پسر عموی کوچک او مانند 10 سال جوان تر از من در حال رفتن به یک نمایش شبیه به این,” او می گوید. “من واقعا خوشحالم که این اتفاق می افتد در حال حاضر و نه هرگز.”

نوشتن به آنا Purna Kambhampaty در Anna.kambhampaty@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>